Skip to content

Jak wyciszyć grupy WhatsApp bez opuszczania grupy (przykład)

30 de styczeń de 2021

Ile razy nam się nie przydarzyło dołączamy do grup WhatsApp a może są komercyjne, więc ilość codziennych wiadomości jest bardzo intensywna, więc musimy uciszyć tę grupę, ale nie wydostać się z niej, rozwiązaniem nie byłoby odejście, bo jeśli chcesz być częścią, ale nie chcesz wypełniaj się wiadomościami i powiadomieniami przez cały czas lub myślisz o irytującym dźwięku nowej wiadomości. Jeśli nadal nie pobrałeś tej aplikacji na swój telefon komórkowy, możesz pobrać WhatsApp ze Sklepu Play.

Rozwiązaniem jest wycisz te grupy, sposób na zrobienie tego jest bardzo prosty i każdy może to zrobić, wykonując kilka prostych kroków na swoim urządzeniu mobilnym, niektórzy ludzie dezaktywują WhatsApp bez odłączania się od internetuZapewnia to również rozwiązanie, ale nie jest to najskuteczniejsze rozwiązanie, jeśli chcesz nadal korzystać z WhatsApp w innych rozmowach.

Wchodzimy do aplikacji WhatsApp i musimy przeanalizować, które grupy chcemy w tym celu uciszyć, wchodzimy na czat danej grupy i wybieramy w prawym dolnym rogu opcję, która jest wyświetlana w kropkach i po naciśnięciu aktywuje menu ustawień dla tej grupy, w którym wybieramy opcję «wycisz powiadomienia ».

Wyświetli się zakładka z większą liczbą opcji, w której zapyta nas, na jak długo chcemy wyciszyć daną grupę, możemy wybrać „8 godzin”, „1 tydzień”, a nawet „1 rok”, należy zaznaczyć, że ta opcja jest wyłączony w przypadku przenieść WhatsApp na inne urządzenie mobilne, w takim przypadku musimy dokonać rekonfiguracji w nowym urządzeniu wykonując te same czynności, o których mowa powyżej.

Kiedy wybieramy czas, przez jaki będziemy wyciszać naszą grupę, naciskamy przycisk „zaakceptuj”, a nasza grupa będzie wyciszona do czasu, który ustaliliśmy wcześniej, nie będziemy otrzymywać powiadomień na ekranie ani dźwięku na telefon komórkowy podczas ciszy obowiązuje lub być może do czasu wycofania go przed czasem, później nauczę cię, jak wyeliminować ciszę przed ustalonym czasem.

Co to jest wyciszenie grupy w WhatsApp?

Wycisz to oznacza, że ​​dezaktywujemy każde powiadomienie na dolnym pasku menu, takie jak pływające powiadomienie na naszym ekranie bezczynności i dźwięk powiadomienia za każdym razem, gdy członek tej grupy wyśle ​​wiadomość.

Nie oznacza to, że nie będziemy w stanie ich zobaczyć Wiadomości WhatsApp, ponieważ jeśli wejdziemy w nasze główne menu czatu w aplikacji, możemy bez problemu zobaczyć wiadomości tej grupy, a także aktywnie uczestniczyć w czacie, wysyłać wiadomości i treści multimedialne bez ograniczeń.

Opcją, którą wielu użytkowników w ostatnim czasie przyjmuje, było wyciszanie grup, a nawet konkretnych osób, na przykład: mam kontakt, który sprzedaje artykuły ubezpieczeniowe lub kosmetyczne i wysyła nam wiele codziennych wiadomości związanych z ich dziedziną, ale nie chcemy usuwać Twój kontakt jest daleko od tego, abyśmy mogli skorzystać z tej metody i zastosować ją również do kontaktów WhatsApp.

Podobnie jak w przypadku grup, wejdziesz na czat swojego kontaktu, aby wyciszyć i otworzyć menu w prawym dolnym rogu, w opcji „wycisz powiadomienia” i musisz tylko dodać, jak długo będziesz wyciszać powiadomienia o tym kontakt, kliknij, aby zaakceptować i będzie gotowe, będziesz mógł normalnie prowadzić rozmowy tylko, że od tego kontaktu nie będziesz otrzymywać powiadomień dźwiękowych ani powiadomień na ekranie.

Jeśli naprawdę nie chcesz nic wiedzieć o grupie, najlepszą opcją dla Ciebie jest opuść grupę WhatsApp, dzięki czemu nie wypełnisz pola wiadomości czatem, którego nigdy nie przeczytasz.

shhhh whatsapp cisza

Czy możemy wcześniej usunąć „ciszę” z grupy?

Tak, możemy zastosować metodę odwrotną, wyeliminować ciszę, którą umieszczamy w określonej grupie lub kontakcie, musimy zrobić to samo, przejść do ustawień grupy lub kontaktu, nacisnąć tam, gdzie jest napisane «Wyłącz wyciszenie powiadomień « a robiąc to, usuwamy go.

W ten sposób nasz kontakt lub grupa WhatsApp ma ponownie aktywne powiadomienia, to znaczy powiadomienia przychodzą normalnie jak poprzednio, z dźwiękiem i aktywnym ekranem, tę procedurę można wykonać tak długo, jak chcesz, bez konieczności czekania na czas ciszy, który my uzgodniony jest spełniony.

dołącz do naszego kanału telegram