Skip to content

Jak utworzyć lub utworzyć identyfikator Windows Live i zalogować się

9 de kwiecień de 2021

Co to jest identyfikator Windows Live? Jak mogę zarejestrować lub utworzyć konto dla identyfikatora Windows Live? Czego potrzebuję, aby utworzyć konto Live ID? Jakie kroki muszę wykonać, aby zalogować się do identyfikatora Windows Live?

Microsoft jest jedną z firm, które już online, co czyni go jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej odpowiedzialnych w ostatnim czasie.

Microsoft od lat edytuje i przeprojektowuje swój system kont i profili, nadał im różne nazwy, w tym najpopularniejsze jak dotąd jest to identyfikator Windows Live.

Utwórz konto Windows Live ID lub założenie konta Microsoft za darmo jest dość łatwe i przydatne dzięki spersonalizowanemu systemowi Messenger, za pomocą którego możesz komunikować się z rodziną, przyjaciółmi lub osobami w pracy. Jeśli nie wiesz, jak dziś założyć konto w Windows Live ID lub Microsoft w jaktosie, nauczymy Cię krok po kroku.

Utwórz lub utwórz konto Windows Live ID za pomocą poczty e-mail

Możesz założyć konto pod adresem Identyfikator Windows Live za pośrednictwem poczty e-mail Jeśli już je posiadasz, musisz w tym celu wejść na stronę „login.live.com” a następnie zamiast próbować zalogować się na swoje konto Microsoft, musisz nacisnąć opcję „Nie masz konta? Utwórz je teraz ”. W ten sposób będziesz mógł utworzyć użytkownika w identyfikatorze Windows Live.

Pojawi się nowy ekran, na którym należy wypełnić pola informacyjne, w tym celu wystarczy wpisać swój adres e-mail do firmy Microsoft. Następnie musisz utworzyć bezpieczne hasło, które będzie łatwe do zapamiętania, ponieważ dzięki temu będziesz mieć dostęp do swojego konta Windows Live ID.

Następnie konieczne będzie podanie podstawowych informacji, takich jak imię i nazwisko wraz z nazwiskami, kraj zamieszkania lub region, w którym znajduje się adres, a na końcu datę urodzenia. Wypełnienie tych pól informacyjnych jest niezwykle łatwe, ponieważ wystarczy naciśnij przycisk „Dalej” aby się pojawiły.

Wreszcie, aby sprawdzić, czy Twój adres e-mail jest poprawny, Microsoft wyśle ​​wiadomość do Twojej skrzynki odbiorczejW tej wiadomości znajdziesz kod bezpieczeństwa, który musisz skopiować i wkleić w oknie rejestracji. W ten sposób utworzysz już konto w identyfikatorze Windows Live.

Kroki, aby utworzyć konto bez wcześniejszej wiadomości e-mail

Jeśli chcesz utworzyć konto Windows Live ID, ale nie możesz tego zrobić, ponieważ na stronie pojawia się błąd, możesz skontaktować się z pomocą techniczną firmy Microsoft i obsługą klienta.

W ten sam sposób, jeśli chcesz utworzyć konto w usłudze Windows Live ID, ale nie masz poprzedniej wiadomości e-mail do połączenia, Microsoft pozwala tworzyć je w locie.

W tej chwili to wpisz „login.live.com” Musisz nacisnąć „Uzyskaj nowy adres e-mail”, w ten sposób możesz utworzyć wiadomość e-mail w firmie Microsoft, w tym celu wystarczy wprowadzić adres e-mail i utworzyć bezpieczne hasło.

Następnie musisz podać swoje dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania i inne dane, w tym celu wystarczy naciśnij niebieski przycisk „Dalej”. Po wypełnieniu wszystkich pól informacyjnych i wyświetleniu przycisku „Zakończ” konto Windows Live ID będzie gotowe do zalogowania się i używania.

Jak mogę zalogować się do mojego identyfikatora Windows Live ID?

Po utworzeniu konta w Windows Live ID będziesz mieć dostęp do wielu usług Microsoft, takich jak mieć konto Skype, twórz pokoje robocze, projektuj niestandardowy kalendarz lub inne korzyści oferowane przez firmę Microsoft.

ustawienia konta identyfikator na żywo w systemie Windows

Aby zacząć korzystać z każdej z tych możliwości, musisz zalogować się na swoje konto Windows Live ID. Pierwszym krokiem do zalogowania się na konto jest przejście do strona home.live.com, następnie musisz nacisnąć przycisk „Zaloguj się”.

Pewnego razu naciśnij przycisk „Zaloguj się” Zostanie załadowane nowe okno, w którym należy wprowadzić adres e-mail i hasło firmy Microsoft. W ten sposób zalogowałeś się już na swoje konto Windows Live ID i możesz zacząć go używać.

dołącz do naszego kanału telegram