Skip to content

Jak zalogować się i wejść na Facebooka z telefonu komórkowego oraz komputera z systemem Windows lub Mac

18 de kwiecień de 2023

Wejście na Facebooka to odkrywanie świata tak ogromnego jak ten, który znamy, ale w komputerze lub telefonie komórkowym, a ci z nas, którzy mają konto w tym sieć społeczna Doskonale wiemy, że znajdziemy w nim wielu naszych bliskich, przyjaciół, znajomych i ich przyjaciół, dlatego jest to sposób tkania relacji społecznych, który nie ma sobie równych na całym świecie. Nie bez powodu tysiące naszych czytelników są zainteresowane możliwością wejścia na Facebooka po hiszpańsku, więc nauczymy Cię, jak to zrobić.

Jak wejść na Facebooka za darmo i szybko?

Zacznijmy więc od pierwszego, a mianowicie od tego, że jeśli chcesz skorzystać z tej sieci społecznościowej, pierwszą rzeczą będzie pozostawienie za sobą problemów „Nie mogę wejść na Facebooka” i rozpoczęcie wykonywania kroków, które mówimy Ty. Przede wszystkim musisz wejść na oficjalną stronę tej platformy z tego linku, a zobaczysz, że masz dwie opcje, jeśli już czy masz rejestr konta u góry po prawej, a jeśli nie, zarejestruj się, wprowadzając wszystkie dane, procedura, która zajmuje tylko pięć minut i jest naprawdę prosta.

Jeśli już byłeś w stanie wejść na Facebooka w języku hiszpańskim z Hiszpanii, zobaczysz, że krok po kroku zaczyna pojawiać się ogromna liczba opcji do zabawy, na przykład po jednej stronie ekranu, wszystkie te, które mają bezpośredni związek z część społecznościowa poprzez strony lub grupy, pierwsza alternatywa aby nagłośnić przedsięwzięcie lub firmę, którą możemy mieć, a po drugie, na przykład, aby szybko i łatwo zorganizować wszystkie interesujące nas wydarzenia razem z naszymi przyjaciółmi.

Wtedy oczywiście zobaczysz, że istnieje rodzaj osobistej strony, która przy darmowym wejściu na Facebooka nazywa się ścianą, iw tym przypadku przekonasz się, że możesz publikować wszelkiego rodzaju treści, od gładkich i prostych tekstów, po bardziej złożone, takie jak zdjęcia, które mogą należeć do Twojej ostatniej wycieczki lub przyjęcia urodzinowego, nie mówiąc już o filmach, które coraz częściej pojawiają się również na Facebooku.

Właśnie w tym ostatnim aspekcie filmy nie są drobnym szczegółem, jeśli weźmiemy pod uwagę, że jedną z wielkich zalet Facebooka w porównaniu na przykład z YouTube jest to o wiele łatwiej jest przesyłać nasze filmy na tę stronę. Z tego powodu statystyki podają, że coraz więcej użytkowników korzysta z możliwości udostępniania swoich filmów w tej sieci społecznościowej, a nie w niej najsłynniejszy serwis wideo.

Wreszcie, chociaż nie można wejść na Facebooka bez rejestracji, musisz wiedzieć, że kiedy to osiągniesz i zawsze pamiętasz swój adres e-mail i hasło, będziesz miał szansę również skorzystać z urządzenia mobilnego, aby przejrzeć wszystkie wiadomości z twoi znajomi i przyjaciele w tej sieci społecznościowej. Jak widzieliście, wchodzenie na Facebooka staje się coraz łatwiejsze i nie mamy już powodów, aby to robić przestań to brać z nami wszędzie.

Facebook po hiszpańsku – Jak wejść na Facebooka

Kiedy myślimy o głównych aplikacjach sieci społecznościowych na świecie, wiemy, że Facebook jest jednym z najważniejszych i oczywiście nikt nie ukrywa, że ​​​​jest też niezwykle popularny. W tym przypadku i biorąc pod uwagę wątpliwości, które ma wielu naszych czytelników, chcemy pokazać Ci szczegóły dotyczące jak zalogować się na facebooku w języku hiszpańskim, w najszybszy i najłatwiejszy możliwy sposób. Bez wchodzenia w konflikty z naszym komputerem lub telefonem komórkowym, aby wejść na Facebooka w języku hiszpańskim.

wejdź na stronę na facebooku pc

Jak wejść na Facebooka po hiszpańsku za darmo?

Jeśli chcesz wejść na Facebooka po hiszpańsku z Hiszpanii, TyBędziesz miał możliwość komunikowania się z Facebooka po hiszpańsku ze znajomymi i wszystkimi bliskimi, przesyłania zdjęć i wysyłanie wiadomości prywatnych być świadomym wszystkiego, co się z nimi dzieje.

Jak zobaczysz, wejście na mojego Facebooka po hiszpańsku i wstępna sesja nie jest wyzwaniem, a potem oczywiście czas zacząć poznawać trochę więcej funkcji i narzędzi, które posiada ta platforma. Przede wszystkim, oczywiście, zobaczysz sekcję Profil po rejestracjiw którym możesz zdefiniować wiele informacji, które chcesz, aby inne osoby widziały – lub nie – o Tobie.

Po zalogowaniu się na Facebooku w języku hiszpańskim możesz zacząć korzystać z jego wyszukiwarki, która znajduje się w górnej środkowej części ekranu, aby znaleźć wszystkie osoby, które znasz w prawdziwym życiu, a dlaczego nie od innych portale społecznościowe, takie jak Twitter czy Instagrami wysyłaj im swoje zaproszenia do znajomych, aby mieć więcej znajomych na Facebooku w języku hiszpańskim i bawić się na wielką skalę.

