Skip to content

Jak usunąć widżety z ekranu głównego na telefonach z Androidem, takich jak Samsung, Xiaomi czy Motorola?

10 de wrzesień de 2022

Widgety są niezwykle przydatne do szybkiego dostępu do istotna informacjaw zależności od typu zainstalowanej aplikacji.

Jeśli masz aplikację o prognozie pogody, pMożesz umieścić widżet na ekranie głównym, aby wiedzieć o pogodzie w chwili, gdy jesteś konsultując to samo.

W ten sposób, po prostu odblokowując telefon, powiedziałeś informacje na pierwszy rzut oka i nie musisz być wejście do aplikacji w tym przypadku, oszczędzając w ten sposób dużo czasu w przypadku, gdy zbyt wiele razy przeglądasz informacje z tej aplikacji.

Możesz umieścić widżety dowolnej aplikacji praktycznie, z WhatsApp na Facebookprzechodząc przez dużą liczbę aplikacji.

Dobro Android jest zakotwiczony w Google i wszystkie procedury, które chcesz wykonać na swoim urządzeniu z Androidem, pomoc techniczna Google może również rozwiązać to za Ciebie.

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie widżety możesz dodać do swojego urządzenia, polecamy dziś 5 najlepszych widżetów dla Androida, z pewnością będziesz chciał je wszystkie zainstalować ponieważ są one bardzo istotne dla każdego z nas.

Są bardzo wygodne, ale oczywiście mogą zajmować dużo miejsca na ekranie głównym i możesz chcieć zwolnij to samo, aby dodać inne widżety lub ikony aplikacji, z jakiegokolwiek powodu, dla którego chcesz usunąć te widżety.

Następnie chcę nauczyć Cię w kilku krokach, jak usunąć widżety z ekranu głównego Androida w bardzo łatwy sposób i w mniej niż pięć minut ekran będzie całkowicie „czysty” widżetów z dowolnych dodanych aplikacji.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pozostawić dany widżet wciśnięty przez kilka sekund, na kilka sekund.

Zobaczysz, że pojawi się ikona X lub kosz na śmieci, po prostu musisz przeciągnij wspomniany widżet aby go usunąć, gdy znajdziesz się na X, koszu lub słowie usuń, po prostu upuść dany widżet.

W ten sposób zostanie usunięty z ekranu głównego, ale oczywiście aplikacja nie zostanie usunięta z urządzenia, aby: usuń aplikację widżetu będziesz musiał go odinstalować.

Jeśli ten samouczek nie jest dla Ciebie jasnyi czujesz, że brakowało Ci czegoś niezbędnego do ukończenia i osiągnięcia tego, czego potrzebujesz, aby wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami, możesz uzupełnić ten samouczek o inny, zwany jak odinstalować widżety na urządzeniach z Androidem.

Zobaczysz, że dzięki tym dwóm samouczkom będziesz w stanie uzyskać oczekiwany wynik, a nawet lepszy, ponieważ jest to dość łatwe, nie będziesz miał żadnych komplikacji oprócz tego Twoje urządzenie będzie wyglądać z dość dużym ekranem głównym i zgodnie z Twoimi upodobaniami.

zmień opcje ekranu

  • Aby odinstalować aplikację widżetu, musisz najpierw przejść do Ustawienia.
  • Tam pójdziesz do Administrator Z aplikacji.
  • Tutaj musisz Szukaj aplikacja, która generuje ten widżet.

Kiedy go znajdziesz, po prostu kliknij na niego, aby zobaczyć bardziej istotne informacje na jego temat, po czym będziesz musiał po prostu kliknąć przycisk z napisem Odinstaluj a następnie poczekaj na zakończenie danego procesu, aby odinstalować wspomnianą aplikację.

I dokończyć modyfikacja ekranu głównego urządzenia, aby zobaczyć znacznie większy ekran, zalecamy ukrycie paska powiadomień i stanu na telefonie komórkowym z Androidem bez konieczności rootowania.

Jak rootowanie nie jest zalecane na urządzenie mobilne, bo choć ma to wiele zalet, w rzeczywistości jedną z wad jest to, że po zrootowaniu urządzenie zdecydowanie traci gwarancję.

Więc wyobraź sobie, że Twój telefon komórkowy jest zupełnie nowy i chcesz po prostu nadać mu szerszy wygląd i według własnych upodobań, ale zalecają zrootowanie telefonu, po czym ulega uszkodzeniu, ponieważ go upuściłeś lub otrzymałeś uderzenie, zamoczył się lub właśnie zdarzył się wypadek.

To powoduje, że przestaje działać lub działa, ale się wyłącza, coś nie działa, a chcesz go zabrać do punktu fabrycznego, aby W prosty sposób naprawiają to za Ciebie na gwarancjiale nie mogą tego naprawić w ramach gwarancji, ponieważ root usunął gwarancję, więc najlepiej, aby wszelkie modyfikacje urządzenia były bez rootowania.

Mamy nadzieję, że bardzo podobał Ci się ten samouczek, a teraz możesz pochwalić się telefonem komórkowym swoich marzeń na bardziej bezczynnym ekranie głównym i zmodyfikowane według własnych upodobań.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy możliwy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram