Skip to content

Jak usunąć moją historię w TikTok – łatwo i krok po kroku

14 de listopad de 2021

W ostatnich latach TikTok zdołał zająć ważną część wolnego czasu ludzi, ponieważ ta platforma do publikacji wideo służy do rozrywki. Jednak podobnie jak w przypadku innych aplikacji, tak jak jest używany, zajmuje miejsce w pamięci urządzenia. Jeśli chcesz usunąć swoją historię TikTok, wyjaśnimy, jak to zrobić.

Jakie są sposoby na usunięcie historii TikTok?

TikTok został stworzony, aby oglądać i tworzyć krótkie filmy wśród użytkowników, z których większość korzysta z niego za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Faktem jest, że oglądanie tak wielu filmów przez określony czas sprawia, że ​​aplikacja zajmuje sporą ilość miejsca w pamięci telefonu.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość telefonów pobrała więcej niż jedną sieć społecznościową, mówimy o tym, że pamięć urządzenia stopniowo się zapełnia. tak w kilka miesięcy wydajność sprzętu jest zagrożona.

Niektórzy z czasem zaczynają zauważać, że ich telefon zaczyna zwalniać, że aplikacje wykonują jakąś czynność dłużej, martwią się o jej działanie. Dlatego nierzadko można zobaczyć, że są tacy, którzy wybierają zwolnić całą przestrzeń, jaką mogą, więc usuwają między innymi wiadomości, audio, filmy, filtry, zdjęcia. Są jednak inne rzeczy, które możesz zrobić, aby zaradzić tej sytuacji.

Wewnątrz aplikacji TikTok

Jeśli wykryjesz, że Twój telefon ma problem z wydajnością w TikTok, pierwsze kroki, które powinieneś zrobić, to upewnij się, że masz najnowszą aktualizację. Jeśli masz zaktualizowaną aplikację, możesz ponownie uruchomić komputer, aby przywrócić drobną zmianę, która powoduje problem w systemie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, a połączenie internetowe działa, możesz przejść do Wyczyść historię wyszukiwania. Aby to zrobić musisz założyć konto i poszukać paska z lupą tak, jakbyś miał zamiar czegoś szukać i kliknąć.

Poniżej paska każde z wyszukiwań, które wykonałeś, pojawi się razem z X, naciskając X, usuniesz tę część historii. Musisz powtórzyć ten krok dla każdej z zakładek, co pomoże usunąć informacje, które zawiera Twoje konto.

wyczyść historię tiktok

Czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji

Aplikacje stale dokonują aktualizacji systemu, zwiększają zajmowaną przez niego przestrzeń w telefonie. Jeśli dodamy do tego zdjęcia, filtry, efekty, filmy i inne narzędzia, których używamy do produkcji naszych treści, doładujemy pojemność urządzenia.

Aby wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Musisz przejść do swojego profilu i znaleźć sekcję Informacje w ustawieniach. Znajdziesz w nim kilka opcji, ale musisz wybrać, aby zwolnić miejsce. Spowoduje to otwarcie okna, w którym możesz wyczyścić pliki pamięci podręcznej i pliki do pobrania.

Innym sposobem na wyczyszczenie pamięci podręcznej jest ustawienie telefonu. Musisz poszukać sekcji, w której zainstalowane są aplikacje, w środku wybierz TikTok i naciśnij wyczyść dane z pamięci podręcznej znajduje się na dole ekranu. Spowoduje to usunięcie informacji z urządzenia i poprawi wydajność.

Czy istnieje sposób na odzyskanie usuniętej historii?

Niektórzy ludzie mają wątpliwości, a nawet odmawiają wykonania tego procesu na swoim urządzeniu. Chociaż prawdą jest, że możesz stracić trochę klasy informacje, takie jak m.in. naklejki, filtry; Należy również uznać, że tę zawartość można odzyskać.

Z drugiej strony, osobiste i ważne dane Twojego konta nie zostaną naruszone, ponieważ są one zapisane w systemie aplikacji. Patrząc więc na korzyści i zalety tej procedury, możemy stwierdzić, że poprawa wydajności Twojego urządzenia przewyższa wszystko inne.

Ponieważ, Zalecamy częste czyszczenie, ponieważ dzięki temu Twoja aplikacja będzie działać tak szybko, jak przy pierwszym użyciu. Możesz nawet wykonać tę samą czynność z innymi używanymi aplikacjami, a wynik będzie taki sam; Ostatecznie najbardziej zyskuje Twój telefon, który nie będzie zaśmiecony niepotrzebnymi informacjami, które wpływają na jego zdolność do szybkiego reagowania.

dołącz do naszego kanału telegram