Skip to content

Jak wstawić, przesłać lub opublikować automatycznie odtwarzane wideo w WordPress za pomocą Divi

16 de kwiecień de 2021

Kiedy mamy zamiar utworzyć lub przesłać wideo na naszą stronę internetową lub blog. Czy jest lepsza opcja niż korzystać z ulubionej platformy dla użytkowników, WordPress, możemy powiedzieć, że jest to najbardziej pożądane rozwiązanie, które pasuje do większości istniejących narzędzi do tworzenia stron.

Należy zauważyć, że dla ludzi w ogóle niezwykle ważne jest, aby te projekty zawierają walory estetyczne w pełni wymawiane.

To narzędzie pozwala nam tworzyć strony internetowe z największym możliwym komfortem, a dla lepszej jakości oferuje nam mega szablon znany jako Divi, za pomocą którego możemy zaprojektować wszystko, co sobie wyobrazimydzięki niej spełni się to, o czym myślimy.

Wielu ludzi nie znam pojęcia „ autoodtwarzania ”Dlatego ważne jest, aby o tym wspomnieć, jest to narzędzie lub platforma przeznaczona do badania nośników i urządzeń wymiennych, takich jak pliki wideo lub muzyczne, a także oczywiście obrazy.

Co to jest Divi i jak działa w WordPress?

Jeśli chcemy, aby nasza strona internetowa miała całkowicie kompletny i konkretny projekt, najlepszą opcją jest skorzystanie z Divi, aby to osiągnąć. Możemy tworzyć nowe elementy i dostosowywać je tak jak nam się podoba.

Divi to niezwykle szybka i wydajna platforma internetowa, będąca potężnym narzędziem, które tylko i może być używany tylko w WordPress, znajduje się i jest instalowany w tym programie jako wzorzec szablonu, jeśli wprowadzimy ustawienia domyślne i wybierzemy opcję „wygląd motywów”, możemy go obserwować i używać poprawnie.

Najlepsze w Divi jest to, że jest dostępne we wszystkich językach, szczególnie w języku hiszpańskim, w ten sam sposób, jeśli chcemy tworzyć mapy lub po prostu wstawiać je z map google, Divi jest wybranym, oferuje nam wydanie na żywo, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał nasz projekt.

W celu realizować projekty w trybie profesjonalnym, wspomniana platforma została stworzona, ludzie, którzy chcą, mogą cieszyć się tym wspaniałym narzędziem, musimy tylko kupić licencję, ponieważ nie jest ona darmowa i voila, możemy ją mieć na całe życie.

Dlaczego warto korzystać z Divi w moich projektach?

Możemy spędzić godziny na szukaniu opcji do wykorzystania w WordPress, ale bez wątpienia Divi to najlepsza opcja podczas tworzenia naszych prac, dodawania filmów i innych, w celu uzyskania pożądanego projektu naszej strony internetowej lub po prostu bloga internetowego.

Poza tym, Divi ma domyślne szablony Jeśli szukasz szybszego sposobu na ukończenie projektu, jest to również jedna z ulubionych witryn ze względu na szybkość, z jaką ładują się obrazy.

W swoim menu ma wiele opcji do wyboru, zobaczymy opcje motywów, generator motywów, edytor ról, możemy również dostosować wybrane przez nas motywy, zawiera również biblioteka, w której znajdziemy charakterystyczne projektyzapisać je jako ulubione, a nawet pobrać, a także wiele obrazów i filmów.

Ogólnie możemy również dodać lub dodać nasze logo do pracy, określić kolory, które mają być użyte, są to jedne z najbardziej odpowiednich korekt, dlatego Divi byłoby dla nas najlepszą opcją. Jak widać, blogowanie za pomocą Divi ma wiele zalet w celu uzyskania bardziej oryginalnych wyników i lepszych stylów.

szablony oferowane przez divi

Jak wstawić, przesłać lub opublikować automatycznie odtwarzane wideo w WordPress za pomocą Divi

Jeśli chodzi o wstawianie autoodtwarzania lub dodawanie filmów na naszych stronach internetowych lub blogach, poprzez wtyczki lub z innej platformy, w zależności od programu, będzie to dla nas skomplikowane, z tego powodu Divi jest preferowaną opcją, jest prosty w użyciu, a także bezpieczny.

Możemy wstawić zarówno wideo, które mamy już na naszym komputerze, jak i inne z YouTube. Pierwszą rzeczą, którą widzimy po wejściu do głównego menu strony, jest zakładka „ zawartość ” pozwoli nam wybrać autoodtwarzanie wstawić.

We wspomnianej opcji musimy wybrać żądany formats, mp4 lub webm, wystarczy kliknąć „szare kółko” z symbolem „+”, natychmiast pojawi się okno, w którym wybierzemy wideo do wstawienia. Następnie możemy skorzystać z opcji ” nakładka ”, aby wybrać i ustawić obraz na naszym wideo, możemy wybrać rozmiar wideo i tony podczas odtwarzania.