Skip to content

Jak utworzyć lub zamówić kartę Paypal i jak szybko dotrzeć do mojego domu

4 de kwiecień de 2021

Plik elektroniczne platformy płatnicze były jedną z wielkich zmian, jakie przyniosła era cyfrowa. Cóż, wszechstronność oferowanych przez nich usług przyciąga coraz więcej użytkowników na ich platformy.

Tak jest w przypadku PayPal, ponieważ jest to jeden z najpopularniejszych w swojej dziedzinie. Co nie jest zaskakujące, ponieważ jedną z jego zalet jest możliwość założenia konta bez karty kredytowej. Z drugiej strony jedną z cech, która najbardziej przyciąga uwagę tej platformy, jest możliwość, że po dołączeniu do usługi możesz poprosić o kartę PayPal.

Dlatego pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby nauczyć się cJak utworzyć lub poprosić o kartę PayPal i szybko dotrzyj do domu, gdy tylko o to poprosisz.

Charakterystyka karty PayPal

Usługa świadczona przez platformę PayPal jest jedną z usług najpopularniejsze płatności elektroniczne i o większej różnorodności w nich. W ten sposób jedną z usług, które ta platforma udostępnia swoim użytkownikom, jest karta przedpłacona PayPal.

Ta karta jest powiązana z renomowaną firmą obsługującą karty kredytowe MasterCard. Jednak jak to jest usługa oferowana przez platformę PayPalPodobnie jak ten, nie jest powiązany z żadną usługą bankową.

Dlatego można to wskazać jako najbardziej pozytywną cechę tej usługi, ponieważ w przypadku karty PayPal płatności są możliwe na całym świecie tak jak chcesz. Innymi słowy, ta karta jest dobrze odbierana w sklepach fizycznych i na platformach internetowych, które zapewniają bezpieczną sprzedaż na całym świecie.

W ten sposób karta oferowana przez serwis płatności elektronicznych PayPal jest jedną z tych, które cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników. Cóż, jest opłacany przez wydanie, więc później karta nie wymaga opłat eksploatacyjnychoczywiście pod warunkiem, że doładowujesz kartę przynajmniej raz w roku.

Jak utworzyć lub poprosić o kartę PayPal?

Kiedy już zdecydujesz się spróbować obsługa kart przedpłaconych oferowane przez platformę PayPal, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest poproszenie o to, abyś miał ją w swoich rękach.

W tym celu pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest przejdź do oficjalnej strony internetowej PayPal Prepaid. Dzięki temu poznasz wszystkie warunki obsługi, które ma ta karta. Więc jeśli je zaakceptujesz, będziesz musiał tylko wybrać opcję „Żądanie”, która jest pokazana w tym oknie.

paypal na laptopie

Później będziesz musiał ponownie potwierdzić to żądanie w nowym oknie, które wyświetli serwer, klikając sekcję „Poproś teraz”. Po wybraniu tej opcji platforma pokaże Ci formularz, w którym musiszs wprowadź szereg danych osobowych. Po wypełnieniu wystarczy wybrać opcję „Wyślij”.

Na koniec musisz uzyskać dostęp do swojego adresu e-mail i poczekać na wiadomość e-mail z potwierdzeniem z platformy aplikacji kart przedpłaconych PayPal. A zatem, PayPal weryfikuje autentyczność procesu składania wniosku karty.

Jak mogę szybko otrzymać kartę PayPal, o którą prosiłem, do mojego domu?

Plik Platforma płatności elektroniczne PayPal Charakteryzuje się łatwością i szybkością, z jaką są wykonywane, ponieważ można zapłacić od razu w dowolnym sklepie stacjonarnym, online lub w usługach aplikacji, takich jak płacenie Rappi za pomocą PayPal.

Ale dodatkowo ta wydajność oferowana przez platformę PayPal obejmuje nie tylko jej metody płatności, ale także szybkość i otwartość, z jaką są szanowani i którymi się opiekuje. żądania zgłoszone przez użytkowników tej usługi.

Dlatego po złożeniu wniosku o kartę przedpłaconą PayPal będziesz musiał poczekać tylko kilka dni, aż karta dotrze do domu. Więc najłatwiejszy sposób na dostarczenie go do domu szybko karta PayPal, o którą prosiłeś, ma wypełnić pola formularza, który jest wyświetlany podczas żądania tego samego, z porządkiem i dokładnością.

Cóż, czas potrzebny na przedpłaconą kartę PayPal będzie zależy od weryfikowanej platformy oraz potwierdzenie danych, które wpisałeś w zapytaniu.

dołącz do naszego kanału telegram