Skip to content

Jak wejść lub zalogować się do Snapchata w języku hiszpańskim? – Bardzo łatwe (przykład)

1 de marzec de 2021

Snapchat, sieć społecznościowa, której dorośli nie rozumieją. Jak wejść i zalogować się do Snapchata po hiszpańsku. Poprowadzimy Cię krok po kroku, co robić. Zaczniesz cieszyć się wiadomością o ich filtry i twórz efekty, które możesz zastosować do swoich zdjęć i filmów.

Krótko wyjaśnimy jak się zarejestrować, zakładając konto w tej sieci i bezproblemowo się logować. Wcześniej przekazujemy Ci informacje, które powinieneś wziąć pod uwagę przed skorzystaniem z tej aplikacji.

Co to jest Snapchat?

Ta aplikacja działa jako komunikator, możesz dodawać znajomych i wysłać wiadomości w postaci filmów lub zdjęć ze wskazaniem czasu, w jakim odbiorca będzie musiał je obejrzeć, zanim zostanie automatycznie usunięty. Jest również uważany za sieć społecznościową.

Najlepiej zainstaluj Snapchata na swoim urządzeniu mobilnym. Jeśli udało Ci się założyć konto na swoim komputerze, pamiętaj, że z aplikacji możesz korzystać tylko wtedy, gdy jest zainstalowana na Twoim telefonie. Do wybierz silne hasłoPamiętaj, że jest to trudne do odgadnięcia, ale łatwe do zapamiętania.

Jak zarejestrować się w hiszpańskim Snapchacie?

Wchodząc do aplikacji, jeśli chcesz rozpocząć sesję w Snapchacie, który jest w formacie Język hiszpański, Radzimy udać się do Ustawienia (znajduje się w prawym górnym rogu ekranu z logo koła zębatego). Po wejściu do środka przewiń w dół i kliknij Średni. W pozycji poniżej zobaczysz Idiom, dotknij go i wybierz hiszpański.

Jeśli masz urządzenie IOS, otwórz App Store, wyszukaj Snapchat i zainstaluj. Jeśli masz Androida, otwórz sklep Sklep Play i wykonujesz powyższą procedurę. Po zainstalowaniu dotknij ikony Snapchata, pamiętaj, że podczas rejestracji zbierze on Twoje dane osobowe, naciśnij przycisk „zarejestruj” i wykonaj następujące proste kroki:

  • Twoje dane osobowe będą wymagane na ekranie. Wpisz swoje imię i nazwisko i naciśnij „zarejestruj się i zaakceptuj”.
  • Następnie poprosi o wprowadzenie daty urodzenia i naciśnięcie kontyntynuj. Pamiętaj, że jeśli wiek jest niższy niż 13 lat, nie będziesz mógł kontynuować tego procesu.
  • W kolejnym oknie aplikacja wskaże nazwę użytkownika, która zostanie przypisana do Twojego konta lub kliknie „zmień moją nazwę użytkownika”, upewniając się, że jest ona dostępna na Snapchacie.
  • Na następnym ekranie utworzysz swoje hasło. Mieć co najmniej 8 znaków. Dla wzmocnienia poziomu bezpieczeństwa zaleca się, aby zawierał 10 znaków. Kliknij „kontynuuj”.
  • Następnie proszą Cię o dołączenie adresu e-mail i „kontynuuj”.
  • Ważne jest, abyś wskazał swój numer telefonu, abyś mógł otrzymać SMS-a z kodem, aby platforma mogła zidentyfikować Twoją tożsamość i kliknąć „kontynuuj”.
  • Daje możliwość wyszukiwania i dodawania znajomych do listy kontaktów.
  • Aplikacja zaoferuje Ci możliwość dodania znajomych zaproponowanych przez tę sieć, ale możesz też pominąć ten krok.

Jak zalogować się do Snapchata?

dwie ręce trzymające telefon komórkowy logujący się do snapchata

Otwierasz swój aplikacja snapchat iw menu Start kliknij „Rozpocznij sesję”, podświetloną na czerwono. Wprowadź nazwę użytkownika lub adres e-mail podany podczas tworzenia rejestracji, a następnie hasło i zaloguj się.

W tym momencie będziesz już zalogowany do Snapchata na swoim urządzeniu. Doświadcz i poznaj wszystkie zalety tej aplikacji, abyś mógł baw się dobrze i miło spędzaj czas, nawet pobieranie historii, filmów i zdjęć swoich znajomych.

Mając na uwadze rozwój mediów społecznościowych i ich szybki rozwój, nikt nie chce pozostać przestarzały, dlatego starają się przejść na nowe formy komunikacji, aby utrzymać kontakt z przyjaciółmi w zabawny i zabawny sposób.

Mamy nadzieję, że te informacje i zawarte w nich instrukcje dotyczące wejścia na platformę pomogą Ci w pełni wykorzystać tę aplikację. Możesz zostawić swoje komentarze, aby poznać swoje doświadczenia w sieci.

dołącz do naszego kanału telegram