Skip to content

Jak usunąć moją listę znajomych na moim PS4 na zawsze? – Szybko i łatwo

7 de marzec de 2022

W dzisiejszym świecie istnieje ogromna różnorodność urządzeń elektronicznych, które pracują bezpośrednio dla nas, aby zapewnić nam rozrywkę każdego dnia. Wiele z nich działa na rynku od dłuższego czasu, ulepszając je dzięki aktualizacjom i narzędziom. Jedną z najczęściej używanych na świecie jest PS4, znana jako czwarta generacja konsol Sony, PlayStation zrewolucjonizowała rynek dzięki realistycznej grafice.

Podobnie, to urządzenie daje użytkownikom, którzy je posiadają, możliwość zakupu gier na PS4 z jego oficjalnej strony. Teraz jedną z rzeczy, które można zrobić io których będziemy rozmawiać w tym artykule, jest sposób na: jak usunąć moją listę znajomych wewnątrz mojego PS4 na zawsze.

Jakich metod użyć, aby usunąć wszystkich moich znajomych z mojego PS4?

Urządzenie PS4 daje wszystkim swoim użytkownikom możliwość zabawy w pojedynkę lub ze znajomymi. Dlatego pozwala im umieścić dźwięk Twój i Twoich znajomych podczas transmisji bezpośrednio w środku gry. Jednak inną mocą, którą gwarantuje, jest usuwanie wszystkich dodanych znajomych, których już nie chcesz mieć. W tym celu istnieją dwa całkowicie przydatne sposoby, które zostaną wymienione poniżej:

ręczne usuwanie

Ręczne usuwanie to jeden ze sposobów, w jaki możesz bezpośrednio wyeliminować innego gracza które znajdują się na liście znajomych, z opcją, że żadne dane nie zostaną naruszone. Jest to opcja, której na pierwszy rzut oka nie można znaleźć, wymagająca trochę poszukiwań, aby móc z niej skorzystać. Kroki, które należy wykonać, są następujące:

  1. Musisz zalogować się do swojego konta PlayStation Network.
  2. Na głównym ekranie należy użyć D-PAD. Aby przejść do menu Funkcji, a następnie do menu Znajomi.
  3. W ten sposób będziesz mógł zobaczyć pełną listę znajomych, których dodałeś w Play.
  4. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy D-PAD zobaczysz profil znajomego, którego chcesz usunąć. Należy jednak zauważyć, że w tym menu nie ma opcji usuwania. Dlatego będziesz musiał kliknąć przycisk opcji.
  5. Spowoduje to wyświetlenie menu, w którym pojawi się opcja usunięcia znajomego.

usuń konto, aby pozbyć się znajomych

Pozbądź się wszystkich znajomych „Usuwanie konta”

Inną opcją, którą można wziąć pod uwagę, jest usunięcie konta w celu pozbycia się wszystkich dodanych znajomych. Dlatego jeśli masz przy sobie kilka kont i chcesz usunąć tylko jedno z nich, możesz to zrobić bezpośrednio z głównego. Jeśli masz PlayStationnie pozwoli Ci go usunąć, chyba że utworzysz nowe konto i ustawisz je jako podstawowe.

  1. Przede wszystkim lewym joystickiem będziesz musiał wypchnąć się do góry. Spowoduje to wyświetlenie menu opcji. Następnie przejdź w prawo, aż zobaczysz oznaczone „ustawienia”
  2. Będąc w ustawieniach, należy przejść do „Ustawienia logowania”, a następnie do zarządzania użytkownikami.
  3. Następnie należy kliknąć „Wybierz użytkowników”, co spowoduje pojawienie się wyskakującego okienka, w którym należy kliknąć „Akceptuj”. Spowoduje to usunięcie wszystkich danych konta, w tym Twoich znajomych.

Czy użytkownicy, których usunęłam z mojego konta, mogą otrzymywać powiadomienia o usunięciu?

W przypadku, gdy nie chcesz usuwać znajomych lub chcesz zachować listę konkretnych znajomych, możesz utworzyć niestandardową listę lub grupę znajomych, aby nie dotknęło ich usunięcie. Również w czasie usuń znajomego z konta PS4, w międzyczasie osoba, która została usunięta, nie otrzyma żadnego powiadomienia, że ​​została usunięta z Twojej listy znajomych.

Co mam zrobić, jeśli użytkownik, którego usunąłem z mojego PS4, chce mnie zdenerwować?

Jeśli usunąłeś niektórych użytkowników z listy znajomych i chcą cię w ten czy inny sposób drażnić, pamiętaj, że istnieją opcje blokowania i odblokowywania znajomych lub użytkowników, kiedy uznasz to za stosowne. Teraz metody, które możesz mieć do swojej dyspozycji, jeśli tak się stanie, są następujące:

przejdź do skarg

Możesz przejść bezpośrednio do opcji zgłaszania i tam ustalić powód, dla którego zgłaszasz użytkownika, którego już usunąłeś z listy znajomych na PS4. Platforma zadba o zablokowanie użytkownika lub w tym przypadku sprawi, że zablokuj użytkownika aby nie otrzymywać od niego więcej informacji ani wiadomości.

przejdź do skarg w przypadku nękania użytkownika na ps4

zawieszenie profilu

Inną rzeczą, która może się zdarzyć, jest to, że gdy inny użytkownik Cię nęka lub przeszkadza, zasady i zasady PS4, mogą spowodować zawieszenie konta tej drugiej osoby na jakiś czas i uniemożliwić korzystanie z niego przez ten czas.

dołącz do naszego kanału telegram