Skip to content

Jak usunąć lub odblokować hasło z pliku PDF – Łatwe usuwanie ograniczeń

7 de Listopad de 2021

Hasła są przydatne do ochrony różne pliki lub konta, Jest to coś, z czego korzystamy na co dzień, jeśli jesteśmy do sprawy.

Mieć chronione pliki PDF hasło jest normalne, aby chronić zawartość, ale jeśli chcesz usunąć hasło, aby móc cieszyć się tą zawartością lub po prostu dlatego, że wiesz, że plik PDF będzie w bezpiecznym miejscu i nie musisz być zbyt chroniony, to nauczymy Cię, jak to zrobić Oto jak odblokować chroniony plik PDF.

Odblokuj chroniony plik PDF bez przeglądarki Chrome

W każdym razie możemy skorzystać BeCyPDFMetaEdytuj który jest bardzo interesującym programem do usuwania haseł z plików PDF bez konieczności korzystania z przeglądarki Google Chrome. Poznaj najlepsze aplikacje i programy do konwersji plików PDF na Word

Jak odblokować chroniony plik PDF

Jest sposób od Windows, Mac i Linux aby móc usunąć hasło z plików PDF za pomocą Google Chrome, poniżej powiemy, jak to osiągnąć.

Chrome ma czytnik plików PDF, Dzięki niemu będziemy mogli bez problemu usunąć hasło z pliku PDF, aby to osiągnąć, poprowadzimy Cię poniżej, postępuj zgodnie z tym, co mówimy krok po kroku, a szybko będziesz mógł usunąć hasło z pliku PDF plik .

Najpierw przekażemy plik PDF do Przeglądarka Google Chrome, gdy umieścimy ją w przeglądarce, poprosi nas o hasło, aby ją otworzyć, wstawić hasło i otworzyć.

To, co zamierzasz teraz zrobić, to przejść do pliku, po tym naciśnięciu przycisku, w którym jest napisane Drukuj, a następnie naciśnij miejsce docelowe, a następnie kliknij Zapisz jako PDF, kliknij Zapisz.

Google Chrome oczywiście zapisuje plik na pulpicie tym razem bez jakiejkolwiek ochrony, bez hasła lub czegoś podobnego. Możemy szybko i bezproblemowo korzystać z pliku PDF lub udostępnić go w razie potrzeby.

Chronione pliki PDF

Jak zobaczysz, nie jest to takie skomplikowane odblokuj plik PDF hasłemW ten sposób, jeśli nie chcesz ujawniać swojego hasła i udostępniać pliku PDF lub po prostu chcesz pozostawić go bez ochrony, aby mieć bardziej zwinny dostęp do dokumentu, możesz to zrobić za pomocą dwóch metod, które omówiliśmy wcześniej, które są niezwykle proste w użyciu.Jeśli masz wiele plików do usunięcia hasła, zalecamy skorzystanie z pierwszej z metod, czyli programu.

Pliki PDFSą jednymi z najczęściej używanych przez użytkowników, jeśli chodzi o posiadanie wysokiej jakości tekstów na komputerze. Kiedy próbujemy skopiować akapit lub wydrukować obszar tekstu, aby przeczytać go poza komputerem i nie opuszcza nas, mamy do czynienia z plikiem PDF z ograniczonymi uprawnieniami. Nie musisz się martwić, można w prosty sposób odbezpieczyć PDF i uzyskać dostęp do całej zawartości.

Aby móc ominąć zabezpieczenia i zwolnić plik PDF, istnieją różne narzędzia, a także otwieranie, pisanie, edytowanie i zapisywanie pliku PDF. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych pozwala na ochronę plików PDF online, jest to strona internetowa https://pdfunlock.com z którego możemy odblokować zawartość pliku w formacie PDF.odblokuj pliki pdf

Wybierz źródło pliku PDF

Aby odblokować PDF, musisz wybierz źródło, z którego przesyłasz plik. Pojawi się okno, w którym możemy wybrać komputer, usługę przechowywania danych w sieci Dropbox lub Dysk Google jako źródło. Pozostaje wybrać plik PDF, otworzyć go i poczekać, aż serwis internetowy zajmie się wydaniem.

Zaznacz pole, w którym jest napisane Odblokować i automatycznie rozpocznie się proces zwalniania plików PDF. Plik zostanie przesłany do serwisu internetowego, zostanie odblokowany, a następnie pobrany z powrotem na komputer. Gdy otworzy się okno pobierania, kliknij przycisk Zapisz i wybierz folder, w którym chcesz zapisać plik, aby był już swobodnie dostępny.być w stanie łatwo usunąć blokady pdf

Dlaczego nie chronić pliku PDF?

Główne powody odbezpieczyć plik PDF Obejmują one możliwość kopiowania treści w celu skopiowania jej do innego typu pliku lub modyfikacji tekstów w przypadku konieczności edycji danych. Pliki PDF często są konwertowane na inne, bardziej dostępne formaty, takie jak DOC.

Edycja plików to jeden z kluczowych punktów podczas sprawdzania pliku PDF. Użytkownicy mają tendencję do uzyskiwania dostępu do usług udostępniania, aby móc korzystać z tekstów w plikach tekstowych, które są łatwiej edytowane i modyfikowane przez użytkowników z dowolnego urządzenia.

PDF to format, który nie pozwala bezpośrednio na wiele modyfikacji, co czasami staje się utrudnieniem. W celu edycji i modyfikacji treści konieczne jest odblokuj PDF chronione i nie ma innych alternatyw online, takich jak PDFUnlock, bezpośrednia, szybka i bardzo prosta strona internetowa, która poprosi tylko o przesłanie pliku i oczekiwanie na zakończenie procedury.

usuń ograniczenia pdf

Inne alternatywy online dla odblokuj pliki PDF jest strona internetowa https://ilovepdf.com. Jest to kolejna usługa internetowa, która działa w sposób zautomatyzowany, odblokowując zawartość plików PDF, aby móc ją kopiować i edytować z innych plików tekstowych.

Jeśli chcesz chronić zawartość swojego PDF w innych dokumentach przenieś je do programu Word i edytuj, a następnie skorzystaj z zalecanych przez nas usług internetowych, są one całkowicie bezpłatne i dostępne w Internecie, dzięki czemu w ciągu kilku minut możesz uzyskać dostęp do całej zawartości pliku PDF pliki z dowolnego innego programu do edycji tekstu. Istnieją opcje umożliwiające edycję dokumentów PDF, takie jak konwertowanie wiadomości tekstowych na pliki PDF,