Skip to content

Jak utworzyć lub otworzyć konto Flickr krok po kroku — przesyłanie zdjęć

7 de sierpień de 2021

Sieci społecznościowe, które są obecnie modne, to te poświęcone edycji zdjęć i filmów. Jeśli chcesz zarejestrować się w sieci społecznościowej, w której możesz udostępniać swoje zdjęcia, edytować je własnymi środkami w prosty sposób i kontaktować się z różnymi ludźmi na całym świecie, Flickr to dobra opcja, aby to zrobić.

W Flickr możesz korzystać ze wszystkich jego funkcji i zarejestrować się na platformie za darmo, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej sieci społecznościowej i wiedzieć jakie kroki należy wykonać, aby zarejestrować się za darmo, Czytaj dalej.

Portal społecznościowy Flickr, platforma internetowa, co to jest i do czego służy?

Flickr to całkowicie darmowy serwis społecznościowy poświęcony w 100% fotografii. W nim możesz przesłać swoje najlepsze zdjęcia, a także możesz użyć go jako banku kopii zapasowych swoich zdjęć, ponieważ gdy je tam prześlesz, nie zostaną one usunięte, chyba że sam je usuniesz.

Możesz tworzyć albumy, kolekcje lub wystawy, na których pokazujesz swoje najlepsze zdjęcia, które możesz robić zarówno telefonem komórkowym, jak i aparatem, ale musisz pamiętać, że ta strona jest serwisem społecznościowym używanym przez profesjonalnych fotografów, więc jakość zdjęcia ma szczególne znaczenie.

Jak mogę założyć konto na Flickr? Krok po kroku

Na flickr możesz założyć konto z telefonu komórkowego i komputera. Dowiedz się krok po kroku, jak możesz się zarejestrować, aby cieszyć się wszystkimi zaletami tej sieci społecznościowej.

Jak to zrobić z mojego telefonu z Androidem lub iPhone’a?

Możesz użyć Androida lub iPhone’a, aby utworzyć konto na Flickr, wystarczy wejść na stronę z przeglądarki lub pobrać aplikację z Google Play lub App Store.

W sieci społecznościowej wybierz „Rozpocznij za darmo”. Wprowadź żądane dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, hasło itp. Następnie wypełnij pola i naciśnij „Zarejestruj się”. Link do wpisania zostanie wysłany e-mailem w celu potwierdzenia konta. Po potwierdzeniu zakończysz rejestrację.

Jak to zrobić z komputera z systemem Windows lub Mac?

Z przeglądarki wejdź na platformę Flickr. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk do rejestracji. Zakończ rejestrację, wypełniając wymagane pola, podając swoje dane osobowe. Gdy będziesz gotowy, kliknij „Zapisz się”. Jako ostatni krok musisz podać swój adres e-mail, aby zakończyć proces weryfikacji konta.

Jakie są różnice między platformą Instagram a platformą Flickr?

Chociaż zarówno Instagram, jak i Flickr to platformy, na których można przesyłać i edytować zdjęcia, są między nimi duże różnice na wiele sposobów.

Dostęp do platformy

Instagram to sieć społecznościowa, która ma bardzo praktyczny dostęp do swojej platformy. Możesz bez problemu łączyć się z kilku urządzeń i publikować zdjęcia oraz pobierać je, o ile masz połączenie z internetem.

Jeśli chodzi o Flickr, Aby uzyskać dostęp, należy korzystać z komputera lub tabletu. Podobnie jak użytkownicy mówią, że aplikacja na Androida jest powolna.

Liczba użytkowników jest mniejsza

Jeśli porównasz liczbę użytkowników na obu platformach, zauważysz ogromną różnicę, ponieważ Instagram ma ponad trzy razy więcej zarejestrowanych użytkowników niż Flickr.

Rodzaje i ilość filtrów, które posiada każdy z nich

Do edycji zdjęć widać, że Instagram oferuje swoim użytkownikom większą liczbę filtrów niż ten, którego właścicielem jest Flickr.

Jak najskuteczniej korzystać z serwisu Flickr?

Aplikacja mobilna Flickr

Oferty Flickr różne opcje umożliwiające przesyłanie zdjęć, edytuj i komunikuj się z ludźmi w wybrany przez siebie sposób.

W jaki sposób zdjęcia są przesyłane do serwisu Flickr?

Aby przesłać zdjęcia musisz kliknąć „prześlij zdjęcia”, przeciągnij obraz z pliku i upuść go na stronie. Możesz również dodać do niego opis, tag lub inne cechy. Następnie musisz kliknąć niebieski przycisk, aby przesłać zdjęcie.

Jak mogę stworzyć album na Flickr?

Aby utworzyć album, kliknij „Twój”I wybierz opcję, która najbardziej Ci się podoba. Następnie wciśnij „Albumy”I kontynuuj dodawanie nowego.

Czy można być częścią grupy na Flickr?

Możesz być częścią grupy, klikając „Grupy” i dołączając do grupy lub ją tworząc. Możesz dodać nazwę w wyszukiwarce i znaleźć preferowaną grupę, naciskając opcję „Dołącz do tej grupy”. W nim możesz udostępniać wszystkie zdjęcia, które chcesz, o ile nie są one sprzeczne z zasadami Flickr.

Dowiedz się, jak edytować obrazy w serwisie Flickr

Aby edytować musisz przejść do „Organizuj” znajdującego się w opcji „Ty”. Później wpisz „Organizuj według partii”. na dole obrazu pojawi się opcja ich edycji.

dołącz do naszego kanału telegram