Skip to content

Jak wejść i poruszać się po Facebooku bez rejestracji lub posiadania konta z hasłem

4 de styczeń de 2023

Facebook to główny portal społecznościowy na świecie, a przynajmniej ten z największą liczbą zarejestrowanych użytkowników. Dlatego bardzo często użytkownicy chcą wejdź na facebooka bez rejestracji i bez posiadania konta wcześniej. Aby wykonać tę czynność, wystarczy wykonać tę sztuczkę.

Wejdź na Facebooka bez rejestracji krok po kroku

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć w tego typu przypadkach, jest to, że tak jest zupełnie możliwe, aby wejść na Facebooka bez rejestracjia tę procedurę można również przeprowadzić zarówno na komputerze, jak i na tablecie, a nawet na telefonie komórkowym.

Jest to łatwe do zrozumienia, ponieważ na Facebooku jest wiele postów, które są publiczne, chociaż musisz wiedzieć, że istnieje ograniczenie, że tylko będziesz mógł zobaczyć te publikacje, jeśli nie masz zarejestrowanego profilu w systemie lub jeśli nie przyjęli nas jako przyjaciół.

Aby móc wejść na Facebooka bez posiadania kontanastępnie musisz wykonać następujące czynności:

 • 1 Otwórz przeglądarkę ze smartfona, tabletu lub komputera
 • 2 Zaloguj się do Facebooka poprzez oficjalne linki sieci społecznościowej, ale nie musisz iść do Start lub Strona główna, ale poszukaj bezpośredniego linku, który pozwala wejść na publiczny profil danej osoby
 • 3 Co musisz zrobić, aby to zrobić wejdź w google i pisz „Facebook + Imię i nazwisko danej osoby”

Natychmiast zobaczysz, że Google pokazuje ogromną liczbę wyników związanych z profilem danej osoby, zobaczysz wyskakujący komunikat, który próbuje nie uzyskać dostępu do profilu, ale Możesz także przeglądać biografię, po prostu ją zamykając.

Proces do przeprowadzenia jest naprawdę prosty, tylko nie będziesz mieć dostępu do całego profilu jeśli dana osoba nie ma swojego profilu publicznie. Jedynym sposobem na zobaczenie całego profilu jest sytuacja, gdy osoba, którą badamy, nie ma aktywnych opcji prywatności.

Jak krok po kroku założyć darmowe konto na Facebooku?

 1. Pierwsza rzecz to iWejdź na oficjalną stronęon z Facebooka.
 2. W centralnej prawej części zobaczysz fformularz, który będziesz musiał wypełnić ostrożnie ze swoimi danymi.
 3. Wprowadź swoje imię i nazwisko, które możesz później dowolnie zmieniać, jeśli chcesz. Nie martw się, jeśli chcesz stworzyć stronę dla swojej firmy. Da ci to również możliwość później.
 4. Wpisz swój adres e-mail lub kontaktowy numer telefonu do wyboru.
 5. Powtórz e-mail lub telefonzgodnie z wcześniejszym wyborem.
 6. Utwórz łatwe do zapamiętania hasło aby nie mieć problemów, jeśli chcesz to zmienić, ale zapomniałeś lub zgubiłeś, ale innym też jest to trudne do rozszyfrowania. W ten sposób chronisz swoją prywatność
 7. Podaj swoją datę urodzenia a później kliknij zielone pole.
 8. Po zakończeniu tego procesu. Facebook wyśle ​​Ci kod weryfikacyjny na wskazany adres e-mail lub telefon.

wprowadź telefon komórkowy na Facebooku

W ten sposób zakończysz proces tworzenia konta. Następną rzeczą będzie dostosowanie profilu dodawanie znajomych, obserwowanie stron, komentowanie i udostępnianie postów, a nawet usuwanie tego, czego nie chcesz na swoim Facebooku

Jeśli otrzymałeś język, którego nie chcesz, można to łatwo odwrócić. Aby przywrócić Facebooka w języku hiszpańskim, musisz przejść do strzałki w prawym górnym rogu, obok pytania.

Po wykonaniu powyższych czynności kliknij i wybierz konfigurację, aby później pojawiła się zakładka języka. Tam możesz zmienić go dla wygody na język, który najbardziej Ci odpowiada.

nie możemy temu zaprzeczyć jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych to Facebook, zdecydowanie pokonując alternatywy. Mimo że robią wszystko, co w ich mocy, aby przekonać ludzi do przejścia na ich główną sieć społecznościową, nie mają szczęścia, jeśli chodzi o Facebooka.

Problem polega na tym, że ktoś, kto nie jest zarejestrowany w sieci społecznościowej. I po prostu chcesz na coś spojrzeć, to się nie zarejestruje tylko dlatego, że chcesz zobaczyć coś konkretnego.

Z tego powodu wielu użytkowników odkryło pokazaną wcześniej sztuczkę, aby ułatwić innym ludziom wiele rzeczy, a tym samym wejdź na facebooka bez rejestracji Jest to bardzo proste i szybkie zadanie, które każdy może wykonać

Osób, które szukają, jest naprawdę niewiele wejdź na facebooka bez rejestracjiPrzyczyny mogą być bardzo różne. Tak samo, jak zobaczenie ogłoszenia o sprzedaży jakiegoś przedmiotu, konkretnego postu od kogoś, zdjęć krewnego i innych różnych powodów.

dołącz do naszego kanału telegram