Skip to content

Jak wyeksportować lub zapisać dźwięk MP3 w Audacity (przykład) – krok po kroku

19 de marzec de 2021

Plik ekspresje artystyczne są przykładami kreatywności i pomysłowości wielu ludzi. Globalizacja umożliwiła rozwój różnego rodzaju programów, dzięki czemu można promować i doskonalić różne narzędzia, aby osiągnąć maksymalny poziom tego talentu.

Audacity to program do edycji dźwięku używany do miksowania ścieżek. Ten program umożliwia dodać niesamowite efekty do nagrań i ma własną analizę częstotliwości i efekty, takie jak usuwanie szumów i wzmocnienie basów.

Muzyczny wszechświat towarzyszy nam w wielu dziedzinach dnia. Przez lata ewoluował do tego stopnia, że ​​w jednym dźwięku można słuchać nawet trzech rodzajów utworów.

Audacity do innowacji

Ten program nagrywanie i edycja dźwięku, ma wolne oprogramowanie i Otwarte źródło. Jego interfejs jest przyjazny i intuicyjny oraz umożliwia eksportowanie i importowanie dźwięków w różnych formatach.

Oprócz pracy nad kilkoma ścieżkami jednocześnie, ten niesamowity program umożliwia nagrywanie na żywo za pomocą mikrofonu, a także dodawanie utworów na innych, oraz edytuj je według własnych upodobań i wymagania.

Dostosowywanie muzyki nigdy nie było tak łatwe. Puść wodze wyobraźni, dodając unikalne efekty do swoich utworów i edytując ich nieograniczoną liczbę. Zoptymalizuj jakość dźwięku ślady na różnych częstotliwościach i analizuj je za pomocą spektrografu w celu ich wizualizacji.

Audacity jest dostępne na platformach Mac OS X, Windows i GNU Linux na wolnej licencji. Możesz więc bezpłatnie pobrać najnowszą wersję Audacity w języku hiszpańskim.

Eksportowanie audio

Audacity pozwala na zapisywanie swoich kreacji w różnych formatach. Eksportowanie pliku mp3 z Audacity to naprawdę prosty proces. Aby przeprowadzić procedurę, musisz:

 • Po sfinalizowaniu ścieżki dźwiękowej w Audacity kliknij „Zatrzymać
 • Następnie przejdź do zakładki pliku znajdującej się w lewej górnej części ekranu, a zostanie wyświetlonych kilka opcji, wśród których należy wybrać „Eksportuj dźwięk
 • Pojawi się pole, w którym musisz wpisać nazwę swojego dzieła. Wybierz nazwę pliku i format mp3.
 • Naciśnij opcję zapisywania.
 • Sprytny! Twój plik audio będzie gotowy do udostępnienia.

Nie mogę zapisać pliku, co mam zrobić?

W przypadku, gdy pojawi się okno z napisem „Nie można otworzyć biblioteki modów MP3”, Należy wykonać następujące kroki:

 • Wprowadź następujący link: https://lame.buanzo.org/#lamewindl
 • Rozpoczyna proces pobierania pliku.
 • Pod koniec pobierania, prawym przyciskiem myszy wybierz „Wypakuj w lame” i automatycznie utworzy folder, który po otwarciu zostanie znaleziony w pliku „Dll”.
 • Udaj się ponownie do Audacity i wybierz plik.
 • Kliknij opcję eksportu dźwięku.
 • Zmień nazwę swojego dzieła i wybierz format audio pliku mp3.
 • Następnie wybierz Zapisz, a gdy pojawi się okno, wybierz opcję akceptacji.
 • W następnym oknie kliknij opcję przeglądania i wybierz folder wyodrębniony z pliku RAR.
 • Następnie musisz dwukrotnie kliknąć plik i wybrać Otwórz.
 • Na koniec wybierz opcję do zaakceptowania.
 • Sprytny! Twój plik w formacie mp3 będzie dostępny na Twoim komputerze.

Ta biblioteka dll będzie potrzebna tylko w przypadku starsze wersje programu idealne dla ograniczonych zespołów; w obecnych wersjach jest już zintegrowany.

Odważ się nagrywać i edytować próbki od 16-bitowych do 32-bitowych. Z możliwością dalszej poprawy jakości nagrania głosu lub dźwięku. Dodaj niesamowite wtyczki i efekty, zmieniając je w jedyne w swoim rodzaju niestandardowe kreacje.

Prosty i dynamiczny interfejs poprawia wrażenia i usprawnia proces edycji w niezwykle łatwy sposób. Należy zauważyć, że ten program nie działa z zastrzeżonymi formatami plików, takimi jak WMA lub AAC.

Eksportowanie audio

Rozpocznij edycję od zera i pozwól sobie na cofanie i ponawianie ścieżki. Zapoznaj się z różnymi narzędziami, które oferuje ten niesamowity program i wyróżnij swój talent z tłumu.

Kopiuj, wycinaj i wklejaj nieograniczoną liczbę ścieżek. Popraw, edytuj i dodawaj różne efekty do swoich plików audio całkowicie bezpłatnie. Na co czekasz? Zacznij tworzyć!

Jednak niektóre pliki w formacie mp3 mogą być dość duże, więc możesz dowiedzieć się z nami, jak kompresować dźwięk MP3 bez utraty jakości w łatwy i skuteczny sposób.

dołącz do naszego kanału telegram