Skip to content

Jak utworzyć konto na Instagramie z mojego komputera z systemem Windows lub telefonu komórkowego

15 de kwiecień de 2021

Instagram to jedna z najczęściej używanych i popularnych sieci społecznościowych na świecie, a więc każdego dnia dodaje miliony użytkowników do swojej platformy którzy prowadzą aktywne życie w tej sieci. Cóż, ludzie wchodzą ze sobą w interakcję, udostępniając zdjęcia, historie na swoim profilu, obserwując użytkowników z całego świata i wskazując, co im się podoba, a czego nie, poprzez komentarze i polubienia.

Dlatego wiedząc, jak ogromna jest ta platforma i różnorodność jej cech jako sieci społecznościowej, nie jest zaskakujące, że jest to wielokrotność sposoby tworzenia profilu na Instagramie.

Dlatego pokażemy Ci przewodnik z prostymi krokami, abyś wiedział, co powinieneś wziąć pod uwagę i jak go stworzyć konto na Instagramie z komputera lub telefonu komórkowego.

Czego potrzebuję, aby założyć konto na Instagramie?

Jeden z bardziej dynamiczne sieci społecznościowe a tam, gdzie praktycznie nie sposób się nudzić lub przeoczyć, jest bez wątpienia Instagram. Jeśli więc nie masz konta w tej sieci społecznościowej, nie czekaj dłużej, ponieważ jest to doskonały sposób na poprawę życia towarzyskiego.

Dlatego powinieneś wiedzieć, że wystarczy mieć numer telefonu lub adres e-mail do których masz dostęp. Ponadto ta sieć społecznościowa umożliwia dostęp do jej usług z urządzenia mobilnego za pośrednictwem ulubionego sklepu z aplikacjami; lub jeśli wolisz, z komputera.

Cóż, możesz bezpłatnie pobrać Instagram na swój komputer, a także uzyskać dostęp do tej platformy z jego oficjalnej strony internetowej online.

Ponadto każda z tych opcji umożliwia zarządzać swoim kontem w sieci społecznościowej, a także tworzenie w nim konta od podstaw. W ten sposób nie masz już wymówki, aby rozpocząć tworzenie konta w tej sieci społecznościowej.

Jak utworzyć konto na Instagramie z mojego komputera z systemem Windows?

Komputery nie straciły korzyści z posiadania usług sieci społecznościowych. Cóż, chociaż nie są to dokładnie platformy mobilne, oficjalne strony internetowe różnych sieci społecznościowych pozwalają na to użytkownikom korzystać z usług na swoich komputerachi oczywiście Instagram nie jest wyjątkiem.

W ten sposób możesz korzystać z różnych usług oferowanych przez tę sieć społecznościową dla komputerów, nie tracąc niczego. Ponieważ możesz przesyłać zdjęcia na Instagram z komputera, a także dziel się historiami i obserwuj użytkowników co byś chciał.

aplikacja Instagram

Dlatego pierwszy krok do utwórz swoje konto na Instagramie z komputera Windows umożliwia dostęp do oficjalnej strony aplikacji za pośrednictwem ulubionej przeglądarki. Tam musisz znaleźć opcję „Utwórz konto” i wypełnić pola z odpowiednimi informacjami w każdym z nich.

Wreszcie po prostu musisz podać swój adres e-mail lub Twój numer telefonu, nieużywana nazwa użytkownika (platforma Instagram poinformuje Cię, jeśli tak jest), a także Twoje imię i nazwisko oraz odpowiednie hasło. Ponadto masz możliwość synchronizacji swojego konta na Facebooku z Instagramem.

Jak założyć konto na Instagramie z mojego telefonu komórkowego?

Aplikacje mobilne umożliwiły dostęp do życia w sieciach społecznościowych być bardziej dostępnym. Cóż, po prostu pobierając aplikację na urządzenie mobilne, możesz wejść w cały świat interakcji.

Dlatego jednym z najłatwiejszych sposobów założenia konta na Instagramie i rozpoczęcia obserwowania ludzi, udostępniania niesamowitych zdjęć, a nawet przesyłania historii z muzyką i tekstami piosenek, jest pobranie aplikacji na telefon komórkowy.

W tym celu wystarczy uzyskać dostęp do odpowiedniego sklepu z aplikacjami zgodnie z systemem operacyjnym. To znaczy, musisz przejdź do sklepu Google Play jeśli masz telefon komórkowy z Androidem lub Apple App Store, jeśli masz telefon komórkowy iPhone. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji wystarczy ją wprowadzić i wybrać opcję „Utwórz konto”.

Wreszcie, gdy uzyskasz dostęp do tej opcji, w polach zostaną załadowane dane, które należy wprowadzić, w tym plik Adres e-mail lub numer telefonu, swoje imię i nazwisko oraz nazwę użytkownika platformy. Podobnie będziesz musiał wprowadzić hasło, aby chronić swoje konto na Instagramie.