Skip to content

Jak usunąć lub usunąć rozmowy na czacie Badoo – szybko i łatwo

3 de kwiecień de 2021

Badoo Jest to sieć społecznościowa, która nie jest tak powszechna jak pary na Facebooku, randki na Facebooku czy Instagram, które są obecnie boomem sieci społecznościowych, ale jest bardzo podobny. Tutaj nauczymy Cię, jak to poznać i odkryć, a także wyeliminować te niechciane rozmowy z czatu.

Z każdym rokiem sieci społecznościowe rozrastają się i dołącza do nich coraz więcej osób. Obecnie istnieją miliony różnych aplikacji dla różnych gustów i zastosowań. Badoo zostało stworzone, aby poznać ludzi z Twojego kraju i miasto, w którym się znajdujesz.

Dziś są też ludzie, którzy nadal wierzą w cyber miłość I że twoja lepsza połowa będzie korzystać z mediów społecznościowych, bo to wspaniały świat do poznawania nowych ludzi.

Ta aplikacja daje Ci możliwość wyjścia z kimś, zobaczenia, co się dzieje, porozmawiania i poznania nowych ludzi, długoterminowego zaangażowania lub poważny związek. I w ten sposób musisz wybrać ten, którego szukasz.

Ponadto ta aplikacja pokazuje osoby najbliżej Twojej lokalizacji zidentyfikowane Dzięki fioletowemu kółku możesz również zobaczyć, kto jest online, aby rozpocząć interakcję lub profile spotkań.

Jeśli jesteś dziewczyną, tylko na swoim Badoo zobaczysz profile ze zdjęciami chłopców i odwrotnie, ponieważ ta aplikacja, taka jak OurTime, została stworzona, aby otrzymywać daty, chociaż Badoo jest dla wszystkich grup wiekowych, a Ourtime jest dla osób powyżej 50 roku życia.

Bardzo łatwo i szybko usuwaj rozmowy na czacie na Badoo

Badoo to serwis społecznościowy, który pozwala poznać nowych ludzi z kraju, w którym przebywasz, jeśli chcesz się zaprzyjaźnić to najlepsza witryna do osiągnięcia tego celu. Jeśli korzystałeś z Instagrama lub aktywowałeś partnera Facebooka do randek, Badoo jest bardzo podobne do tych aplikacji. Ma czat rozmów.

Ten czat konwersacyjny jest zapisywany w ikonie chmury znajdującej się w prawym dolnym rogu ekranu telefonu komórkowego. Klikając na to pojawi się twój czat lub rozmowy z różnymi osobami, z którymi rozmawiałeś.

Ale nie chcesz, aby te rozmowy były tam przez cały czas, dlatego Badoo daje Ci możliwość ich usunięcia, klikając czat, który chcesz usunąćW prawej górnej części ekranu znajdziesz trzy punkty, kliknij, a od razu pojawi się szereg opcji, w których wybierzesz opcję usunięcia czatu. W ten szybki i łatwy sposób możesz usunąć wszystkie niechciane czaty w swojej aplikacji Badoo.

Jak szybko i łatwo aktywować Badoo premium za darmo

Przed pobraniem aplikacji z Badoo na Twoim telefonie komórkowym, zaczniemy z niego korzystać od początku, czyli musimy wpisać płeć, następnie imię i nazwisko, kontynuując datę urodzenia, swój adres e-mail, do swojego profilu należy również przesłać zdjęcie, które Cię identyfikuje.

Ta aplikacja służy do czatowania z osobami w tym samym wieku iz okolicy, w której przebywasz. Im więcej masz zdjęć będziesz mieć więcej odbiorców, więcej osób napisze do Ciebie i tym samym będziesz na pierwszym miejscu. Dla większego bezpieczeństwa musisz utworzyć hasło.

Następnie musisz umieścić swoje miasto w miejscu, w którym jesteś, a Badoo natychmiast zapyta Cię, czego szukasz, czyli wyjść z kimśzobacz, co się stanie, rozmawiaj i poznawaj nowych ludzi, długoterminowe zaangażowanie lub poważny związek. Musisz wybrać ten, którego szukasz.

usuń rozmowy badoo

W naszym profilu w ikonie ustawień znajdującej się w lewej górnej części ekranu wciskamy tam, gdzie jest napisane konto w tej opcji zweryfikujesz konto, później u dołu ekranu znajdziesz okienko Usuń konto gdzie klikniesz.

Zaraz po usunięciu konta Badoo zapyta Cię, jak zmienić zdanie? I w ten sposób otrzymasz Badoo premium za darmo. Klikamy to pole, a aplikacja uruchomi się ponownie, aby aktywować Badoo Premium w ten sposób.

Z premium Badoo możesz korzystać z aplikacji przez 14 dni przetestuj, gdzie oszczędzasz, kupując kredyty, które mogą być trochę drogie, aby móc rozmawiać z miłością swojego życia lub z osobą, z którą się spotykasz. Jest to jeden z najlepszych sposobów na bezpłatny flirt bez płacenia.

dołącz do naszego kanału telegram