Skip to content

Jak utworzyć, zmodyfikować i zapisać post jako wersję roboczą na Facebooku

27 de styczeń de 2021

Internet jest bardzo cenny, ponieważ pozwala robić nieskończone rzeczy, w ramach których ma rozszerzenie szeroki zakres zastosowań dla wszystkich gustów Jednym z najbardziej znanych jest YouTube dla miłośników muzyki, filmów, doramów i filmów, doskonała opcja logowania się bez konieczności wpisywania adresu e-mail Google.

oficjalne logo najczęściej używanych sieci społecznościowych, takich jak komunikator WhatsApp i Instagram

Dla tych, którzy wolą łączyć się z rodziną i przyjaciółmi za granicą lub z powodu pandemii, robią to przez wirtualny, mamy Telegram, który pozwala również na wysyłanie plików do jak największej liczby, tworzenie grup. Również, WhatsApp umożliwia również publikowanie statusów, wykonuj połączenia, rozmowy wideo, między innymi zarządzaj plikami z WhatsApp Web bez telefonu komórkowego z połączeniem internetowym lub bez.

Ale w szczególności jest taki, który przekroczył granice pod względem gustów, a ta aplikacja jest znana wszystkim jako Facebook ponieważ zapewnia wiele przydatnych narzędzi zgodnie z Twoimi potrzebami i gustem, ale Co to jest Facebook i jakie narzędzia oferuje mi?

Co to jest Facebook? Co to oferuje?

Jest to sieć internetowa uruchomiona w 2004 roku przez Marka Zuckerberga, która umożliwia utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi, rodziną i innymi osobami, które są dla Ciebie bardziej interesujące. Ta komunikacja nie ma granic, ponieważ możesz łączyć się z użytkownikami z całego świata poprzez komunikatory (Messenger), zdjęcia, bycie częścią grup, granie w gry m.in.

Czasami tylko te historie czy chcesz je zapisać jako plik roboczy, aby móc je opublikować w określonym czasie, kiedy jest już gotowy lub w określonym czasie, ale po prostu nie wiesz, jak je utworzyć, zmodyfikować i zapisać.

Aby to zrobić, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci krok po kroku dowiedzieć się, jak używać każdego z nich narzędzia dostarczane przez Facebooka, nie panikuj, po prostu musisz mieć gotową treść reklamy, mieć stronę firmową, ponieważ nie jest to dozwolone dla profili osobistych, a następnie wykonaj następujące kroki, które zostaną wyjaśnione poniżej, jest to super łatwe i proste! Zobaczysz.

Jak stworzyć projekt reklamy na Facebooku?

Przejdź do strony swojej firmy i będąc tam, umieść na górze narzędzie do publikowania, to tuż pod polem wyszukiwania i utwórz swoją publikację; oprócz zwykłego tekstu możesz dołączyć linki, zdjęcia.

Teraz przejdź do lewego górnego rogu, w sekcji Publikuj, po prawej stronie znajduje się strzałka w dół, po jej wybraniu pokażą Ci trzy opcje publikacji „Opublikowane publikacje”, „Planowane publikacje” i „Wersje robocze”, ta ostatnia opcja jest tą, którą wybierzesz, a następnie opublikujesz ją natychmiast lub zgodnie z harmonogramem. Ta ostatnia opcja umożliwia zdefiniowanie zaplanowanego czasu lub daty poprzez dostęp do kalendarza na Facebooku.

Coś bardzo ważnego to Twoja prywatność, dlatego konfigurujesz zabezpieczenia tylko dla określonych użytkowników, aby każdy mógł je zobaczyć lub dla określonych użytkowników. Czas minął i chcesz opublikuj ponownie lub popraw wersję roboczą, możesz go odzyskać, po prostu przejdź ponownie do tej sekcji.

Jak edytować lub opublikować usunąć ogłoszenie na Facebooku?

Ponownie przejdź na górę strony, do narzędzia do publikowania, wybierz w lewej kolumnie Wersje roboczeKliknięcie na niego pozwoli Ci go edytować, poprawiać, dodawać do niego, po prostu natychmiast opublikować.

logo facebooka z ludźmi i telefonami komórkowymi podłączonymi do sieci

Należy zauważyć, że tylko administratorzy strony będzie upoważniony do dokonywania zmian w Wersjach roboczychDaje również możliwość pokazania podglądu swojej publikacji na komputerze lub telefonie komórkowym, w tym drugim będzie można ją podejrzeć poprzez aplikację do zarządzania stroną na Facebooku.

Jak tworzyć projekty reklam na Facebooku?

Narzędzie to pozwala na tworzenie m.in. publikacji tekstowych, linków, zdjęć, które po uzyskaniu do niego dostępu możesz edytować i zaplanować zakończenie w dowolnym momencie. Ta opcja Zaoszczędzi to czas, wysiłek i bardziej praktyczny i dynamiczny sposób, po prostu skup się na informacjach, które chcesz opublikować, daj z siebie wszystko i nie trać więcej czasu na wycinanie, wklejanie, edytowanie w edytorze tekstu, a następnie przesyłanie na Facebooka. Dzięki temu narzędziu jest to znacznie łatwiejsze i prostsze.