Skip to content

Jak wyciszyć kontakt, grupę, rozmowę lub status w WhatsApp

14 de październik de 2022

To zupełnie normalne, że denerwujące jest to, że ktoś pisze do nas na WhatsApp i że nie chcemy odpowiadać, czy to szef, przyjaciel czy krewny w jakikolwiek sposób, czy to grupa, rozmowa czy cokolwiekto frustrujące, że nie mogę go zablokować z oczywistych powodów, ale możesz być spokojny ma realne rozwiązanie w którym nie będziesz wyglądać źle społecznie.

WhatsApp ma wiele sztuczek, od opcji pisania po połączenia międzynarodowe i inne niesamowite opcje, które oferuje nam ta aplikacja, więc użyjemy jednej z tych opcji korzystać z naszego najważniejszego prawa: milczenia.

Zgadza się i nie mówię o ukrywaniu zdjęcia profilowego użytkownika bez jego świadomości, tym razem pójdziemy dalej, sprawiając, że absolutnie wszystko, co chcą nam powiedzieć, pozostanie niezauważone za jednym zamachem. prosty sposób, bez instalowania czegokolwiek i bez naciskania kolejnych przycisków

Mówię oczywiście o opcji wyciszania, którą daje nam WhatsApp, jest to aplikacja numer jeden na świecie do wysyłania i odbierania wszelkiego rodzaju wiadomości, ma ogromna różnorodność funkcji które teraz sprawiają, że jest to jedna z najbardziej kompletnych aplikacji do tego celu.

Wciąż pamiętam kiedy WhatsApp była dość prosta, ale stopniowo, a zwłaszcza po przejęciu przez Facebooka, zaczęła rosnąć zarówno pod względem użytkowników, jak i funkcji, stając się zdecydowanie najczęściej używaną aplikacją do przesyłania wiadomości błyskawicznych na świecie, odpowiedzialną za wyeliminować korzystanie z SMS-ów i tradycyjnych połączeń.

Wśród tych wszystkich funkcji jedną z najpopularniejszych, która niejednokrotnie daje nam poczucie komfortu, jest wyciszenie kontaktu.

Może się nawet zdarzyć, że zechcesz wyciszyć grupę, która odbywa się w ten sam sposóbco jest bardziej powszechne, ponieważ przy wielu okazjach wysyłanych jest tak wiele wiadomości, że oczywiście nie wszystkie nas zainteresują, że może nie chcemy przez chwilę przeszkadzać i najlepiej tę grupę uciszyć.

Inną, być może mniej wykonalną opcją, aby w jakiś sposób uciszyć określony kontakt, grupę lub osobę, byłaby zmiana ich tonu wiadomości w ten sposób, gdy do nas dzwonią to po prostu pozostanie niezauważone i będziemy wiedzieć, że to ta osoba

Ignorowanie kogoś to przyjemność, którą wszyscy powinniśmy od czasu do czasu dać sobie, więcej, jeśli jest to szef wzywany poza godzinami pracy.

Ale jeśli masz kontakt, który staje się denerwujący lub wysyła wiadomości od czasu do czasu i nie chcesz otrzymywać powiadomień lub dźwięków za każdym razem, gdy otrzymamy wiadomość od tej osoby, pokażę ci jak łatwo wyciszyć kontakt WhatsApp.

status kontaktów WhatsApp

To, co musisz zrobić, to po prostu przejdź do rozmowy, którą chcesz wyciszyć, albo z indywidualnego kontaktu, albo nawet z grupy, po czym będziesz musiał nacisnąć nazwę tego czatu. W nowym oknie zobaczymy informacje o tym kontakcie i co powinieneś zrobić, to kliknąć opcję, która mówi Niemy.

Teraz muszą pojawić się trzy opcje, które są w zasadzie czasem, na który chcesz uciszyć wspomnianą rozmowę, może to być dla: 8 godzin, 1 tydzień lub 1 rok. Oczywiście musisz skonfigurować tę sekcję tak, jak chcesz.

Z kolei, jeśli przyjrzymy się szczegółowo, możemy zobaczyć, że powiadomienia można nawet uniemożliwić pojawianie się, oznacza to, że nic nie pojawia się w pasku powiadomień, gdy do nas piszą, bez dźwięków, bez wibracji, bez powiadomień

Musisz wejść bezpośrednio do aplikacji, aby móc zobaczyć co napisali do nas, jeśli takto świetny sposób, aby nie przeszkadzać komuś, bez konieczności uciekania się do blokowania lub czegoś podobnego.

Do tego wszystkiego nie będziesz miał problemu, a jeśli zastosujesz się do wskazówek dotyczących bezpieczeństwa WhatsApp, wszystko będzie działać bardzo dobrze i będziesz żyć pełniejszym życiem żadnych denerwujących wiadomości od tych ludzi, którzy są tam tylko po to, by zawracać sobie głowę i płacić czeki, lub krewni, którzy uważają, że są blisko i mają prawo przeszkadzać.

dołącz do naszego kanału telegram