Skip to content

Jak włączyć i wyłączyć fałszywe lokalizacje na Androidzie?

10 de maj de 2023

Wiele głównych aplikacji, z których korzystamy na co dzień, korzysta z różnych usług oferowanych przez telefony komórkowe, jak ma to miejsce na przykład w przypadku tych, które korzystają z GPS i systemów lokalizacji naszego telefonu, w przypadki Facebooka, Instagrama, żeby wymienić tylko kilka. Prawda jest taka kiedy te systemy są aktywne, każdy może wiedzieć, gdzie jesteśmyi jesteśmy pewni, że wiele osób nie chce, aby inni mieli dostęp do tego typu informacji.

Cóż, w tym momencie oczywiście wielu z was będzie wiedziało, że istnieje możliwość całkowitego obejścia systemów lokalizacji, ale to pozwoli każdemu, kto jest zainteresowany naszą pozycją, wiedzieć, że je wyłączyliśmy, a czasami może nie być rozwiązanie albo czego szukamy. Właśnie z tego powodu chcieliśmy pokazać jeden z samouczków, o który pytano nas najczęściej, ten, który pozwoli wszystkim naszym czytelnikom łatwo i prosto ustawić fałszywą lokalizację na swoich smartfonach.

Włącz lub wyłącz fałszywe lokalizacje na Androidzie

Cóż, ta opcja modyfikacji lokalizacji, którą mamy w danym momencie, jest zalecana dla wszystkich tych użytkowników, zwłaszcza tych, którzy mają aktywne sieci społecznościowe, którzy nie chcą ujawniać swojej prawdziwej pozycji z określonych powodów, które tylko ich interesują. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, musisz o tym wiedzieć Będziesz mógł dodawać swoje zdjęcia, nawet wskazując, że jesteś gdzieś, gdzie tak naprawdę cię nie mawięc system jest całkiem przydatny.

Teraz najpierw musisz wykonać określone kroki, takie jak przejście do ustawień Androida i włączenie bardzo konkretnej opcji, jaką są „Opcje programisty”. To jest w Ustawieniach, O urządzeniu, Numerze kompilacji -na którym musimy kilka razy nacisnąć- a następnie w Systemie zobaczymy, że pojawi się opcja Opcje programisty, którą musimy wybrać, aby móc ustalić fałszywe lokalizacje na naszym Androidzie.

Gdy już mamy Opcje programisty odblokowane, następną rzeczą do zrobienia jest przejście do Ustawienia, System, Opcje programisty i aktywacja nowej opcji, którą znajdziemy jako Zezwalaj na lokalizacje testowe (Zezwalaj na fałszywe lokalizacje), podstawowy krok, jak zobaczysz. Po wykonaniu tych kroków będziemy potrzebować niektórych aplikacji opracowanych specjalnie do tych konkretnych celów.

Jest ich wiele, to prawda, ale my polecamy Fałszywą lokalizację GPS dla Androida, którą można pobrać z linku na końcu tego artykułu. Po pobraniu zobaczysz, że jedną z opcji mapy jest po prostu fałszywa lokalizacja. Będziesz wtedy mógł wybrać witrynę i wybrać funkcję Ustaw lokalizację, chociaż będziesz musiał dezaktywować Wi-Fiaby móc zarządzać całą aplikacją, a nie tylko kilkoma jej funkcjami.

Gdy poznasz fałszywą lokalizację GPS, zobaczysz, że ma ona wiele opcji, takich jak również ustalanie różnych fałszywych lokalizacji specjalnie dla niektórych konkretnych aplikacji, za pomocą których możemy również oszukać niektóre osoby lub obserwujących określoną sieć społecznościową. Aplikacja umożliwia nawet dostęp do historii lokalizacjiwięc w takich przypadkach bardzo ważna jest kontrola, jaką możemy sprawować nad odwiedzanymi witrynami.

Ilekroć opublikujesz jakieś treści, takie jak status, zdjęcie lub cokolwiek innego, dzięki tej aplikacji będziesz mógł w pełni cieszyć się dostosowaniem lokalizacji, co jest zawsze mile widziane, jeśli nie chcemy, aby ktokolwiek był na nas przeszkadzać. Następnie, jeśli chcesz wyłączyć fałszywe lokalizacje, sprawy są jeszcze łatwiejsze. Wystarczy przejść na początek artykułu i wyłączyć opcję Zezwalaj na lokalizacje testowe, co zajmie tylko kilka sekund..

Pobierz fałszywą lokalizację GPS na Androida

Czy udało ci się aktywować fałszywą lokalizację swojego smartfona z Androidem za pomocą tej sztuczki?

dołącz do naszego kanału telegram