Skip to content

Jak w pełni skonfigurować smartwatch T500 — porady i wskazówki

12 de lipiec de 2021

Postęp technologiczny przyniósł nam różne urządzenia, które ułatwiają nam wykonywanie różnych zadań, od czasu pojawienia się inteligentnych telefonów komórkowych. opracowano dużą liczbę akcesoriów, świetnym tego przykładem są Smartwatch.

Jednym z pierwszych i najbardziej uderzających jest smartwatch Apple Watch, z którego później powstaną tańsze identyczne modele, jak np. Smartwatch T500.

Smartwatch T500 Ma cechy podobne do Apple Watch, a także szereg przydatnych funkcji do wykonywania różnych zadań, wśród najważniejszych funkcji są licznik kroków, sprawdzanie tętna, otrzymywanie powiadomień z aplikacji i wiadomości, wysyłaj i odbieraj połączeniai sterowanie muzyką.

Oprócz tego ma również szeroką gamę opcji, które można w pełni dostosować, od zmiany tarcz i tarcz zegarka nawet możliwość pobierania zewnętrznych aplikacji i gier. W tym artykule nauczymy Cię, jak w pełni skonfigurować Twój Smartwatch T500, abyś miał dostęp do wszystkich tych funkcji.

Jakie konfigurowalne funkcje ma smartwatch T500?

Jednym z czynników, który najbardziej przyciąga uwagę urządzeń Smartwatch T500, jest to, że oferować szeroką personalizację urządzenia device Dla użytkowników.

Zaczynając od niektórych zewnętrzne elementy fizyczne, takie jak pasek,, jak Apple Watch. Dzięki Smartwatch T500 możesz modyfikować i wymieniać pasek, wybierając spośród szerokiej gamy modeli i kolorów.

Kolejną konfigurowalną opcją, jaką ma Smartwatch T500, są sfery lub tarcze zegarka, z których urządzenie będzie domyślnie miało w swoim systemie, kilka opcji do wyboru, a w przypadku, gdy nie chcesz korzystać z żadnej ze sfer oferowanych przez urządzenie, możesz pobrać ten, który chcesz w Internecie z oficjalnej strony Amazfitwatchfaces.

Jak umieścić aplikacje na smartwatchu T500 ze Sklepu Play?

Wśród funkcji oferowanych przez urządzenia T500 Smartwatch jest pobieranie aplikacji zewnętrznych za pośrednictwem oficjalny sklep Google Play StoreW tym celu będziesz musiał zaktualizować zegarek Smartwatch do najnowszej wersji i uzyskać dostęp do menu aplikacji.

W menu aplikacji znajdziesz aplikację Sklep Google Play, naciśnij ją, aby wejść do sklepu i rozpocząć wyszukiwanie aplikacji. Gdy znajdziesz aplikację, którą chcesz pobrać kliknij na nią, a następnie na przycisk pobieraniaPo zakończeniu procesu pobierania aplikację będzie można znaleźć w menu Smartwatcha T500.

czarny smartwatch

Zainstaluj FitPro i kontroluj 100% swojego smartwatcha ze swojego urządzenia

FitPro to aplikacja pochodzenia chińskiego opracowana przez firmę ’Shenzhen Jusheng Inteligentna technologia Co ” Może być używany przez dowolne urządzenie Smartwatch lub inteligentną opaskę za pośrednictwem połączenia Bluetooth, dzięki tej aplikacji możesz mieć większą kontrolę nad swoim Smartwatchem t500.

Dzięki FitPro będziesz mieć więcej opcji, dzięki którym będziesz mógł ocenić swój styl życia, ponieważ dostarczy Ci więcej informacji na temat Twojego zdrowia i innych danych sportowych. Będziesz mógł dowiedzieć się o stanie swojego tętna, ciśnienia krwi, a także o tym, kiedy śpisz będziesz mógł uzyskać informacje o jakości swojego snu.

Aby połączyć się i zacząć korzystać z aplikacji FitPro na telefonie i smartwatchu, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to pobrać ją za pośrednictwem oficjalnego sklepu Google Play, który można również kupić online. totalnie wolny.

Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu zaloguj się lub zarejestruj na nowe konto, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez aplikację, a następnie przejdź do sekcji linków.

Będziesz musiał włączyć Bluetooth na obu urządzeniach, aby mogły się synchronizować. Gdy urządzenie zegarka pojawi się w wyszukiwaniu bluetooth, naciśnij je, a zostaną one połączone i gotowe do użycia.

tapeta na zegar

Sparuj swoje urządzenie ze smartwatchem T500 krok po kroku

Zanim będzie można korzystać z dowolnej funkcji urządzenia T500 Smartwatch musisz połączyć go z telefonem komórkowym inteligentny przez połączenie Bluetooth, w tym celu możesz wykonać kroki, które pokażemy poniżej:

  • Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to pobrać aplikację zegarka Smartwatch T500, w celu ustalenia, która to aplikacja, wejść do menu zegarka i poszukać opcji aplikacji do parowania.
  • Naciśnięcie go otworzy okno pokazuje kod QR QR że będziesz musiał skanować telefonem.
  • Po zeskanowaniu kodu QR telefonem komórkowym, przekieruje Cię do linku do pobrania w sklepie Google Play aplikacji.
  • Pobierz aplikację, a po jej zainstalowaniu w telefonie będziesz musiał ją otworzyć i zalogować się lub zarejestrować, aby uzyskać dostęp.
  • Po wykonaniu tej czynności przejdź do sekcji dodawania urządzenia, aby połączyć bransoletkę, aktywować Bluetooth i rozpocznij proces wyszukiwania urządzenia. Gdy pojawi się ikona i nazwa urządzenia T500 Smartwatch, naciśnij je.
  • I gotowy! połączysz zegarek z urządzeniem mobilnym, aby móc zacząć otrzymywać powiadomienia i korzystać z funkcji zegarka. Jeśli parowanie nie działa, możesz ponownie uruchomić urządzenie, przytrzymując przycisk boczny i powtarzając proces parowania przez Bluetooth.