Skip to content

Jak używać WhatsApp jako notatnika, osobistego planu dnia lub notatnika (przykład)

31 de styczeń de 2021

Przed całym ruchem, który istnieje w ruchliwym świecie, w którym żyjemy, normalne jest, że znajdujemy się w sytuacji konieczności wykonania wielu zadań lub zapamiętania wielu rzeczy w krótkim czasie. Dlatego skoro nie jesteśmy doskonali, możemy potrzebować zeszytu lub agendy. Jeśli chcesz go zdobyć, ale nie wiesz jak, dzisiaj pokażemy jak używać WhatsApp jako notatnika, osobistego kalendarza lub notatnika z łatwością.

Kto nie ma aplikacji WhatsApp na swoim smartfonie? Większość z nas korzysta obecnie z tej słynnej sieci społecznościowej; Z przyjemnością odkryjesz, że ta pomocna aplikacja może znacznie więcej. Zachęcamy do dalszej lektury i odkrywania, jak możesz korzystać ze swojego konta WhatsApp, aby zapisać swoje adnotacje osobisty.

Jak używać WhatsApp jako notatnika, kalendarza lub notatnika?

Kiedy mówimy o WhatsApp, z pewnością przychodzi nam na myśl naprawdę wszechstronna aplikacja, która pozwala nam pozostać w kontakcie z naszymi bliskimi. Ale co, jeśli powiem ci, że możesz również używać WhatsApp jako osobistego notatnika?

Tak, jak słyszałeś, teraz możesz używać tej wspaniałej sieci społecznościowej jako swojego notatnika; wystarczy wykonać kilka kroków. Jeśli chcesz wiedzieć, jak łatwo możesz to osiągnąć, czytaj dalej i odkryj, jakie to proste mieć swój własny program z aplikacji z WhatsApp Messenger.

Kroki, aby używać WhatsApp jako notatnika

Z pewnością zastanawiasz się, jak zacząć zapisz, co chcesz, na swoim koncie WhatsApp. Cóż, co musisz zrobić, to wysłać wiadomość do siebie i możesz to zrobić. Kroki, aby to zrobić, są następujące:

 • Aby rozpocząć, wejdź do aplikacji WhatsApp z telefonu komórkowego.
 • Przejdź do sekcji „Kontakty”.
 • Naciśnij opcję „Nowy kontakt”.
 • Zacznij tworzyć ten kontakt i nadaj mu nazwę, która go identyfikuje, na przykład „Plan dnia” lub „Notatnik”.
 • W sekcji numeru telefonu wprowadź swój.
 • Zamknij aplikację WhatsApp i przejdź do „Łączność”.
 • Znajdź nowo utworzony kontakt i wyślij do siebie testową wiadomość WhatsApp.
 • Wejdź ponownie do aplikacji WhatsApp.

To wszystko! Od teraz będziesz miał nowy kontakt, w którym możesz zapisywać wszystkie swoje notatki i zadania, tak jak w notatniku. Z drugiej strony pozwoli ci to nawet zapisywać pliki w WhatsApp jako osobistą chmurę, co będzie bardzo korzystne, jeśli chcesz zwolnić miejsce na swoim smartfonie.

Jak używać grupy WhatsApp jako osobistego notatnika?

Istnieje kilka sposobów osiągnięcia tego samego celu i ten przypadek nie jest wyjątkiem. Możesz także używać WhatsApp jako notatnika podczas tworzenia grupy i zapraszania uczestników, ale jak? Cóż, poniżej przedstawiamy kroki, które należy wykonać, aby łatwo to osiągnąć. Te kroki to:

 • Wejdź do aplikacji WhatsApp.
 • Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu głównej strony WhatsApp.
 • Gdy zobaczysz dostępne opcje, wybierz „Nowa grupa”.
 • Wybierz kontakty lub kontakt, który chcesz dodać do nowej grupy.

Interfejs WhatsApp z czatami i wiadomościami

 • Wybierz zdjęcie i temat grupy, coś, co identyfikuje ją jak notatnik.
 • Kiedy skończysz, dotknij zielonego przycisku.
 • Po utworzeniu grupy wyjaśnij im sytuację i usuń wszystkich z grupy.
 • Zacznij pisać, co chcesz.

Gotowy! W ten sposób tylko ty pozostaniesz w grupie, pozwalając ci napisz i zapisz żądane pliki w tym samym. Oczywiście zalecamy, aby podczas tworzenia grupy dodać tylko jedną osobę; abyś nikomu nie przeszkadzał podczas procesu.

Teraz, jeśli chcesz, aby inni widzieli, co piszesz w Twoim nowym notatniku w WhatsApp, możesz utworzyć grupę, w której mówi tylko administrator. Tak więc, jeśli zostaniesz administratorem, inni będą mogli zobaczyć wszystko, co robisz i piszesz w tej grupie.

W obliczu tak wielu postępów technologicznych widzimy, że pojedynczej aplikacji możemy używać na wiele sposobów. Mamy nadzieję, że wszystkie te informacje były dla Ciebie przydatne i zachęcamy do dalszego odkrywania, jak lepiej wykorzystać WhatsApp.

dołącz do naszego kanału telegram