Skip to content

Jak usunąć wszystkie wiadomości w TikTok? -iOS i Android

25 de październik de 2021

Nie powinno być dyskusji, że jedną z sieci społecznościowych, która zyskała większą akceptację i popularność w ostatnim czasie, jest TikTok. Jego wzrost jest wykładniczy i wynika to w dużej mierze z tysięcy pokazywanych tam wirusowych filmów. Ale czy wiesz, że możesz? usuń wszystkie wiadomości TikTok ze smartfona.

Liczba filmów, które są codziennie przesyłane do tej sieci społecznościowej, jest fatalna i to samo należy powiedzieć o pliki pobrane z udostępnianych tam treści audiowizualnych. Ale ta platforma pozwala na dużą liczbę funkcji, które oferują użytkownikom oryginalność, dzięki czemu możemy zobaczyć takie rzeczy, jak filmy, które tworzą za pomocą innych głosów.

Prawda jest taka, że ​​może się zdarzyć, że w skrzynce odbiorczej znajduje się duża liczba wiadomości, które zajmują miejsce na urządzeniu. I dlatego jest to wygodne usunąć wszystkie wiadomości w TikTok. Jeśli nie wiesz, jak postępować, nie martw się, celem tego artykułu jest wyjaśnienie kroków, które należy wykonać.

Kiedy usuwam wiadomości w TikTok, czy są one usuwane dla wszystkich?

Bezpośrednie funkcje wiadomości pozwolą ci przez cały czas możesz usunąć wiadomość, jeśli tak zdecydujesz. Ale musimy Ci przypomnieć, że ta operacja dotyczy tylko Ciebie, to znaczy, gdy usuniesz wiadomość, zostanie ona usunięta z Twojej skrzynki odbiorczej. Pozostanie jednak w skrzynce pocztowej kontaktu, który go wysłał lub otrzymał, oczywiście, jeśli jeszcze go nie usunął.

Jak uzyskać dostęp do skrzynki pocztowej TikTok?

Tiktok to bardzo łatwa w użyciu sieć społecznościowa i pozwala na wykonywanie tak prostych funkcji iw kilku krokach, jak uciszyć osobę, aby uniknąć negatywnych komentarzy. I tak prosty będzie dostęp do skrzynki pocztowej aplikacji.

Aby to zrobić, wystarczy przejść do ikony z trzema kropkami, która znajduje się po prawej stronie ekranu. Naciśniemy go i kilka opcji wyświetli się w menu, a w naszym przypadku klikniemy opcję „Wiadomości” i w ten sposób uzyskamy dostęp do skrzynki wiadomości TikTok.

Usuń wiadomości z komputera

Teraz krok, który należy wykonać, aby usunąć wiadomości z TikTok z komputera, jest następujący: Najpierw musisz otworzyć aplikację i zalogować się na swoje konto. Następnym krokiem jest przejście do skrzynki pocztowej, do której już wyjaśniliśmy, jak uzyskać do niej dostęp. Kiedy już tam będziesz, musisz wybierz czat kontaktu, z którego chcesz usunąć wiadomości.

Teraz będziesz mieć dwie opcje usuwania wiadomości, pierwszą jest usunięcie określonej wiadomości. W tym celu wystarczy wybrać wiadomość do usunięcia, a następnie kliknij opcję „Usuń”. Inną opcją, jaką masz, jest usunięcie całego czatu, w tym celu wybierz go i kliknij prawym przyciskiem myszy, ta akcja wyświetli menu opcji.

W naszym przypadku wybierzemy opcję „Usuń czat”, a na ekranie pojawi się komunikat z pytaniem, czy chcesz usunąć czat. Następnym krokiem jest potwierdzenie prośby i voila, masz usunął wszystkie wiadomości od tego kontaktu.

Usuń wiadomości na urządzeniu mobilnym

Ponieważ zamierzamy wykonać tę operację w aplikacji TikTok, kroki, które należy wykonać, będą identyczne na urządzeniach z systemem iOS i Android. Aby rozpocząć, pierwszym krokiem jest wejście do aplikacji, a następnie przejście do okna wiadomości. Następnym krokiem jest wybierz czat, który chcesz usunąćW tym celu naciśniesz i przytrzymasz, aż na ekranie pojawi się menu.

usuń wiadomości tiktok

W naszym przypadku musimy wybrać opcję „Usuń” i od razu wybrany czat jest usuną wszystkie wiadomości które tam istniały. W przypadku, gdy chcesz usunąć wszystkie wiadomości znajdujące się w oknie wiadomości. Możesz wykonać następujące czynności, kliknij czat i przytrzymaj go, aż pojawi się opcja „Zaznacz wszystko”.

Klikając tę ​​opcję, wszystkie wiadomości znalezione w skrzynce pocztowej zostaną wybrane automatycznie. Następnym krokiem jest wybranie opcji „Usuń” i to wszystko, wszystkie wiadomości znalezione na nurku zostały usunięte.

Jak trwale usunąć wpisy TikTok?

Usuwanie wpisów w TikTok może być bardzo prostą operacją do wykonania, ale nie ma opcji, która pozwalałaby usunąć kilka filmów jednocześnie. Dlatego musisz powtórzyć te kroki ze wszystkimi danymi wejściowymi i w tym celu wykonaj następujące czynności:

Pierwszym krokiem jest wejście do TikTok ze smartfona, w środku musisz wybrać opcję „Konto”. Następnym krokiem jest wejdź do galerii wideo, a następnie wybierz wideo, które chcesz usunąć na stałe. Następnie musisz kliknąć ikonę z trzema punktami, aby wyświetlić kilka opcji.

W naszym przypadku klikniemy opcję „Usuń”, jeśli korzystamy z urządzenia współpracującego z systemem operacyjnym Android. W przypadku wykonania tej procedury na urządzeniu z systemem iOS należy kliknąć ikonę w kształcie strzałki. I gotowy, wpis został usunięty i nie będzie można go odzyskać, teraz powtórz te same kroki w następnym poście.

odzyskać wiadomości tiktok

Czy istnieje możliwość odzyskania usuniętych wiadomości z TikTok?

Ważne jest, aby korzystając z sieci społecznościowych, zwłaszcza jeśli są one najbardziej popularne, bardzo dobrze wiedziałeś i rozumiesz, jak to działa. Ale w tym sensie podczas usuwania wiadomości w TikTok nie można jej odzyskać. Dlatego zaleca się, aby podczas wykonywania dowolnego procesu usuwania mieć pewność lub podjąć jakieś kroki, aby móc wykonać kopię zapasową wiadomości.