Skip to content

Jak włączyć rejestrację użytkownika w WordPress. Jak to dodać?

29 de styczeń de 2021

Dla wielu osób, które tworzą swoje strony internetowe za pomocą WordPress, będzie to niezwykle korzystne jak włączyć rejestrację użytkownika w WordPress. Ponieważ odwiedzający mogą rejestrować się i komentować, wysyłać biuletyny, zgłaszać sugestie lub zapytania.

Następnie wyjaśnimy, jak w prosty sposób i bez większego zamieszania możesz zmusić każdego do zarejestrowania się na Twojej stronie i umożliwić rejestrację użytkownika w WordPress.

WordPress nie wyjaśnia, jak wykonać tę procedurę, ale my, korzystając z widżetu subskrypcji, możemy włączyć tę opcję. Ale przed rozpoczęciem ważne jest, abyś wykonał krok, który zamierzamy Ci pokazać w następnej kolejności, ponieważ w przeciwnym razie modyfikacje, które wprowadzimy, aby aktywować możliwość rejestracji, Zacznijmy.

Ustawienia w WordPress, aby umożliwić rejestrację użytkownika

Tak więc opcja rejestracji jest wyświetlana na naszej stronie internetowej, musimy wykonać te proste kroki, aby go skonfigurować. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest przejście do menu, które znajduje się po lewej stronie naszego ekranu i zrobienie klipu w opcji Ustawienia, a potem ogólnie.

Będąc w Ogólne korekty, obniżamy członków i musimy zaznaczyć pole, które mówi, że każdy może się zarejestrować. Następnie w sekcji Profil domyślny dla nowych użytkowników musimy wybrać Subskrybowany, jest to ważne, ponieważ jeśli wybierzemy inny profil, użytkownik może dowolnie modyfikować naszą witrynę.

Czyli tylko użytkownik może robić to, co nam się podoba, czyli przeglądać i modyfikować swój profil, przeglądać artykuły, zadawać pytania lub komentować. Jeśli wręcz przeciwnie wybierzemy administratora, użytkownik może modyfikować wszystko, czego chce, dlatego bardzo ważne jest, aby w tym momencie być uważnym. Po wybraniu abonenta pozostaje nam tylko wybrać opcję Zapisz zmiany.

Jak włączyć rejestrację użytkownika w WordPress

Już zrobiłem poprzedni krok, jeśli możemy wykonać następny krok, którym jest umieszczenie pliku widget rejestracji. Robimy to wracając do lewej strony naszego ekranu i wybierając opcję wyglądu, a następnie widżetu, pojawia się szereg opcji do wyboru, w naszym przypadku wybieramy meta.

Jeśli przyjrzymy się uważnie tutaj, podają nam instrukcje, jak dobrze aktywować widżet, przeciągamy go w lewy górny róg ekranu i umieszczamy w polu tytułowym, rejestrujemy. I voila, opcja włączyć rejestrację użytkownika w naszej witrynie WordPress.

włączyć usługę

W tym polu rejestracji nowy użytkownik musi umieścić swoją nazwę użytkownika i adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Następnie musisz przejść do swojego e-maila i potwierdzić rejestrację, klikając link. Skieruje Cię z powrotem do skrzynki rejestracyjnej i wprowadzi nowe hasło.

I jesteś gotowy do odbioru nowych subskrybentów do swojej witryny internetowej, gdzie możesz otrzymywać ważne informacje od nowych użytkowników. Osoby te mogą nie tylko odwiedzić Twoją stronę i skomentować opublikowane artykuły, czy też przekazać sugestie.

Mogą również edytować swoje profile i umieszczać swoje dane osobowe, zrobić krótką recenzję bibliograficzną, w której mogą napisać o: jak to jest, ich gustach, hobby itp. Mogą również umieścić zdjęcie, nazwać i dostosować kolory. Krótko mówiąc, ta opcja pozwoli Ci przyciągnąć więcej obserwujących do Twojej witryny i otrzymasz bardzo cenny wkład w rozwój witryny.