Skip to content

Jak wyglądać i znać statystyki kart w Clash Royale? (Przykład)

30 de styczeń de 2021

Clash Royale to jedna z najlepszych gier strategicznych online. Wynika to z tego, jak dobrze jest wykonany system walki i jak zrównoważony jest jego bilans kart i poziomów. Dlatego dzisiaj się tego nauczysz znać statystyki kart w Clash Royale, aby stworzyć lepszą strategię.

W takiej grze strategicznej każdy czynnik ma znaczenie. A jednym z najważniejszych jest poziom kart i specjalne cechy, które każdy z nich ma. Ponieważ dzięki temu możesz zbudować talię, która pokona każdego na arenie (stąd tak ważne jest zdobywanie legendarnych kart, ponieważ są one dobre).

Jak poznać statystyki kart w Clash Royale?

Abyś mógł szybko odpowiedzieć na początkowe pytanie Jak poznać statystyki kart w Clash Royale? Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest przejście do gry na telefonie komórkowym (którą możesz pobrać z PlayStore lub AppleStore). Będąc tam, przesuń palec w lewo, aby przejść do sekcji kart.

Zanim cokolwiek zrobisz, warto zmienić rozmieszczenie kart, aby były wyświetlane według jakości, ponieważ w ten sposób zostaną uporządkowane według ważności od zwykłych do legendarnych i łatwiej będzie się po nich poruszać.

Kiedy to zrobisz (nie jest to wymagane), stań na karcie. Zobaczysz, że pojawiło się niebieskie pole o nazwie „InformacjaNa które możesz kliknąć, zrób to. Ta akcja pokaże Ci trzy zakładki, w pierwszej będzie pokaz wideo pokazujący, jak działa menu.

W drugim będą szczegółowe statystyki wybranej karty, które zostaną umieszczone jako punkty. Z kolei poinformuje Cię również o punktach, które stwór zdobędzie, jeśli podniesiesz poziom, a pojawi się pole, w którym możesz zobaczyć jego jakość i nazwę.

W tej samej sekcji będziesz mógł zauważyć, że znajduje się symbol turniejów, naciśnij go, jeśli chcesz poznać statystyki swojej karty, gdy jest to wydarzenie tego typu (pamiętaj, że każdy może utworzyć lub zorganizować turniej , oprócz dołączenia do już utworzonego, wskazane jest, aby przetestować talie bez utraty kubków). Na koniec w ostatniej zakładce będzie krótkie streszczenie lub historia wybranej postaci.

Jeśli Twój list ma się poprawić, okienko informacyjne nie pojawi się, ale powie „Aby być lepszym„Jeśli to tam podasz, nadal będziesz widzieć zakładki w normalny sposób, tak jak w poprzednim.

Jakie są statystyki kart?

Po przeczytaniu powyższych informacji, pierwsze pytanie zadane przez Jak poznać statystyki kart w Clash Royale?Jestem zdecydowany, ale aby dać ci więcej wiedzy, nadszedł czas, abyś zobaczył statystyki, abyś mógł stworzyć idealną talię w Clash Royale.

Numer jeden to obrażenia, czyli oczywiście to, ile Twoja karta uderza w wieżę lub wroga. Następnie pojawiłyby się obrażenia na sekundę, a następnie cel tej karty (jeśli atakuje tylko budynki, między innymi inne postacie), a następnie przychodzą jej punkty życia, a następnie zasięg, który karta musi zaatakować.

starcie royale arena

Wreszcie masz prędkość ataku (częstotliwość) i prędkość (oznaczałoby to, jak szybko porusza się w polu). Te statystyki są ogólne, ale każda karta może mieć specjalne cechy lub unikalne atrybuty, które również zostaną tam odzwierciedlone.

Dzięki temu wiesz wszystko, czego potrzebujesz, aby móc powiedzieć, że możesz znaleźć statystyki kart Clash Royale, a także wykorzystać je na swoją korzyść w bitwie. Więc pytanie Jak poznać statystyki kart w Clash Royale? to więcej niż odpowiedź.

Przejdź do telefonu komórkowego i otwórz go, aby postępować zgodnie z instrukcjami i wreszcie dowiedzieć się, czego tak bardzo szukałeś. Pamiętaj, że ta gra dotyczy strategii, więc spróbuj utworzyć pokład, który pomoże Ci w każdej możliwej sytuacji (weź również pod uwagę eliksir). A jeśli chcesz robić jeszcze bardziej profesjonalnie, pamiętaj także, jak często pojawia się nowa karta, abyś mógł modyfikować swoją talię na czas.

dołącz do naszego kanału telegram