Skip to content

Jak usunąć lub usunąć historię wspomnień na moim koncie Snapchat

6 de Maj de 2021

Snapchat stał się najlepszym sprzymierzeńcem publiczności, jeśli chodzi o zabawne filtry. Ta aplikacja jest całkowicie bezpłatna i pozwala na znacznie bardziej dynamiczne historie w twoich sieciach społecznościowych. Dlatego już dziś będziesz wiedział, jak wymazać historię wspomnień z mojego konta Snapchat.

Jego główna zaleta polega na tym, że wiadomości wysyłane przez tę platformę nie zajmują dużo miejsca. Dlatego Snapchat poprawia wydajność Twojego urządzenia mobilnego. Jednocześnie umożliwia komunikację z najbliższymi poprzez ekran.

Jak usunąć historię wspomnień z mojego konta Snapchat

Pierwsza rzecz, którą musimy należy pobrać Snapchata na naszym urządzeniu i przejdź do naszego konta i zaloguj się. Następnie przejdź do swojego profilu, a następnie kliknij koło zębate, które się pojawi, znajdujące się po prawej stronie ekranu urządzenia.

Tam wyświetli się menu, w którym pokażą nam wszystkie dostępne ustawienia naszego konta. W opcji „Prywatność” klikamy na Zakładka „Wyczyść historię” i voila, wykonując te proste czynności, usuniemy historię naszego konta.

Ponadto, aby zapobiec przechowywaniu wspomnień Snapchata w naszej galerii, możemy dezaktywować tę opcję. Aby skonfigurować tę opcję, kliknij „ustawienia” zakładka z napisem „wspomnienia”.

A potem robimy kliknij „Zapisz w” Tam wybierasz tylko wspomnienia, co jest funkcją, w której zostaną one zapisane bezpośrednio w tej sekcji aplikacji.

Dlaczego warto korzystać ze Snapchata?

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto korzystać z tej aplikacji, jest różnorodność dostępnych w niej filtrów. Te są bardzo przyciągające wzrok i uważane za lepsze niż te z Facebooka i Instagram Stories.

Mają dość uderzającą oryginalność, a dodatkowo skupiają się na personalizowaniu ich świątecznymi datami. Wszystko zależy od tego, co jest obchodzone w Twoim regionie i będziesz mieć filtry, od kostiumów po naklejki z motywami narodowymi.

Na pewno ta aplikacja jest dość efemerycznaOznacza to, że ma możliwość zezwalania na to, że po wysłaniu bezpośredniej wiadomości zostanie ona automatycznie usunięta.

To samo dzieje się ze zdjęciami, jeśli chcesz je wysłać, gdy inny użytkownik zobaczy je na swoim urządzeniu, znika z rozmowy i pamięci wewnętrznej.

Oprócz momentu, w którym wykonano zrzut ekranu z twoimi treściami, Snapchat wyśle ​​Ci powiadomienie, aby wiedzieć jak dobra jest twoja prywatność.

Z tego powodu ta aplikacja stała się dziś dość popularna. I to jest chociaż miał świetną konkurencję, taką jak Instagram i Facebook, tutaj masz gwarancję bezpieczeństwa i swoich treści. Dlatego nadal pozostaje w konkurencji i nieustannie wprowadza innowacje dla swoich użytkowników.

Sztuczki, których możesz nie wiedzieć o Snapchacie

Jedna z najwybitniejszych funkcji to możliwość dodawania emotikonów i filtrów po zrobieniu zdjęcia lub nagrania wideo. Można je rozszerzyć lub zminimalizować zgodnie z własnymi preferencjami.

A ostatnio aktywowali funkcję dodawania piosenek do twoich historii, co sprawia, że ​​jest to dość dynamiczne podczas nagrywania. Umożliwia także prowadzenie rozmów wideo z dowolnym obserwatorem, którego mamy. Co pozwala nam komunikować się i wchodzić w interakcje z naszą prawdziwą publicznością.

I czy tak Snapchat nie chce zostać w tyle zaprojektował funkcję umożliwiającą publikowanie zdjęć z memami. Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć i przytrzymać twarz, a następnie wybrać i postępować zgodnie z instrukcjami wybranego mema.

Snapchat czy Instagram?

Te aplikacje są w rzeczywistości dość podobne, gdy mówimy o porównaniu. Jednak mają one kilka różnic zależą od gustów użytkownika.

historia mojego konta wspomnienia snapchat

Pierwszy Snapchat uzyskać znacznie więcej z funkcji filtra ma znacznie większą różnorodność i ilość. Z drugiej strony na Instagramie możesz wybrać opcję tworzenia Boomerangów i kolażu zdjęć.

Jednak w obu aplikacjach możesz zapisywać swoje zdjęcia i filmy na urządzeniu mobilnym i usuwaj je w dowolnym momencie.