Skip to content

Jak utworzyć lub wstawić mapę lokalizacji za pomocą Divi w WordPress

13 de kwiecień de 2021

WordPress jest jednym z najpopularniejsze platformy internetowe i obecnie wszechstronny, ponieważ możesz korzystać z usług, które oferuje na swojej stronie internetowej lub, jeśli wolisz, pobrać i zainstalować platformę WordPress, aby w pełni wykorzystać wszystkie jej narzędzia.

Jedną z ulubionych funkcji osób zarządzających stronami internetowymi na tej platformie jest możliwość tworzyć lub wstawiać mapy lokalizacja za pomocą Divi w WordPress. Co otwiera przed użytkownikami świat możliwości w zakresie celu korzystania z tej opcji.

Dlatego pokażemy Ci kroki, które musisz wykonać, aby się uczyć jak utworzyć lub wstawić mapę lokalizacji z Divi w WordPress, tak jak lubisz.

Jak dodać lub wstawić mapę Google Maps z Divi w WordPress?

Jednym z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów pełnego wykorzystania Map Google jest nie przegapienie okazji, aby umieścić je na stronach internetowych WordPress za pomocą Divi. Cóż, to pozwoli tym, którzy do niego wejdą, szybko zlokalizuj dowolny adres jakie w nim sygnały.

W ten sposób pierwszym krokiem jest przejście do Map Google i znalezienie żądanej lokalizacji. dodaj za pomocą Divi w WordPress. Po znalezieniu należy wybrać opcję „Udostępnij lokalizację”, pojawi się menu opcji i należy wybrać opcję „Włącz mapę”, aby później uzyskać dostęp do opcji „Kopiuj HTML”.

Po skopiowaniu adresu, następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przejść do swojej witryny w WordPress i wybrać opcję, która jest wyświetlana w prawym rogu okna głównego, w sekcji narzędzi, a następnie wybrać opcja „Wstaw moduł”. Zostanie wyświetlone menu zawierające szereg opcji, w których należy wybrać opcję „Kod”.

Po wybraniu wystarczy wkleić adres internetowy skopiowany z Map Google. W ten sposób będziesz mieć wstawił mapę z Divi w WordPress z łatwością.

Jak utworzyć lub wstawić mapę lokalizacji za pomocą Divi w WordPress?

WordPress daje Ci możliwość wstawiania różnych typów rozszerzeń do swoich funkcji, aby jak najlepiej wykorzystać jego funkcje, od instalowania szablonów lub motywów Premium, po możliwość wstaw mapę lokalizacji za pomocą Divi w WordPressie.

Dlatego pierwszym krokiem do osiągnięcia tego celu jest zaloguj się do WordPress i tam, musisz przejść do sekcji „Strony”, która jest wyświetlona na lewym pasku opcji w oknie. Następnie musisz wybrać stronę, na której chcesz wyświetlić mapę lokalizacji.

Kiedy uzyskujesz dostęp, musisz zlokalizować plik sekcja o nazwie „pełna szerokość”Po jej wybraniu zostanie wyświetlone menu z różnymi opcjami. Tam musisz wstawić moduł, w tym przypadku mapę o pełnej szerokości. Następnie należy wybrać opcję „dodaj” i zdefiniować tytuł dodawanej mapy oraz adres URL lokalizacji.

W ten sposób, po wykonaniu tych kroków co do litery, będziesz musiał tylko zapisać wprowadzone zmiany i zauważysz, że mapa lokalizacji w WordPress, a wskaźnik pokazuje dokładne miejsce, w którym się znajdujesz.

wtyczka Divi Builder

Jak wstawić lub utworzyć mapę lokalizacji za pomocą Divi bez API w WordPress?

W większości przypadków, gdy adres lokalizacji zostanie wstawiony lub dodany za pomocą Divi w WordPress, będzieDodaj pod kluczem Google API, ponieważ Divi potrzebuje tych znaków do działania. Problem pojawia się, gdy niektóre z tych kluczy API nie są wolne i konieczne jest umieszczenie takich adresów na naszej stronie internetowej.

Aby uniknąć tego typu sytuacji, należy przejść do Google Maps i skopiować adres linku do lokalizacji który chcesz stworzyć lub dodać w WordPress, ale zgodnie z tradycyjnym narzędziem do tego celu oferowanym przez Google Maps. Cóż, tak byłby umieszczony znacznik adresu na ekranie, co naprawdę ma znaczenie, aby go pokazać.

Gdy to zrobisz, będziesz musiał tylko uzyskać dostęp do strony internetowej, którą utworzyłeś w WordPress i przejść do paska narzędzi, aby „wstawić moduł”. Pamiętaj, aby zaznaczyć opcję „Kod”, a nie opcję „Mapa”, aby bez problemu wkleić adres internetowy. W ten sposób wstawisz plik mapa lokalizacji z Divi bez API w WordPress.

dołącz do naszego kanału telegram