Skip to content

Jak w prosty sposób poznać mój numer przedpłacony lub abonamentowy

15 de Maj de 2021

WOM, jak wszyscy wiemy, jest firmą telekomunikacyjną założoną głównie w Chile. WOM ma własny zasięg 3g i 4g w całym kraju, to jest jeden bardzo udana firma telefoniczna.

Ta firma ma bardzo niskie koszty, co sprawia, że ​​jej klientela jest dość duża. Są tysiące ludzi, którzy są związani z WOM i mają bardzo miłe uwagi na temat firmy, a zwłaszcza opcje, jeśli chodzi o opłacenie jej usług. Przy wielu okazjach jesteśmy związani z WOM i podekscytowani byciem częścią tego zespołu zapominamy zapytać o coś bardzo ważnego Jaki jest mój numer telefonu komórkowego? Nie martw się, to jest coś bardziej powszechnego niż myślisz i że w tym czasie przydarzyło się nam wszystkim i tutaj wyjaśnimy, jak się tego dowiedzieć.

Skąd mam wiedzieć, czy mój numer telefonu pochodzi od WOM?

Można to wykryć, wyjmując chip z telefonu i sprawdzając, czy Ten ma nadrukowane logo firmy WOM. Jeśli ją wyjąłeś, ale nie możesz włożyć z powrotem, nie martw się, ponowna instalacja karty SIM w telefonie komórkowym nie jest trudnym zadaniem.

Kiedy kupujemy lub aktywujemy nowy chip, pierwszą rzeczą, którą musimy i chcemy wiedzieć, jest to, jaki jest nasz numer telefonu, ponieważ zawsze będziemy chcieli się tym dzielić w takim momencie, czy to z naszymi przyjaciółmi, rodziną, czy z osobą, którą spotkałeś w restauracji.

Innym przypadkiem, który jest bardzo powszechny wśród użytkowników, jest to, że mieli już aktywowany chip, ale zapomnieli numer telefonu. Nie martw się, to też dotyczy i wiemy o tym zdarzyło się to wielu z nas, a jeśli chcesz, możesz dowiedzieć się, jak odzyskać dezaktywowany chip SIM.

Jak mogę znaleźć mój numer WOM?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że jeśli istnieje możliwość lub cóż, możliwość poznania lub odzyskania swojego numeru w WOM w najłatwiejszy, najprostszy i najlepszy sposób, za darmo. To dlatego, że WOM nie prosi o żadne opłaty równowagi lub cokolwiek innego, aby móc przeprowadzić tę procedurę.

Aby wiedzieć, jaki jest Twój numer telefonu, musisz uzyskać dostęp do sekcji połączeń na swoim smartfonie. Później musisz wprowadzić numer telefonu, który to * 103 #. Przed tym telefonem Pokaże ci pole opcji.

W tym pudełku potrzebujesz wybierz opcję numer dwa. Następnie otrzymasz kolejne pudełko, do którego musisz wybrać tę samą opcję. Następnie pojawi się okno z Twoim numerem. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić, ale masz równowagę / plan WOM, wystarczy zadzwonić na * 555 #.

trzymając się za ręce iphone'a

Zadzwoń do WOM, aby odzyskać lub znaleźć mój numer

Dosłownie zadzwonisz do WOM, ale z jednej strony ta opcja jest bardzo dobra, jeśli masz więcej pytań dotyczących linii telefonicznej. Skorzystaj więc z tej rozmowy i zadaj wszystkie pytania. Nie martw się Jeśli myślisz, że zostaniesz obciążony opłatą za połączenie, tak nie jest, dzwonienie do operatora WOM jest całkowicie bezpłatne.

Chwyć telefon i wybierz numer * 611 Na klawiaturze numerycznej automatycznie wyśle ​​Cię do operatora, po czym możesz porozmawiać z dyrektorem, abyś mógł wyrazić wszystkie swoje wątpliwości i zapytać go, jaki jest Twój numer telefonu, nie zapomnij.

Jeśli nie chcesz zadzwoń do operatoraOkay, inną opcją, którą możesz wybrać, jest zadzwonienie do przyjaciela lub znajomego, jeśli znasz ich numer telefonu lub jeśli go masz. W ten sposób będziesz mógł zapytać daną osobę, z jakiego numeru było dzwonienie i dzięki temu dowiesz się, że to Twój numer telefonu.

Kiedy wiesz, jaki jest Twój numer telefonu nie zapomnij go gdzieś zapisać tam, gdzie to pamiętasz, ponieważ zawsze ważne jest, aby znajdował się w łatwo dostępnym miejscu. Bardzo dobrym sposobem, aby zawsze mieć go pod ręką, jest zapisanie go na Post-it, jednak lepszym sposobem jest nauczenie się pobierania pakietu Color Note APK z Post-it i zapisanie go tam.