Skip to content

Jak usunąć konto Poparazzi z telefonu komórkowego z Androidem lub iPhone’a?

20 de październik de 2021

Jak dobrze wiecie, jesteśmy zalewani sieciami społecznościowymi, niektórymi bardzo znanymi i popularnymi, takimi jak Facebook, Instagram czy TikTok. A innych nie tak bardzo, jak w przypadku Poparazzi, i możliwe, że jeśli użyłeś go, aby zobaczyć, o co chodzi i po prostu nie podobało ci się to, co ci zaoferowało. Dlatego w następnym samouczku wyjaśnimy jak usunąć konto Poparazzi z telefonu komórkowego?.

A jeśli aplikacja nie spełnia wysokich oczekiwań, jakie mają teraz użytkownicy, bardzo trudno jest zachować ich preferencje. A Poparazzi zdołał pokazać, że dużo mu brakuje, jeśli chodzi o opcje, które możesz zaoferować dla szybkiej i skutecznej komunikacji z Twoimi przyjaciółmi. To pomimo rekordu osiągniętego w pierwszych dniach światowej premiery.

Ale prawda jest taka, że ​​jeśli jesteś użytkownikiem, który nie jest przekonany do tego, co oferuje ta nowa sieć społecznościowa, lepiej jest, aby usuń raz dla całego konta, a jeśli nie wiesz, jak to zrobić, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ponieważ zaproponujemy Ci kroki, które należy wykonać, w zależności od używanego urządzenia mobilnego, niezależnie od tego, czy jest to system iOS, czy Android.

Jaka jest procedura usuwania konta Poparazzi z telefonu komórkowego?

Założenie konta w Poparazzi jest bardzo proste, ale łatwiejsze jest usuń wspomniane konto, a zobaczysz, że nie będziesz tracić na to dużo czasu. Co jeśli powinieneś wiedzieć, że zgodnie z systemem operacyjnym, z którego korzysta Twój smartfon, musisz wykonać określone kroki.

Na Androidzie

Teraz, jeśli używasz telefonu, który działa z Androidem, będziesz postępować zgodnie z tymi instrukcjami. Najpierw wprowadź aplikację Paparazzi pobraną z konta Sklepu Play. Gdy znajdziesz się w swoim profilu, przejdź do górnego rogu. Tam znajdziesz ikonę w kształcie koła zębatego i klikniesz na nią, aby mieć dostęp do ustawień aplikacji.

Na tej nowej stronie będziesz mieć kilka konfigurowalnych opcji na ekranie, które pozwolą Ci dostosować go do swoich potrzeb. Ale w naszym przypadku przewiniemy do końca tego okna i klikniemy opcję „Uzyskaj pomoc”. Ta akcja spowoduje wyświetlenie innych opcji dla umożliwiają kontakt z pomocą techniczną.

Następnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail w polu, które jest dostępne u góry ekranu. Powinieneś także napisz powód, dla którego chcesz usunąć swoje konto Poparazzi. Ważne jest, abyś pamiętał, że jeśli platforma jest w języku angielskim, musisz wpisać powód, dla którego zamierzasz usunąć swoje konto w tym języku.

Aby zakończyć, wystarczy kliknąć opcję pokazaną u góry ekranu, a prośba o usunięcie konta zostanie wysłana. Teraz musisz tylko poczekać na otrzymanie powiadomienia przez personel techniczny Poparazzi.

Sieć ręczna iPhone'a

Z iPhone’a

W przypadku, gdy korzystasz z urządzenia z systemem iOS i chcesz usunąć stamtąd swoje konto Poparazzi, musisz najpierw wejść do Aplikacji.Gdy jesteś na swoim koncie, wejdź w swój profil, a następnie wybierz ikonę, aby wprowadź ustawienia aplikacji. Otrzymasz go w górnym rogu ekranu.

Zostaniesz przeniesiony do jego okna i teraz musisz wybrać opcję „Uzyskaj pomoc”, ta akcja pozwoli teraz wyświetlić trzy opcje. Ale klikniemy opcję „Zaproponuj poprawę”, zostaniesz przeniesiony do innego okna, w którym zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail i oczywiście powody, które skłaniają Cię do usunięcia konta Paparazzi.

Aby sfinalizować proces, teraz musisz wysłać swoją prośbę, po zakończeniu musisz poczekać na odpowiedź.

W jaki sposób usuwany jest profil Poparazzi ze strony?

Teraz, jeśli nie używasz Paparazzi z aplikacji mobilnej i wolisz to zrobić z wersji na komputery. Możemy Ci to powiedzieć również z internetu istnieje możliwość usunięcia konta lub profilu a do tego wystarczy wykonać te proste kroki:

android poparazzi

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejdź na oficjalną stronę Poparazzi z przeglądarki. Po uzyskaniu dostępu do swojego profilu znajdź i wybierz opcję „Usuń konto”. Kolejny krok jest bardzo podobny do tego ze smartfona. Polega ona na wpisaniu w sugerowanych polach adresu e-mail i powodu swojej decyzji.

Następnie musisz kliknąć opcję „Wyślij”, a zobaczysz, że po kilku sekundach Twoje informacje zostaną usunięte. I voila, w ten prosty sposób, jak zrobić i wybrać najlepsze zdjęcie profilowe w sieci społecznościowej, udało Ci się usuń swoje konto Poparazzi z jego oficjalnej strony.

dołącz do naszego kanału telegram