Kiedy masz już wszystkich swoich krewnych na Facebooku w języku hiszpańskim, zacznie się, gdy będą wchodzić w interakcje w tej sieci społecznościowej, i załóżmy, że masz przyjęcie urodzinowe i zrobiłeś ogromną liczbę zdjęć, a następnie możesz przesłać je jedno po drugim jeden, a sama platforma będzie z Tobą współpracować, oznaczając wszystkich uczestników, aby wiedzieli, że zdjęcia już tam są i mogą zacznij to komentowaćs między nimi tak szybko, jak to możliwe.

Nie tylko to, że w ostatnim czasie Facebook w języku hiszpańskim za darmo stał się również doskonałą platformą do zobaczenia wszystkich nasze ulubione filmy, w którym przesyłanie treści jest jeszcze łatwiejsze niż do YouTube. Dzięki niemu będziesz mógł przesyłać swoje nagrania znajomym lub rodzinie i ponownie je oznaczać.

Nie wspominając już o wielu innych funkcjach, które są częścią Facebooka w języku hiszpańskim dla Hiszpanii, gdy myślimy o możliwości rozwijania stron własnych firm lub przedsięwzięć, tworzenia grup ze znajomymi, z którymi zazwyczaj wychodzimy w weekendy albo uprawiać sport do organizowania nadchodzących wydarzeń i wielu innych, które wydają nam się najbardziej atrakcyjne z tego serwisu społecznościowego.

zaloguj się na facebooku mobilnym

Cóż, oczywiście, jedna z najczęstszych wątpliwości użytkowników dotyczy uczenia się, jak wejść do sieci społecznościowej przez przeglądarkę. Jeśli chcesz wejść na Facebooka z Firefoksa, Chrome lub dowolnej innej przeglądarki, wykonaj następujące kroki:

 • Wejdź na oficjalną stronę Facebooka z przeglądarki przez Facebook.com
 • Gdy tam będziesz, zobaczysz dwa pola, w których musisz wpisać swój adres e-mail lub nazwę użytkownika oraz hasło
 • Po co daje Enter
 • Możesz więc uzyskać dostęp do swojego profilu Facebook w języku hiszpańskim
 • Jeśli chcesz, przejdź do prawego górnego rogu ekranu i wejdź w Ustawienia
 • Tam przejdź do Bezpieczeństwo i logowanie
 • Następnie zaloguj się i Zaloguj się za pomocą swojego zdjęcia profilowego
 • W tej sekcji wpisz Zapamiętaj hasło
 • zamknąć konto
 • System przeniesie Cię na stronę główną
 • Aby uzyskać dostęp do swojego profilu, wystarczy wpisać fotografia, która go wyróżnia

Zaloguj się do Facebooka z telefonu komórkowego

Oczywiście, chociaż możemy uzyskać dostęp do Facebooka z komputera i na początku wszyscy to robiliśmy, z biegiem czasu stało się możliwe również dostęp do Facebooka z komputera. mobilny iOS lub Androidwięc pokażemy Ci, jak:

 • Otwórz aplikację Facebook, którą możesz pobrać ze sklepu Facebook. Aplikacje Google Play lub App Store
 • Po wprowadzeniu wprowadź swój adres e-mail lub nazwę użytkownika i hasło

Trzeba wziąć pod uwagę, w ten sam sposób, że na urządzeniach mobilnych nie tracimy możliwości dostępu do naszego konta Facebooka z przeglądarkiwykonując te same kroki z poprzedniego samouczka, których cię nauczyliśmy.

W rzeczywistości, mówiąc o sztuczce, aby otworzyć dwa konta Facebook na tym samym smartfoniejednym z najłatwiejszych sposobów jest otwarcie profilu z oficjalnej aplikacji, a drugiego z przeglądarki, którą zainstalowaliśmy.

Nie mogę połączyć się z moim kontem na Facebooku, jak to naprawić?

Teraz wiemy, że poza poprzednimi krokami, których nas nauczono, niektórzy użytkownicy mają problemy podczas łączenia się ze swoimi kontami, dlatego przejrzymy te problemy wraz z rozwiązaniami, które powinieneś analizować:

Odzyskaj konto

Niestety bardzo częstym problemem jest utrata haseł, dlatego w takich przypadkach zalecamy, aby jeśli chcesz odzyskać swoje konto na Facebooku, poszukaj niektórych urządzenie, na którym je wprowadziłeś.

Najpierw musisz spróbować otworzyć sesję w zwykły sposób, a następnie wykonaj następujące kroki:

 • Poniżej miejsca, w którym należy podać adres e-mail lub nazwę użytkownika i hasło, poszukaj Zapomniałeś dane Twojego konta?
 • Wejdź w tę sekcję
 • Otworzy się okno z prośbą o podanie numeru telefonu, e-mailnazwa użytkownika itp., powiązane z naszym profilem
 • Z tego pojawi się seria instrukcji, których musimy szczegółowo przestrzegać, a które nie są nic skomplikowanego
 • Otrzymasz kod Facebooka na swój telefon komórkowy lub e-mail, który będzie pozwoli ci wejść na swoje konto
 • Następnie możesz zmienić hasło na takie, które pamiętasz bez problemów

Ten samouczek, który właśnie pokazaliśmy, jest przydatny praktycznie we wszystkich przypadkach, w których masz konto na Facebooku czas nie wchodzi lub coś podobnego. Dlatego jeśli chcesz na zawsze zapomnieć o tych komplikacjach, wystarczy wykonać następujące kroki, co pozwoli zaoszczędzić czas w porównaniu do wypróbowania wszystkich możliwych haseł.

dołącz do naszego kanału telegram