Skip to content

Jak wejść na Twoo bez konta lub rejestracji, aby poznać ludzi | Instrukcja użytkowania

7 de sierpień de 2021

Słynna randkowa sieć społecznościowa Twoo pozwala poznać nowych ludzi, a nawet znaleźć partnera, została stworzona w 2011 roku przez Lorenzo Bogaerta w Belgii. Dziś platforma jest obecna w ponad 200 krajach, istotne w tej platformie jest to, że Twoi użytkownicy mogą poszerzyć krąg przyjaźni.

Można powiedzieć, że Twoo skupia się na czacie, który pozwoli ci mówić lub komunikować się z różnymi ludźmi, tutaj możesz zobaczyć ich profile, a także ich preferencje i upodobania.

W tej sieci możesz udostępniać swoje zdjęcia, oglądać zdjęcia innych użytkowników, bawić się, już nigdy nie poczujesz się samotny, ponieważ możesz rozmawiać z ludźmi z całego świata w czasie rzeczywistym.

W tej kolejności pomysłów, poniżej wyjaśnimy szczegółowo, w jaki sposób można się zarejestrować wejdź do Twoo za darmo, w ten sam sposób procedurę, aby móc wejść do profili i zobaczyć, kto jest zarejestrowany i wreszcie sposób na odzyskanie hasła w przypadku, gdy go nie pamiętasz.

Jak mogę się zarejestrować, aby wejść na Twoo za darmo?

W tym miejscu dowiesz się, jak utworzyć konto na Twoo, abyś mógł cieszyć się tą siecią społecznościową, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść lub wejdź na stronę TwooMożesz to zrobić na dwa sposoby; jeden z nich jest przez przeglądarkę, na przykład Google, a drugi przez aplikację.

Po wykonaniu tej czynności musisz rozpocząć rejestrację, wypełnij formularz swoimi danymi takie jak adres e-mail, hasło, data urodzenia, imię i nazwisko, płeć, aktualne miasto zamieszkania. Kiedy skończysz, musisz kliknąć przycisk Kontynuuj, aby stworzyć swoje konto na Twoo.

Teraz musisz Potwierdź adres e-mail, ponieważ wyślą Ci wiadomość e-mail, abyś mógł to zrobić, musisz zakończyć swój profil, dodając swoje zdjęcia i konkretne polubienia, abyś mógł zacząć znajdować nowych przyjaciół.

Jak wygląda procedura wejścia do Twoo i przeglądania profili bez rejestracji?

Procedura wejścia na Twoje konto Twoo jest tak prosta, jak posiadanie darmowego konta premium Twoo. Tutaj wyjaśnimy wszystko, co musisz zrobić w prosty i łatwy sposób, możesz to zrobić na dwa sposoby, może to być za pomocą przeglądarki lub aplikacji.

Aby to zrobić z Twojej przeglądarki Musisz wejść na oficjalną stronę Twoo i w prawym górnym rogu kliknąć tam, gdzie jest napisane „Połącz”, tam musisz umieścić swój adres e-mail i wprowadzone hasło, po czym klikasz słowo połącz ponownie i voila, wszedłeś na swoje konto.

logo sieci Twoo

Teraz to zrobić z aplikacji Musisz pobrać go ze Sklepu Play, po całkowitym zainstalowaniu kliknij ikonę i naciśnij słowo „połącz”, aby móc się zalogować, a następnie wprowadź swój adres e-mail i hasło, teraz musisz poczekać, aż się załaduje i voila będziesz w Twoo i będziesz mógł cieszyć się wszystkimi jego funkcjami.

Jak odzyskać dostęp do konta, jeśli zapomniałeś hasła

Odzyskiwanie hasła do twojego konta Twoo jest nieco podobnym procesem, jak przeglądanie prywatnych zdjęć innych użytkowników, wystarczy postępować zgodnie z krokami, które podamy poniżej:

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść na stronę Twoo i gdzie są pola do wpisania adresu e-mail i hasła, tuż poniżej znajduje się opcja, która mówi „Zapomniałeś hasła”, teraz na ekranie, który się otworzy musisz umieścić e-mail za pomocą którego zarejestrowałeś się w Twoo i kliknąć opcję „Uzyskaj nowe hasło”, otrzymasz e-mail z linkiem, za pomocą którego możesz zmienić hasło, wystarczy wprowadź link i postępuj zgodnie z krokami wskazanymi na stronie, aby utworzyć nowe hasło i móc ponownie wejść do Twoo.