Skip to content

Jak uzyskać lub wydłużyć żywotność baterii telefonu komórkowego, jeśli działa ona bardzo krótko

9 de kwiecień de 2021

Kiedy kupujemy telefon, zawsze mamy nadzieję, że zapłacimy za to, co najlepsze na rynku. Urządzenie, które posiada narzędzia potrzebne do wykonywania naszych codziennych zadań. Wszystko to w parze z baterią, której ładunek nie dociera na tyle, aby nie wychodzić z naszego telefonu na sygnał do podłączenia ładowarki.

Jednak nie zawsze to nam się udaje. To wtedy musimy znać sztuczki, aby móc to zrobić przedłużyć żywotność baterii naszego telefonu. Wszystko to bez uszczerbku dla Twojego okresu użytkowania ani żywotności naszego sprzętu.

Jak uzyskać lub wydłużyć żywotność baterii telefonu komórkowego, jeśli działa ona bardzo krótko

Niezależnie od systemu operacyjnego, w którym działa Twój telefon komórkowy, istnieje kilka sztuczek lub wskazówek, o których zamierzamy Ci powiedzieć wydłuża żywotność baterii telefonu komórkowego jeśli to trwa bardzo krótko. Należy zauważyć, że niektórych kodów można używać tylko na nowszym sprzęcie.

Tryb oszczędzania energii

Jest to prawdopodobnie jedna z najczęstszych opcji iz oczywistych względów pierwsza opcja, o której myślimy przedłużyć żywotność baterii z naszego telefonu komórkowego. Chociaż polega na włączeniu trybu oszczędzania energii, który jest opcją, którą możemy znaleźć w ustawieniach naszego telefonu.

Wyłącz aplikacje, których nie używasz

Nasze telefony są dostarczane z kilkoma aplikacjami mobilnymi z fabryki. Dlatego ich usunięcie jest niemożliwe bez odpowiednich uprawnień. Te aplikacje zwykle działają w tle i zużywają baterię bez naszej uwagi.

Dlatego musimy przejść do konfiguracji aplikacji, następnie szukamy każdej z tych aplikacji i wyłączamy je. W związku z tym nie będą mogły działać w tle.

Używaj tylko niezbędnego połysku

Chyba że jesteśmy niedowidzący lub na zewnątrz, jasność ekranu powinna być utrzymywana na minimalnym poziomie. Pamiętaj, że długotrwałe narażenie oczu na wysoką jasność światła może powodować zmęczenie oczu, aw dłuższej perspektywie może mieć gorsze konsekwencje.

Możesz też zaprogramować swój telefon tak, aby robiąc to w nocy, opuścić automatycznie jasność ekranu i wydłużenie czasu ładowania baterii.

Dlaczego potrzebujemy, aby nasza mobilna bateria działała znacznie dłużej?

Telefon to urządzenie, które pozwala nam wykonywać tak wiele zadań, że ciężko nam wyobrazić sobie dzień bez niego. No więc, wiele osób potrzebuje tego, aby móc pracować inni tylko dla rozrywki. Ale coś, co nas wszystkich łączy, to potrzeba dłuższej żywotności baterii.

osoby korzystające z telefonu

Ta potrzeba prześladuje nas od czasu wynalezienia telefonu komórkowego. Cóż, uzależnienie od ładowarki to coś takiego ograniczamy korzystanie z tych urządzeń. Nie oznacza to jednak, że nie możemy z tego skorzystać.

Być może jest to jeden ze sposobów, w jaki my możemy odpocząć od telefonu i ciesz się innymi rzeczami, które przedstawia nam nasze życie. Lub wykonaj te zadania, które zawsze odkładamy z powodu problemów z naszym telefonem.

Który system operacyjny ma najlepszą wydajność baterii?

Chociaż firmy projektujące telefony dążą do tego zdobądź baterię, która działa znacznie dłużejPrawda jest taka, że ​​w obliczu tych zmian zawsze znajdziemy sposób, by być nonkonformistą. Cóż, przyzwyczailiśmy się oczekiwać więcej niż jednego urządzenia z każdym jego udoskonaleniem.

Urządzenia z systemem operacyjnym Android wyprzedzają najlepszą wydajność baterii. To niezależnie od marki urządzenia, czy to m.in.Samsung, LG, Motorola. Nowe urządzenia tego systemu operacyjnego zapewniają coraz więcej godzin użytkowania przed ponownym naładowaniem baterii.

Gdybyśmy jednak mieli porozmawiać o sprzęcie iPhone’a i jego systemie operacyjnym iOS, to trzeba wyjaśnić, że wydajność baterii jest znacznie poniżej urządzeń z Androidem. Spory użytkowników na temat żywotności baterii w iPhone’ach są tak duże, że memy na ten temat to najpopularniejsze sieci społecznościowe.

Właśnie dlatego, bez precedensu, jeśli chcesz mieć urządzenie, które ma wystarczająco dużo czasu pracy na baterii, aby obejrzeć maraton ulubionej serii Netflix nie ma potrzeby podłączania ładowarki. W takim razie musisz kupić urządzenie z najnowszej gamy telefonów z systemem Android.

dołącz do naszego kanału telegram