Skip to content

Mapy Google: pełna lista wszystkich funkcji, narzędzi, funkcji i sztuczek

6 de styczeń de 2022

Chociaż prawdą jest, że oba Apple jak Nokia Opracowali własne programy mapowe, jak dotąd nie ma takiego, który pod względem możliwości i doświadczenia dorównuje systemowi wyszukiwarki Google Maps.

Z tego powodu jego twórcy zamierzają zachować go jako najlepszą opcję w tym segmencie, a teraz ogłosili nadejście nowych funkcji, już dostępne na Androida, ale zacznie to również wpływać na użytkowników terminali Apple, na ich korzyść.

Co nowego w Mapach Google na iOS?

Rzeczywiście, jak to często bywa ze względów logicznych, Google najpierw prezentuje postępy swoich aplikacji we własnym mobilnym systemie operacyjnym, Android, aby przez jakiś czas przenieść je również do innych środowisk, takich jak iOS. W tym konkretnym przypadku natknęliśmy się na: nowa wersja Map Google dla iPhone’a i innych, który jest wyposażony w funkcję miejsc do zatrzymania, która tak bardzo przypadła do gustu użytkownikom.

Oczywiście ta nowość dotknie wszystkich użytkowników urządzeń Apple, którzy podczas przeglądania strony z mapami korzystają z Mapy Google, a nie Mapy od facetów z Cupertino, którzy mają swoją domyślną aplikację. Dzięki tej nowej odsłonie Google Maps na iOS będziesz miał dostęp do możliwości przeglądania miejsc i miejsc do zatrzymania się na określonej trasie, co jest naprawdę ciekawą funkcją dla tych osób, które podróżują szczególnie po trasach, którymi zwykle nie są częsty.

W ten sposób, gdy pokonujesz konkretną trasę i aktywujesz tę funkcję, będziesz musiał tylko jechać Twój iPhone, narysuj trasę, do której zmierzasz i zacznij nią podróżować, abyś w ciągu kilku minut miał informacje, których szukasz. W rzeczywistości zobaczysz, że pojawia się rodzaj szkła powiększającego, które pozwoli ci poznać szczegóły tych zalecanych miejsc, w których możesz się zatrzymać, zanim dotrzesz do miejsca docelowego.

Nowe funkcje Map Google w najnowszej aktualizacji

Rzeczywiście, nie jest tak, że jest to funkcja, której kompletnie nie jesteśmy świadomi, jeśli weźmiemy pod uwagę, że coś podobnego już od dawna się wydarzyło. Mapy Google jeśli chodzi o restauracje, stacje benzynowe i nie tylko. Różnica polega na tym, że teraz dodawane są inne witryny o różnych celach lub celach, takich jak miejsca do odpoczynku, restauracje, w których można coś zjeść, lub dlaczego nie, inna strona turystyczna, która jest bardzo interesująca.

Zaletą tej nowej funkcji Map Google w iOS jest również to, że nie tylko otrzymamy dostępne informacje o różnych witrynach, które pojawią się zaznaczone na mapie, ale także będziemy mogli zobacz opinie i komentarze mają o tych, którzy już tam byli, więc jest znacznie bardziej prawdopodobne, że będziemy wiedzieć, czy naprawdę chcemy przestać, czy nie.mapa satelitarna mapy google

Konkretnie możemy powiedzieć, że Mapy Google stały się najlepszą aplikacją mapową i są jeszcze inteligentniejsze w środowiskach operacyjnych urządzeń. telefony jabłkowe, z tego, że jeśli podróżujemy i przeżyliśmy coś nieprzewidzianego lub jeśli chcemy się zatrzymać, ale bez zbaczania, możemy to zrobić z wieloma innymi możliwymi opcjami. A także system będzie działał tak samo, jak z zaznaczonymi do tej pory przestrzeniami i witrynami, więc nie będziemy musieli się do niego dostosowywać.

Po przedstawieniu możliwości pobierz niektóre z ich maps zobaczyć je, gdy nie mamy połączenia z Internetem, czyli mapy offline, Google Maps pokazuje, że chce dalej poprawiać wrażenia użytkownika i widzimy, że pomysł dodania tych innych interesujących miejsc blisko nasza trasa jest co najmniej atrakcyjna. Pobierz Mapy Google na iOS

Jeśli masz jakieś inne sugestie lub pytania dotyczące Mapy Google i pełną listę wszystkich funkcji, narzędzi, korzyści i sztuczek, zostaw swoje komentarze poniżej, udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, gdy tylko będziemy mieli okazję. Dziękujemy za wybranie nas…