Skip to content

Jak włączyć/pokazać lub wyłączyć/ukryć powiadomienia na ekranie blokady na Androidzie i iOS

1 de czerwiec de 2022

Powiadomienia są niezbędne w każdym urządzeniu mobilnym. W końcu jesteś odpowiedzialny za ciągłe informowanie nas o wszystkim, co dzieje się na naszym telefonie. W wielu urządzeniach są one dezaktywowane, a ich użytkownicy szukają sposobu, w jaki włącz powiadomienia na ekranie blokady na Androida i iOS. Wszystko w łatwy i szybki sposób.

Android to obecnie jeden z najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych. Ponieważ został konsekrowany w ostatniej dekadzie jako jeden z najlepszych.

Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, jest przekazywanie aplikacji przez Bluetooth między użytkownikami, aby można je było zainstalować na innym urządzeniu z Androidem.

Czy to nieodebrane połączenia, wiadomości z różnych sieci społecznościowych lub aplikacji do przesyłania wiadomości, SMS-y. Nawet powiadomienia z gry i różne aplikacje między innymi.

W skrócie za bądź informowany o wszystkim, co się dzieje w różnych aplikacjach, które mamy na naszym telefonie, bardzo ważne jest, aby były aktywne i działały poprawnie.

Ale bez wątpienia jest to bardzo przydatne mieć to samo na naszym ekranie blokady. W ten sposób będziemy mogli wizualizować je w bardziej zwinny sposób, a przede wszystkim w szybszy sposób bez zbyt wielu problemów.

Jak aktywować powiadomienia na ekranie blokady Androida

Wykonaj cały ten proces w Androidzie jest to niezwykle proste i szybkie wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to przejść do części „Ustawienia” naszego urządzenia mobilnego.
  • Gdy już tu będziemy, będziemy musieli przejść do opcji, która mówi „Blokada ekranu/zabezpieczenia”.
  • Teraz musimy wcisnąć tam, gdzie jest napisane „Powiadomienia” a następnie wybierz miejsce, w którym jest napisane „Powiadomienia na ekranie blokady”.
  • To, co musimy zrobić wśród pojawiających się opcji, to nacisnąć tę, która mówi „Pokaż zawartość” i tutaj powinniśmy zobaczyć, że pojawia się „Pokaż powiadomienia z”.
  • Pojawi się lista wszystkich aplikacji, które mogą wyświetlać powiadomienia bezpośrednio na ekranie, musisz włączyć każdy w którym chcesz się pojawić.

jak aktywować powiadomienia na ekranie blokady

Ta metoda jest niezwykle prosta i działa na wszystkich urządzeniach z Androidem, musimy pamiętać, że oczywiście w zależności od wersja systemu operacyjnego google że masz, jest możliwe, że niektóre opcje mogą się zmienić lub mogą nie być nazwane takimi samymi, ale z reguły są one prawie zawsze takie same lub podobne.

Jeśli popełniłeś błąd i zmieniłeś ustawienia Androida zawsze możesz to zresetować do trybu fabrycznego i zacznij od nowa.

Jak wyświetlić powiadomienia na iOS po zablokowaniu?

Aby móc to zrobić, iOS jest tak samo prosty, jak w przypadku Androida. Musisz tylko wykonać następujące kroki, które Ci pokażemy, a za kilka sekund będziesz mógł je mieć, jeśli nie są jeszcze aktywne.

  • Pierwszą rzeczą jest przejście do ustawień, tam znajdziesz sekcję powiadomienia.
  • Szukaj „Pokaż podglądy” i skonfiguruj sposób ich grupowania.
  • Teraz przechodzimy do „Stylu powiadomień” i wybieramy, czy chcemy je aktywować, czy dezaktywować, w zależności od przypadku. W takim przypadku damy „Włącz powiadomienia”.
  • Teraz wybierzemy, gdzie ma się pojawić, czyli na ekranie blokady.

W ten sposób możesz bez problemu mieć wszystkie powiadomienia na ekranie blokady na swoim smartfonie Apple.

Jeśli chcesz dowiedz się więcej opcji blokady ekranu Z Apple możesz to zrobić bardzo łatwo, przechodząc na oficjalną stronę internetową i tam będziesz mieć wszystkie potrzebne informacje.

Jest to ciekawa opcja umożliwiająca szybkie i wygodne przeglądanie powiadomień bez konieczności przestania zwracać uwagi na to, co robisz. Zwłaszcza jeśli na przykład pracujesz lub robisz coś, co wymaga dużej uwagi.

W ten sposób możesz sprawdź, czy jest to coś niezwykle ważnego A może jest to coś, co możesz później zweryfikować, krótko mówiąc, jest to ratunek w przypadku, gdy mieszkasz na uczelni lub za dużo pracujesz i nie możesz korzystać z telefonu komórkowego.

Po nauczeniu się Jak włączyć powiadomienia na ekranie blokady na Androida i iOS. Zalecamy łatwą i szybką instalację aplikacji Facebook na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS, aby móc w pełni wykorzystać powiadomienia.

dołącz do naszego kanału telegram