Skip to content

Jak utworzyć lub utworzyć subskrypcję lub stronę członkostwa za pomocą Divi dla WordPress

15 de kwiecień de 2021

Jak wielu z nas wie, WordPress to strona używana wyraźnie do tworzenia stron internetowych i blogów internetowych, użytkownicy widzą w tym narzędziu to, czego nie mogą uzyskać w żadnym innym, bez wątpienia postęp w zakresie programów tego typu Jest masywny, ale mimo to należy zaznaczyć, że jest to jeden z najlepszych w swojej dziedzinie.

Kiedy mówimy o Divi, mamy na myśli szablon osadzony w WordPress, Czuję się przydatny w przypadku wielu działań, które chcemy wykonywać, ale jak wszystko, oczywiście musimy wiedzieć, jak z niego korzystać.

Ważne jest, aby wiedzieć, jak obsługiwać każde z narzędzi, których używamy, nie tylko te wcześniej wymienione, ale także każdy rodzaj platformy, która nam pomaga lub jest to dla nas przydatne w danym momencie.

Dlatego wyjaśnimy, jak to zrobić lub utwórz subskrypcję lub stronę członkostwa w Divi W przypadku WordPressa, biorąc pod uwagę jego niezwykle rozbudowane ustawienia, niektóre opcje są proste, inne skomplikowane, jednak dobrze jest wiedzieć przed rozpoczęciem korzystania z którejkolwiek z nich.

Jak korzystać z WordPressa i jego elementów

WordPress to znacznie więcej niż plik platforma umożliwiająca tworzenie stron internetowych online i publikowanie treści to bardzo potężne narzędzie, które oferuje nam nieskończone możliwości tworzenia, personalizowania, a tym samym możliwości przenoszenia informacji tam, gdzie chcemy.

Aby utworzyć stronę za pomocą WordPressa, wystarczy pobrać i zainstalować ją na naszym komputerze, a gdy to zrobisz, poproszą nas o wprowadzenie naszej „ nazwy użytkownika ” i „ hasła ”, aby zostać certyfikowanym użytkownikiem. Będąc w środku, możemy obserwować twój menu główne z dwoma paskami narzędzi dodany w celu ułatwienia naszej pracy, zawiera opcje, wygląd, edycje, kolory, strony i wiele więcej.

Dobrze, że każdy z nas jest ciekawy i rozwijamy wiele opcji, które oferuje nam WordPressW ten sposób pozwala nam również dodawać lub wstawiać obrazy, ponieważ są one podstawową częścią estetyki, pomagają uczynić tekst bardziej zabawnym i w pewien sposób dodają wartości dla czytelników.

Pamiętaj, że możemy również dołączyć filmy, są one ważne tak samo jak obrazy, pomagają użytkownikom spędzać dużo więcej czasu na naszej stronie, zgodnie z jego widocznością.

Jak korzystać z Divi w WordPress

Divi jest narzędzie coraz częściej znane użytkownikom WordPressa, a dla miłośników designu jest jednym z najlepszych na liście, ma wiele zalet w użytkowaniu, jest szybki i bardzo wyrafinowany.

osoba pracująca na laptopie

Ideałem byłoby, gdybyś był nowy w temacie utwórz stronę internetową, aby korzystać z Divi później, jasno określając w ten sposób strukturę i widoczność witryny.

Po zainstalowaniu Divi w menu bocznym pojawi się nowy element o nazwie „ Divi ”, klikamy go, a następnie ”opcje motywu” tam możemy wybrać tony, które chcemy dla naszej działalności.

Pozwala nam również dodawać logo, w tym celu musimy najpierw prześlij nasz plik z wybranym obrazem z biblioteki, a następnie skopiuj link do wspomnianego obrazu, który pojawia się w „ szczegółach załącznika ”, w ten sam sposób, w jaki pozwala nam dodawać obrazy lub teksty do naszej strony.

Kiedy projektujemy mamy tysiące możliwych opcji w Divi, wybierz, rozmiar, kolor, typy, rodzaj tekstu, a dla większego komfortu oferuje nam gotowe projekty, a tym samym wiele innych ustawień, które możemy obserwować podczas samodzielnego zwiedzania Divi.

Jak utworzyć stronę subskrypcji za pomocą Divi dla WordPress

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest utwórz nową stronę w Divia, następnie w jego atrybutach dodaj „Pustą stronę”, dzięki czemu nagłówek i stopka naszej strony są ukryte. Następnie aktywujemy edytor, aby móc utworzyć diagram strony z pojedynczą sekcją, która zawiera w sobie wiersz dwóch całkowicie równych kolumn.

Podobnie w drugiej kolumnie umieszczamy obraz pliku prezent, który dajemy w formie subskrypcji lub członkostwa, następnie musimy edytować formularz zapisu i wypełnić wszystkie pola tego formularza.

Mamy również obszar o nazwie „przycisk”, w którym umieścimy coś, co będzie atrakcyjne dla użytkowników na przykład „zarejestruj się teraz” lub coś podobnego. Gdy to nastąpi, będziemy mieć naszą stronę subskrypcji lub członkostwa ze wszystkimi jej elementami.