Skip to content

Jak usunąć wysłane wiadomości z Instagrama na iPhonie lub Androidzie?

29 de listopad de 2021

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że aplikacja Instagram jest jedną z najlepszych platform społecznościowych w tym roku, jest jej sekcja DM. W tym możesz wysyłać wiadomości do osób, które Cię obserwują i tych, którzy za tobą nie podążają. Tak jak możesz wysyłać wiadomości na DM, możesz je również anulować.

Gdy anulujesz wysyłanie wiadomości, druga osoba nie będzie mogła jej przeczytać i nawet nie będą wiedzieć, że im to wysłałeś. Wkrótce pokażemy, jak anulować wysyłanie wiadomości na Instagramie za pośrednictwem telefonu komórkowego z systemem Android i iPhone’a bez problemów i komplikacji.

Procedura anulowania wysyłania wiadomości na Instagramie

Do anuluj wysyłanie wiadomości Na Instagramie ważne jest, aby przestrzegać określonego procesu co do joty. Ten proces zmieni się nieco w zależności od tego, gdzie uzyskałeś dostęp do Instagrama. Następnie wyjaśnimy, jak anulować wysyłanie wiadomości na Instagramie ze strony internetowej, a także z aplikacji.

Z aplikacji mobilnej

Dzięki aplikacji Instagram na telefony komórkowe tego typu proces jest znacznie prostszy. Po pierwsze, musisz otworzyć aplikację:

 1. Zaloguj się na swoje konto i wejdź do sekcji DM
 2. Znajdź czat, w którym znajduje się wiadomość, którą chcesz usunąć
 3. Znajdź wiadomość, którą chcesz usunąć
 4. Kiedy go znajdziesz, przytrzymaj go
 5. Poczekaj, aż pojawią się dodatkowe opcje i wybierz opcję „Anuluj wysyłanie wiadomości”

Następnie musisz sprawdzić, czy został pomyślnie usunięty. Dla tego, musisz wyjść z aplikacji i wprowadź ponownie, aby sprawdzić, czy wiadomość została faktycznie usunięta. Ważne jest, abyś wiedział, że aby usunąć wiadomości na Instagramie, musisz mieć szybkie połączenie internetowe.

Ze stroną internetową

W przypadku strona Instagrama, powinieneś zrobić prawie to samo, co wspomniano w powyższym procesie. Jedyne, co się zmienia, to sposób wyświetlania dodatkowych opcji:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową
 2. Przejdź do strony na Instagramie
 3. Zaloguj się do swojego profilu
 4. Znajdź się w dziale DM
 5. Otwórz czat, na którym znajduje się wiadomość, którą chcesz usunąć
 6. Znajdź wiadomość, którą usuniesz
 7. Przytrzymaj i przesuń trochę w lewo
 8. Gdy pojawią się dodatkowe opcje, wybierz tę, która mówi usuń i potwierdź usunięcie wiadomości

Należy zauważyć, że jak również Wiadomości na Instagramie można usunąćMożesz także usunąć całe wątki, w których znajdują się już wysłane wiadomości.

logo kosza na śmieci

Gdy usuniesz wiadomość od swojego kontaktu na Instagramie, ta wiadomość zostanie po prostu usunięta z czatu. Platforma Instagram nie wyświetli żadnych alertów z napisem „Wiadomość usunięta”, tak jak robi to aplikacja WhatsApp. Podczas usuwania wiadomości na Instagramie to znika natychmiastJakbyś nigdy tego nie wysłał.

To też jest naprawdę dobra rzecz nie wzbudzisz podejrzeń nie pozostawisz też żadnego widocznego powodu, dla którego usunąłeś tę wiadomość. Ponadto druga strona nigdy nie zauważy usuniętych wiadomości.

Jak wysyłać tymczasowe wiadomości lub „Znikać” na Instagramie

Jeśli chcesz porozmawiać o rzeczach, o których nie chcesz, aby inne osoby wiedziały, czy otworzą Twoje konto na Instagramie, możesz użyć wiadomości tymczasowych. To jest funkcja włączona przez Facebook i Instagram niedawno i mogą być używane przez wszystkich użytkowników.

Jednakże, zwróć uwagę na procedurę który zostanie wyświetlony wkrótce, dzięki czemu będziesz mógł nauczyć się wysyłać tymczasowe wiadomości z telefonu komórkowego, a także z komputera.

Z mojego telefonu komórkowego

Wysyłanie tymczasowej wiadomości na Instagram za pomocą telefonu komórkowego jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć aplikację Instagram:

 1. Zaloguj się do swojego profilu
 2. Wpisz rozmowę, w której chcesz aktywować wiadomości tymczasowe
 3. Przesuń palcem z dołu czatu do góry, a tryb „Wiadomości tymczasowe” zostanie aktywowany

dziewczyna używająca telefonu komórkowego

Każdy z wiadomości wysłane w ramach tymczasowego czatu, zostaną usunięte po wyjściu z aplikacji lub po zamknięciu rozmowy.

Używając komputera

Funkcja tymczasowych wiadomości na Instagramie jest dostępna tylko w oficjalnej aplikacji. Jeśli więc chcesz wysyłać tymczasowe wiadomości z sieci, nie będziesz mógł tego zrobić. Jedyny sposób wysyłać tymczasowe wiadomości na Instagram Z komputera polega na zainstalowaniu emulatora Androida i pobraniu aplikacji Instagram.

Stamtąd do mieć aplikację Instagram w emulatorze z komputera, wystarczy użyć powyższego procesu.

Jak mogę wyłączyć tryb Vanish dla moich postów na Instagramie?

Aby dezaktywować tryb „Wiadomości tymczasowe” na Instagramie, wszystko, co musisz zrobić, to wyjdź z tymczasowego czatu. W ten sposób wszystkie wiadomości zostaną usunięte, a ten rodzaj czatu zostanie wyłączony.