Saltar al contenido

Jak utworzyć dwa konta Gmail i dodać je na tym samym telefonie komórkowym, aby otworzyć je w tym samym czasie?

10 de diciembre de 2021

Kiedy myślimy o najlepszych aplikacjach, które możemy zainstalować na naszych urządzeniach mobilnych w dzisiejszych czasach, musimy wyraźnie rozróżniać segmenty, a jednym z segmentów, na który użytkownicy najczęściej zwracają uwagę, jest zawsze klienci poczty e-mail. Gmail, bezpłatna usługa poczty e-mail firmy Google opracowana specjalnie dla System operacyjny Android, to jedna z najlepszych dostępnych obecnie opcji w klientach poczty e-mail.

W przeszłości dużo już rozmawialiśmy o tej aplikacji, chociaż tym razem specjalnie chcieliśmy przeprowadzić jeden z samouczków, o które najczęściej pytali nas użytkownicy. To ni mniej, ni więcej, jak w prosty i szybki sposób nauczyć, jak dodać kolejne konto Gmail do telefonu. Chodzi o to, że po przeczytaniu tego krok po kroku masz możliwość otwarcia dwóch kont Gmail na telefonie komórkowym z Androidem, dzięki czemu nie musisz wychodzić z jednego, aby wejść do drugiego.

Dodanie drugiego konta Gmail do telefonu może być naprawdę atrakcyjną wiadomością, jeśli chodzi o osobistą produktywność, o ile możesz używać jednego konta do pracy, a drugiego do spraw osobistych, dając bardzo dokładny przykład w tym zakresie. W ten sam sposób musisz wiedzieć, że możesz mieć nawet więcej niż dwa Konta Gmail na telefonie z Androidem, chociaż w każdym razie powinieneś przeczytać samouczek. Oto wszystko, co musisz wiedzieć w tym zakresie.

Jak mieć dwa Gmaila na Androidzie

Cóż, jeśli masz urządzenie mobilne z Androidem w wersji 2.2 lub nowszej tego systemu operacyjnego, zaczniemy pokazywać Ci krok po kroku, jak musisz wziąć pod uwagę, aby dodać drugi profil lub użytkownika Gmaila do aplikacja na Twoim urządzeniu mobilnym, bez większych problemów:

  • Otwórz aplikację Gmail, jeśli już ją zainstalowałeś, lub najpierw ją zainstaluj, a następnie otwórz
  • Kliknij przycisk menu w lewej górnej części aplikacja Gmail
  • Kliknij swoje konto, aby otworzyć menu i skonfigurować swoje konto
  • Naciśnij Dodaj konto, a następnie Google, aby dodać kolejne Konto Gmail na telefonie komórkowym
  • Wybierz istniejące lub nowe, gdy pojawi się pytanie, czy chcesz dodać istniejące konto lub utwórz nowe konto Gmail, w zależności od tego, co masz w przypadku, oczywiście
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby dodać nowe konto. System zadba o wszystko
  • Po zakończeniu procesu konto Gmail zostanie połączone z Twoim Urządzenie mobilne z Androidem

Tak proste, jak nauczyliśmy Cię wcześniej, masz możliwość korzystania z dwóch lub więcej kont Gmail na dowolnym urządzeniu z Androidem, więc jak widać, jest to dość prosty krok po kroku, który nawet początkujący mogą wykonać bez problemów. W każdym razie w ten sam sposób musisz pamiętać, że gdy masz problemy w tym zakresie, wystarczy, że zostawisz nam komentarz do artykułu, abyśmy mogli odpowiedzmy jak najszybciej.

Czy udało Ci się dodać kolejne konto Gmail do telefonu komórkowego za pomocą tego samouczka?

Kiedy masz różne konta Gmail Czy zdarzyło Ci się, że musisz się zalogować i wylogować, aby móc korzystać z każdego z nich? tutaj pokażemy Ci, jak jednocześnie nimi zarządzać za pomocą nowego narzędzia, które pozwoli Ci być na bieżąco z informacjami w danej chwili.

