Skip to content

Jak w prosty sposób wysyłać filmy CapCut do WhatsApp — udostępniaj swoje filmy

12 de Listopad de 2021

Słynna aplikacja do edycji wideo CapCut jest bardzo przydatna do tworzenia treści, które zostaną przesłane do TikTok, a jeśli nie, również do tworzenia filmów rocznicowych lub podobnych. CapCut nie musi być koniecznie używany do tworzyć filmy do przesłania na TikTok, ponieważ nie oznacza to znaku wodnego wideo.

Nie mając znaku wodnego, pojawia się możliwość tworzenia filmów do czegokolwiek, czy to do pracy, czy do wypoczynku. Teraz wkrótce pokażemy, jak wysłać film. od CapCut do aplikacji WhatsApp, jak wysłać wideo wcześniej zmodyfikowane w CapCut do WhatsApp i innych rzeczy.

Jak wysłać wideo wykonane w CapCut do WhatsApp?

Wysyłanie filmów do WhatsApp za pomocą aplikacji CapCut jest bardzo proste. Sposób, w jaki jest wysyłany, to poprzez przechowywanie z tego samego telefonu komórkowego. Filmy wykonane w CapCut można eksportować w dowolne miejsce.

Gdy film znajdzie się w pamięci telefonu komórkowego, można go wysłać do preferowanych miejsc. To może wyślij przez WhatsApp, Facebooka, a nawet Instagrama. Efekty edycji CapCut są naprawdę przydatne, najczęściej używanym jest zamrażanie ekranu.

Z tym ekranem zamroź to pozwala wykonać CapCut będziesz mógł nadać niepowtarzalne akcenty każdemu ze swoich filmów. To tylko jedna z zaawansowanych sztuczek CapCut, ponieważ w miarę korzystania z aplikacji nauczysz się korzystać z kilku dodatkowych rzeczy.

Jak wysłać edytowane wideo w CapCut z tej samej aplikacji?

Aby wysłać edytowany film w CapCut do aplikacji WhatsApp, ważne jest, abyś wykonał każdy z kroków, które przedstawimy poniżej:

 • Wejdź do aplikacji WhatsApp i znajdź czat osoby, do której chcesz wysłać wideo.
 • bycie na czacie z osobą, do której chcesz wysłać film, naciśnij ikonę, aby załączyć pliki.
 • W różnych opcjach, które się pojawią, wybierz ten, który mówi dokument.
 • Teraz naciśnij opcję, która mówi „Wybierz inne rodzaje dokumentów„a następnie przejdź do filmu edytowanego za pomocą CapCut.
 • Gdy znajdziesz film, wybierz go i przejdź do przesłania.

Jeśli nie wiesz, wcześniej wspomnieliśmy, że wybierasz opcję „Dokument” dla typu pliku, który zostanie wysłany. Po wybraniu tej opcji każda z rzeczy wysyłanych przez WhatsApp, zostanie wysłany całkowicie oryginalny. Aplikacja WhatsApp we wszystkich swoich wersjach obniża jakość takich rzeczy, jak obrazy, filmy i muzyka, dzięki czemu dostarczanie jest szybsze.

capcut logo

To jest coś, co nie jest zbyt przydatne, gdy chcesz wysłać coś, do czego nie możesz obniżyć jakości. Jeśli Twój film jest nieco ciężki, wyślij go w wyżej wymieniony sposób, aby WhatsApp nie obniżył jakości.

Należy zauważyć, że CapCut ma funkcję, która usuwa dźwięk z filmów. Czasami byłoby dobrze, gdybyś skorzystał z tej metody edycji.

Jakiej innej metody mogę użyć do wysłania moich filmów CapCut do WhatsApp?

Oprócz wysyłania wideo CapCut do WhatsApp, jak pokazaliśmy wcześniej, istnieje inny sposób wysłania wideo. Ten inny sposób jest z galerii, a także z pamięci telefonu komórkowego, ale inną metodą. Zwróć uwagę na cały proces:

Z galerii

Galeria wszystkich telefonów komórkowych pokazuje zawartość multimedialną znajdującą się w środku pamięć telefonu komórkowego. Z galerii możesz również wysyłać filmy, postępuj zgodnie z procesem, o którym wspomnimy poniżej:

 • Wejdź do galerii i poszukaj wideo, które chcesz wysłać do WhatsApp.
 • Gdy go znajdziesz, naciśnij i przytrzymaj, wybierz opcję „Udostępnij” i wybierz aplikację „WhatsApp”.
 • Wybierając aplikację WhatsApp, wybierz użytkownika, do którego wyślesz wideo i przejdź do wysłania.

logo zdjęć google

Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów wysyłania wideo CapCut do WhatsApp. Inny sposób to z pamięci telefonu, zwróć uwagę na stosowany proces:

 • Idź do pamięci telefonu.
 • Stać na sekcja „Wideo”„.
 • Tam znajdziesz film do wysłania, gdy go znajdziesz, wybierz go i kliknij „Udostępnij”.
 • W wielu opcjach, które zostaną Ci wyświetlone, powinno być połączenie „Whatsappp ’, wybierasz ten sam i wysyłasz wideo do kogo chcesz.

Po tym wszystkim proces wysyłania wideo CapCut do WhatsApp dobiegłby końca. Z powodu wszystkich funkcje oferowane przez CapCut, powinieneś pobrać go już teraz ze Sklepu Play, aby zacząć z niego korzystać. W ten sposób dowiesz się również, jak tworzyć własne filmy.