Skip to content

Jak usunąć lub usunąć wiadomości telegramu bez śladu w kilku krokach

8 de Maj de 2021

Telegram to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznychPrawda jest taka, że ​​ta aplikacja ma miliony niesamowitych narzędzi, o których wielu ludzi wciąż nie wie. Chociaż nie jest tak dobrze znana ani pobierana przez ludzi, ta aplikacja jest największą konkurencją WhatsApp.

Telegram jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi, zwłaszcza Androidem i iOS. Coś, co jest dość uderzające dla użytkowników, to platforma ma możliwość nieograniczonego dodawania użytkowników do swoich grup lub kanałów, poprawiając jakość komunikacji.

Inną cechą jest to, że w aplikacji możesz udostępniać pliki multimedialne do 1,5 GB, ma najlepsze boty do słuchania muzyki lub grania w gry oraz możesz dołączyć do grupy lub kanału Telegram, aby udostępnić je znajomym. Ważnym faktem, o którym musisz wiedzieć, jest to, że nie potrzebujesz karty SIM, aby móc korzystać z aplikacji, Telegram to darmowa i całkiem bezpieczna aplikacja, dzięki czemu Twoje wiadomości są chronione dla obu użytkowników.

Chcę usunąć moje wiadomości wysłane przez Telegram

Wiele razy chcemy usunąć nasze wiadomości, ale czasami zastanawiamy się, czy może to zostawić ślad lub coś podobnego. Nie martw się, najpierw powinieneś wiedzieć, że od tego czasu Telegram jest bezpieczny oferuje szyfrowanie od końca do końca i możesz usunąć wybrane wiadomości.

Jeśli chcesz być częścią tej aplikacji, będziesz musiał zdobyć podstawową wiedzę, aby zalogować się do Telegrama na telefonach z systemem operacyjnym Android i iPhone.

Nie jest to podobne do innych aplikacji, w których możesz usuwać tylko wiadomości w rozmowie, a jeśli usuniesz ogólnie dla całego czatu, możesz to zrobić do określonego czasu. Z Telegramem możesz usunąć wszystkie wiadomości, które chcesz w dowolnym momenciebez względu na to, ile czasu minęło.

Telegram bezpieczeństwo użytkowników jest ważniejsze, bardzo dbając o informacje na czatach lub dane ludzi. W rzeczywistości ta sama aplikacja powiedziała to miliony razy, dane użytkownika są święte i nigdy nie używają ich do wysyłania i ujawniania ich stronom trzecim lub do kierowania reklam, w zasadzie nie wykorzystują naszych informacji, tylko to, co jest niezbędne do platforma do pracy tak, jak powinna.

Więc nie martw się, jeśli myślisz, że Twoje wiadomości będą udostępniane przez tę samą aplikację, już o tym wiemy Telegram to najbezpieczniejsza aplikacja do przesyłania wiadomości.

Jak usunąć wiadomości Telegram?

Usuń lub usuń wiadomości z tej platformy To łatwiejsze niż myślisz, wyjaśnimy krok po kroku, jak to zrobić:

Najpierw musisz wprowadzić swój telegram ze smartfona lub przez jego wersję internetową, wprowadź rozmowę, którą chcesz usunąć. Znajdź wiadomość, którą chcesz usunąć i wybierz ją, a następnie u góry ekranu pojawią się trzy kropki i musisz je nacisnąć. W tych punktach będziesz mieć możliwość „Usuń wiadomość” Kliknij, a automatycznie pojawi się wyskakujące okienko, w którym musisz wybrać, czy chcesz również usunąć wiadomość dla swojego kontaktu.

Wybierz żądaną opcję, a następnie naciśnij przycisk usuwania wiadomości, który pojawia się na czerwono i voila, Twoje wiadomości zostanie usunięty z rozmowy i dla drugiej osoby i nie będzie wiedział, że go usunąłeś.

Usunięte wiadomości w mojej aplikacji Telegram

Usuwanie wiadomości w Telegramie jest dość proste, ale musisz pamiętać, że podczas usuwania wiadomości nie możesz wrócić i nie można ponownie odzyskać usuniętych wiadomości.

Jeśli przez pomyłkę wysłałeś wiadomość, zalecamy jak najszybciej usuń wiadomość, więc możesz uniemożliwić drugiej osobie przeczytanie go, a rozmowa nie wpadnie w ręce osób trzecich.

telefon z aplikacjami do przesyłania wiadomości

Wszyscy użytkownicy mają możliwość usuwania wiadomości, więc jeśli jesteś w grupie lub na kanale, powinieneś szukać dowolnego użytkownika, który usunie lub skasuje wiadomość, która jest bardzo ważna i nie możesz jej przeczytać. Osoby po drugiej stronie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby zapobiec usunięciu wiadomości.

Jeśli nie znałeś tego narzędzia, to już wiesz, że można go użyć i jak to zrobić, bo gdy wyślesz złą wiadomość możesz go szybko i bezpiecznie usunąć.