Skip to content

Jak utworzyć etykietę w Gmailu z mojego telefonu komórkowego z Androidem – szybko i łatwo (przykłady)

12 de marzec de 2021

Poczta e-mail Google, lepiej znana jako Gmail, to platforma, która zapewnia podobną funkcjonalność do innych firm pocztowych. Ale ma również usługi związane z międzynarodową firmą Google.

Gmail to projekt badawczy, który był analizowany przez co najmniej dwa lata i został wprowadzony na rynek w połowie 2004 r. Dziś jest uznawany za bezpłatna platforma w którym dziennie wysyłanych i otrzymywanych jest ponad 200 tysięcy e-maili, których finansowanie odbywa się wyłącznie z reklam.

Jedną z wyjątkowych cech tej usługi jest jej pojemność, ponieważ ma więcej niż 20 Gb współdzielone między Gmailem a Dyskiem Google. Nie będzie więc konieczne usuwanie starych wiadomości e-mail, aby zwolnić miejsce.

Jak utworzyć etykietę w Gmailu z mojego telefonu komórkowego z Androidem?

Obecnie usługa elektronicznego przesyłania wiadomości jest dostępna na każdym urządzeniu przenośnym z dostępem do Internetu. A nawet Gmail wykracza poza zwykły e-mail, ponieważ stał się domeną konto osobiste powiązane z urządzeniem a zatem użytkownika.

Każde urządzenie Android wymaga co najmniej jednego konta e-mail aby korzystać z usług Google. Na przykład usługa przechowywania multimediów zdjęć Google, w której można pobierać zdjęcia lub filmy lub przechowywać inne dokumenty w chmurze dysku Google. A nawet dostęp do wyszukiwarki firmy Google Chrome.

Będąc podstawowym narzędziem dla urządzenia elektroniczne, Gmail ulepsza swoje usługi. Zarządzanie plikami przechowywanymi na platformie jest dość proste. Ponadto użytkownik ma możliwość wyeliminowania treści, których nie uważa za ważne i uporządkowania tych, które są dla niego ważne.

Kroki, aby utworzyć etykietę w Gmailu z mojego telefonu komórkowego z Androidem

Twórz etykiety w Gmailu

W Gmailu organizację wiadomości e-mail można przeprowadzić metodą o nazwie „Etykiety”, w którym e-maile są w zasadzie pogrupowane w zależności od rodzaju treści że obsługują i otrzymują nazwę w celach informacyjnych.

Ta metoda jest całkiem przydatna dla tych użytkowników, którzy obsługują duże ilości informacji na Twoim koncie, bo pozwala im w prosty sposób zarządzać dokumentami. Aby utworzyć etykietę w Gmailu, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  • Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, jest zaloguj się na konto e-mail z internetu, czyli z Google. Cóż, ta opcja nie jest jeszcze dostępna w aplikacji urządzenia.
  • Kliknij na menu trzech poziomych linii i przesuń palcem do końca, teraz wybierz w „biurko” korzystać z wersji Gmaila na komputer, w której możliwe jest tworzenie etykiet.
  • Przejdź do głównego ekranu swojego konta i kliknij menu usług w sekcji po lewej stronie. Teraz wprowadź opcję „edytuj etykiety” znajduje się na dole folderów.
  • Przewiń listę opcji i dotknij „Stwórz”.
  • Gmail umożliwia dodanie nazwy referencyjnej, która będzie identyfikować każdą etykietę.
  • Podczas dodawania nazwy kliknij „Stwórz”.
  • Możesz utworzyć tyle etykiet, ile uznasz za konieczne. Spróbuj utworzyć po jednym dla każdego typu ważnych treści, które posiadasz, a następnie przenieś e-maile do każdego tagu.

Jak edytować i usunąć etykietę w Gmailu z mojego telefonu komórkowego z Androidem?

Aby edytować etykietę, wprowadź swoje konto e-mail Gmail na komputerze, kliknij menu opcji znajdujące się po lewej stronie, a następnie przesuń do listy etykiet i wybierz tę, którą chcesz edytować. Kliknij strzałkę rozwijania i kliknij „Modyfikować”. Wprowadź niezbędne zmiany, a następnie kliknij „zapisać”.

Proces usuwania etykiety jest dość podobny, musisz wejść do komputera i kliknąć menu opcji. Przesuń palcem po utworzonych etykietach i wybierz te, których już nie potrzebujesz, a następnie naciśnij strzałkę listy rozwijanej i kliknij „Usuń znacznik”.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten artykuł ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię. Czy udało Ci się utworzyć etykietę w Gmailu z mojego telefonu komórkowego z Androidem? Czy znasz inną metodę, która pozwala na wykonanie tej czynności? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram