Skip to content

Jak usunąć skrót kontaktu WhatsApp na moim telefonie komórkowym?

22 de grudzień de 2021

Rozmowy na WhatsApp okazują się być bardzo zabawne dzięki temu, że ma takie rzeczy jak naklejki, rozmowy wideo, a także skróty. Tym razem nie będziemy rozmawiać o rozmowach wideo czy naklejkach. Tym razem porozmawiamy trochę o Skróty do kontaktów WhatsApp.

Jeśli korzystasz z WhatsApp od jakiegoś czasu, być może wiesz już, jak umieszczane są skróty w aplikacji WhatsApp, ale czy wiesz, jak je usunąć? Następnie pokażemy Ci jak usunąć skrót kontaktu z WhatsApp, dlaczego czasami telefon komórkowy nie pozwala usunąć tych skrótów i kilku innych rzeczy.

Co dzieje się z rozmowami, które są zintegrowane ze skrótami?

Gdy rozmowa WhatsApp zostanie umieszczona w skrócie, ten czat jest znacznie łatwiejszy do osiągnięcia. Ilekroć chcesz porozmawiać z tą osobą, po prostu będziesz musiał przejść do bezpośredniego dostępu, naciśnij i to wszystko. W ten sposób nie będziesz musiał nawet wchodzić do aplikacji „WhatsApp”.

Wystarczy nacisnąć ten skrót, aby wejść do rozmowy, którą prowadzisz z daną osobą. Mówiąc najprościej, skróty do rozmów umożliwiają szybkie dotarcie do czatów. Między innymi ważne jest, aby wiedzieć, że aby zawsze utrzymywać ten czat, możesz utworzyć kopię zapasową i odzyskać ją, gdy jej potrzebujesz.

Jaki jest zwykły sposób usuwania skrótu do WhatsApp z ekranu telefonu komórkowego?

Istnieje wiele sposobów na usunięcie skrótów WhatsApp z telefonu komórkowego. Każdy ze sposobów będzie się różnić w zależności od telefonów komórkowych którego używasz. Telefony komórkowe z systemem Android i iPhone’y współpracujące z systemem iOS mają kilka różnic.

Każdy z nich jest pod pewnymi względami wyjątkowy. To, co zobaczysz w kolejnych dwóch podtematach, to proces dla usuń skróty do aplikacji WhatsApp z telefonów komórkowych z systemem Android i iOS:

Na telefonie komórkowym z Androidem

Prawie wszystkie telefony komórkowe, które są wydawane każdego roku, mają system operacyjny Android. Dzieje się tak dlatego, że system jest bardzo dobry, ma dobre funkcje, wspaniałe funkcje i nie wymaga wielu rzeczy aby móc dobrze pracować. Zobacz jednak, jak skróty są usuwane z Androida:

 1. Uruchom swój telefon komórkowy
 2. Znajdź skrót do czatu, który chcesz usunąć
 3. Teraz naciśnij i przytrzymaj ten skrót
 4. Kiedy już go masz, przeciągnij go do aplikacji WhatsApp i gotowe

Otóż ​​to. Ilekroć chcesz usunąć skrót z czatu na WhatsApp, po prostu musisz rób to, co pokazano powyżej. Z drugiej strony, jeśli chcesz całkowicie usunąć ten czat, następną rzeczą, którą musisz zrobić, jest wyszukanie rozmowy w aplikacji WhatsApp i jej usunięcie.

Android z WhatsApp

Należy zauważyć, że aby zaoszczędzić czas podczas wysyłania rzeczy do innych osób z WhatsApp, możesz przekazywać wiadomości, które wysłały Ci inne kontakty. Zatem, nie będziesz musiał pisać tego samego tej osoby lub przepisz swoją wiadomość.

Na telefonie komórkowym iPhone

Od telefonów współpracujących z systemem iOS jest to konieczne przeprowadzić nieco inny proces który służy również do usunięcia tego skrótu:

 1. Włącz telefon komórkowy
 2. Znajdź skrót, który chcesz usunąć
 3. Przytrzymać
 4. Kiedy go wybierzesz, przeciągniesz go do miejsca, w którym jest napisane „Usuń”

W ten sposób będziesz mógł usunąć ten skrót. Jeśli jednak ta procedura Ci nie pomoże, możesz przejść do zastosuj proces Androida, który będzie służył również Tobie.

Jeśli ani proces wyjaśniony powyżej, ani proces dla Androida nie działają dla Ciebie, pozostaje tylko usuń czat z aplikacji WhatsApp. Zanim to zrobisz, będziesz musiał utworzyć kopię zapasową, a następnie ją przywrócić i na koniec będziesz mieć to, czego chcesz.

Jedna z najlepszych rzeczy? przywrócić kopie zapasowe WhatsApp jest to, że będziesz w stanie odzyskać te wiadomości, które usunąłeś przez przypadek.

Dlaczego Twój telefon komórkowy nie pozwala usunąć skrótu do czatu WhatsApp i jak to naprawić?

dziewczyna ogląda coś przez telefon

Czasami telefon komórkowy nie pozwala ludziom usunąć tego skrótu utworzonego przez aplikację WhatsApp. Prawdę mówiąc, nie wiadomo dokładnie, dlaczego telefony komórkowe czasami nie pozwalają na usuwanie tego typu rzeczy, ale przynajmniej tak istnieje rozwiązanie tego problemu.

Kiedykolwiek chcesz usuń skrót z rozmowy WhatsApp i Twój telefon komórkowy na to nie pozwalają, musisz to zrobić:

 1. Uruchom ponownie telefon komórkowy i spróbuj usunąć skrót
 2. Odinstaluj aplikację WhatsApp i zainstaluj ją ponownie
 3. Usuń czat
 4. Wymuś zatrzymanie aplikacji i spróbuj usunąć skrót

To wszystko, czego należy unikać, gdy masz problemy z usuwanie skrótów. Teraz jedyną złą rzeczą w tych środkach zaradczych jest to, że wymagają one znacznej ilości czasu.

Z drugiej strony, jeśli żadne z powyższych nie pomogło Ci Rozwiąż problem. Musisz udać się, aby skonsultować problem z centrum pomocy na WhatsApp.

Usuń osobę ze swojego Lista kontaktów WhatsApp to jest coś bardzo prostego. Proces należy wykonać z aplikacji „Kontakty” telefonu komórkowego:

 1. Włącz telefon komórkowy
 2. Znajdź aplikację „Kontakty”
 3. Kiedy go zlokalizujesz, otwórz go
 4. Znajdziesz w nim nazwę kontaktu, który chcesz usunąć
 5. Na koniec naciśnij i przytrzymaj ten kontakt i usuń go

dołącz do naszego kanału telegram