Będziesz mógł zarządzać posiadanymi kontami Gmail, niezależnie od tego, czy są one przeznaczone do pracy, czy do użytku osobistego. W tym artykule dowiesz się, jak otworzyć dwa lub więcej kont Gmail w tym samym czasie w prosty i bardzo praktyczny sposób.

Jak zarządzać wieloma kontami Gmail jednocześnie?

Wybierać najpierw konto GmailMając na uwadze, że jeśli masz Dysk Google i udostępnione dokumenty, to jako pierwszy wybierzesz, które z nich możesz otworzyć.

Krok 1: Wybierz konto główne

Zaloguj się przy użyciu swojego głównego konta Gmail i nazwy użytkownika itd. łatwo i szybko zaczniesz zarządzać kilkoma swoimi kontami. W tej chwili Gmail nie pozwala na zarządzanie Dyskami Google kilku kont jednocześnie.

Krok 2: Dodaj kolejne konto

Już będąc w twojej poczcie, wejdź do skrzynki odbiorczej, musisz wybrać w prawym górnym rogu ekranu, tuż nad zdjęciem profilowym, a zobaczysz, jak wygląda menu; wybierasz opcję «Dodaj konto» aby móc zarządzać kilkoma e-mailami jednocześnie tak łatwo, jak jedno kliknięcie, jak pokazujemy na załączonym obrazku.

Krok 3: Wprowadź dane

Następnie zobaczysz Główny ekran Gmaila, W nim poprosi Cię o dodanie nowego adresu e-mail i hasła do Gmaila, które chcesz przejrzeć. Uzupełnij wszystkie dane i kliknij „Zaloguj się”, aby wszystkie konta były otwarte w tym samym czasie.

otwórz mobilne konta Gmail

Krok 4: Wpisz ten, którym chcesz zarządzać

Po rozpoczęciu nowej sesji możesz naprzemiennie używać swoich e-maili, aby wybierz na zdjęciu profilowym który jest powiązany z kontem, które chcesz otworzyć.

Zawsze znajdziesz to zdjęcie w prawym górnym rogu ekranu, a po wybraniu zobaczysz, że pojawią się wszystkie otwarte konta, zaznaczając to, które chcesz powyżej i będziesz mógł wejść bez konieczności zamykania drugiego.

Możesz bez problemu dodać wszystkie konta, które chcesz, wystarczy wybrać opcję «Dodaj kolejne konto» więc możesz to przejrzeć.

Krok 5: Zaloguj się na swoje konta z różnych zakładek

Bardzo ciekawa funkcja Gmail polega na tym, że gdy wybierzesz przeglądanie innego konta, zamiast aktualizować tę samą stronę, otworzy się nowa karta, dzięki czemu możesz mieć wszystkie potrzebne konta e-mail bez konieczności korzystania z innej przeglądarki.

Ważne jest, aby aktualizować naszą pocztę Gmail, ponieważ inną funkcją jest to, że gdy wiadomość e-mail dotrze do Twojej skrzynki odbiorczej, Gmail ostrzega Cię za pomocą liczby w nawiasach, jak pokazano na poniższym obrazku:

utwórz podwójne mobilne konta Gmail

Oh! Co się stało? Teraz zdajesz sobie sprawę, że masz otwartych wiele kont e-mail w tym samym czasie, czy chcesz je zamknąć i nie wiesz jak? W kolejnym z naszych artykułów pokazujemy, jak to zrobić. Czy podobał Ci się nasz motyw? Zarządzanie kontem Gmail? Jeśli chcesz, poszukaj więcej tematów na temat łatwego i szybkiego dodawania dwóch kont Gmail na telefonie komórkowym lub wielu innych tematów, takich jak te, wejdź na nasz blog jaktosie.pl, a będziesz miał okazję nauczyć się wielu narzędzi, takich jak to.

dołącz do naszego kanału telegram