Skip to content

Jak usunąć LAG z Call Of Duty Mobile i łatwo zwiększyć FPS (przykład)

27 de luty de 2021

Witamy! Jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią grać w Call of Duty Mobile, ale nie wiesz, co zrobić, aby gry działały płynniej, to dotarłeś do wskazanego postu. Później pokażemy Ci najskuteczniejsze wskazówki dotyczące usuń LAG z Call Of Duty Mobile i zwiększ FPS z łatwością.

Pomocne wskazówki, jak usunąć LAG z Call Of Duty Mobile i zwiększyć FPS

Tutaj możesz przeczytać kilka zaleceń dotyczących usuń lagi z Call of Duty Mobile i szybko i łatwo poprawić wydajność gier na Androida.

Niższa jakość do minimum

Zwykle zajmuje się Call of Duty Mobile dostosować jakość grafiki w zależności od posiadanego telefonu komórkowego. Ale jeśli nie dostosuje się automatycznie, będziesz musiał to zrobić samodzielnie.

Aby to zrobić, przejdź do menu gry i wybierz opcję „Dźwięk i grafika”. Będąc w środku, musisz wybrać niską jakość grafiki, dzięki czemu możesz zmniejszyć poziom obciążenia procesora mobilnego. Z drugiej strony przypominamy, że miejsce, które zajmuje w pamięci RAM, jest również niezbędne, abyś mógł cieszyć się wysokim współczynnikiem FPS.

Klatki na sekundę

W tej mobilnej wersji Call of Duty pojawiła się opcja, która daje nam taką możliwość wymusza określoną liczbę klatek do uruchomienia na sekundę w grze.

Bez wątpienia zalecamy aktywowanie tej opcji, jeśli masz zaawansowane lub zaawansowane urządzenie mobilne. W przeciwnym razie będziesz musiał ustawić tę opcję na minimum, aby procesor nie cierpiał tak bardzo, co przekłada się na a zauważalna poprawa wydajności gry. Jednak będziesz mieć wyższy współczynnik FPS.

Cienie i tekstury w grze

Kolejna dobra opcja, która istnieje dla poprawić wydajność Call of Duty Mobile polega na wyłączeniu jakości cieni, zęba piły generowanego przez tekstury i głębi ostrości. Będzie to bardzo pomocne, jeśli masz telefon ze średniej półki, ponieważ znacznie zwiększy współczynnik FPS.

Dzieje się tak, ponieważ jeśli aktywowaliśmy opcje, które wymieniliśmy powyżej, procesor i GPU będą miały znacznie większe obciążenie, więc wydajność grafiki będzie mniej płynna.

Więcej porad

Uważaj na wrażliwość

W ramach ustawienia tej gry na Androida istnieje opcja, która pozwala nam dostosować czułość sterowania. Co prawda ta opcja nie pogorszy ani nie poprawi grafiki gry, ale ma wpływ na to, jak szybko kamera naszego gracza będzie się poruszać w grze. Tak więc, jeśli mamy telefon komórkowy, który nie ma potężnej pamięci RAM, będziemy cierpieć z powodu opóźnienia obrazu (znanego również jako lag) podczas poruszania się po mapie lub namierzania wrogów.

Z tego powodu zalecamy to nie przesadzaj podczas regulacji czułości ruchu kamera w pierwszej osobie. Jednak negatywną stroną tego jest to, że będziemy wolniej celować lub obracać się, jeśli ktoś strzela do nas z martwego punktu.

zwiększyć fps z cod mobile

Zwolnij pamięć wewnętrzną

Jednym z największych problemów jest to, kiedy pamięć naszego telefonu jest prawie pełnaponieważ znacząco wpływa to na wydajność najbardziej wymagających aplikacji. Innymi słowy, im więcej plików, zdjęć i aplikacji masz w pamięci, tym więcej czasu zajmie telefonowi znalezienie wymaganego rekordu. Dlatego zalecamy zwolnienie wewnętrznej pamięci w systemie Android.

Nie zapomnij aktywować trybu gry

Obecnie jest wielu producentów, którzy zdecydowali się na włączenie określonego trybu, aby poprawić wydajność gier mobilnych. W tym trybie procesy wykonywane w tle są zredukowane, co zwiększa wydajność pamięci RAM i procesora.

Aby dowiedzieć się, czy Twój telefon komórkowy ma ten „tryb gry”, musisz sprawdzić w sekcji ustawień, aby móc go aktywować, gdy się pojawi usuń lagi z Call of Duty Mobile i zwiększ FPS.

dołącz do naszego kanału telegram