Skip to content

Jak usunąć lub usunąć wiadomość, dźwięk lub notatkę głosową już wysłaną w WhatsApp?

14 de wrzesień de 2021

Czy wysłałeś dźwięk na WhatsApp i czy żałujesz, że to zrobiłeś? Cóż, w wielu przypadkach może to stać się problemem, bo być może przesłaliśmy informację lub jakiś błędny lub niepotrzebny komentarz, a potem usuń wysłane audio na WhatsApp to nas najbardziej interesuje w tym czasie.

Dlatego w kilku następnych wierszach chcemy pokazać Ci wszystko, co musisz zrobić, jeśli chcesz usunąć dźwięk już wysłany przez WhatsApp. Najlepsze jest to, że nie będziesz potrzebować skomplikowanych samouczków ani pobierania innych aplikacji, co najwyżej musielibyśmy wejść do usługi pomocy WhatsApp, aby uzyskać dodatkowe informacje na ten temat.

Jaki jest pożytek z usuwania wiadomości lub notatki głosowej w WhatsApp?

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tym względzie, jest to, że WhatsApp zaimplementował tę funkcję jakiś czas temu. Ten usuń wiadomości, które wysłaliśmy. Ze szczegółami, które ostrzega drugą osobę, że ją usunęliśmy.

Prawda jest taka, że ​​możesz uniemożliwić drugiej osobie czytanie lub słuchanie tej treści, ponieważ system dotyczy zarówno wysyłanych tekstów, jak i plików audio, nawet jeśli druga osoba widzi, że je usunąłeś, nie będziesz wiedział nic o usuniętej wiadomości.

To jest niezwykle ciekawa opcja, biorąc pod uwagę, że niejednokrotnie możemy żałować tego, co wysłaliśmy lub nawet, że wykonaliśmy zły czat i wysyłamy coś do osoby, której nie chcieliśmy.

Chociaż prawdą jest, że osoba, z którą prowadzimy rozmowę, będzie wiedziała, że ​​usunęliśmy jakiś wysłany tekst lub dźwięk, nie będziesz miał pojęcia, co wysłałeś, a to może uwolnić Cię od naprawdę irytującej poprawki.

Jak usunąć dźwięk WhatsApp wysłany do kontaktu?

Z drugiej strony należy pamiętać, że absolutnie wszyscy użytkownicy mogą korzystać tej funkcji, a jedyną ważną rzeczą jest to, że mamy zaktualizowaną aplikację, ponieważ dzięki temu będziemy w stanie wykorzystać każdą funkcję tego słynnego komunikatora.

W każdym razie zalecamy posiadanie stale aktualizowana aplikacja, biorąc pod uwagę, że chociaż w większości urządzeń mobilnych z Androidem aktualizuje się automatycznie.

W każdym razie powinniśmy zadać sobie trud, aby sprawdź, czy mamy najnowszą wersję na naszym smartfonie, czy to iOS, czy Android, aby nie tylko nasz WhatsApp, ale wszystkie nasze aplikacje działały poprawnie.

To jest doskonale możliwe do usunięcia dźwięku lub też pisemną wiadomość WhatsApp, poza tym wciąż jest ten mały ślad, o którym wspomnieliśmy wcześniej, związany z wiadomością, która wskazuje, że została usunięta. Możemy nawet usunąć czat lub rozmowę, jeśli chcemy, a także zablokować kogoś z naszych kontaktów na WhatsApp, jeśli uważamy, że nam to przeszkadza.

W każdym razie podstawową rzeczą było to, że druga osoba nie słyszała tego dźwięku i jesteśmy pewni, że osiągniesz to tym trikiem, po prostu wciskamy i przytrzymujemy wysłaną wiadomość, a na dole zobaczymy kilka wyskakujących okienek.

W tej chwili liczy się dla nas ten, który ma kształt Pojemnik na śmieci. Wybieramy go, a następnie aplikacja daje nam opcje „usuń dla mnie”, „anuluj”, a wybierzemy ten, który mówi „usuń dla wszystkich”. W ten sposób wiadomość zostanie wyeliminowana i zaoszczędzi nam problemu.

Jak usunąć wiadomości głosowe już zapisane w telefonie?

Z biegiem czasu pliki, które otrzymamy na WhatsApp, będą gromadzą się przez telefon, znacząco wpływając na jej optymalne funkcjonowanie. Wyraźnym przykładem są wiadomości głosowe, które są przechowywane, oraz niektóre stare wiadomości, które zajmują dużo miejsca.
logo WhatsApp z zielonym tłem