Skip to content

Jak usunąć konto Badoo z telefonu z Androidem, iPhone’a lub komputera w kilku krokach

21 de luty de 2022

Badoo to świetna platforma Całkiem dobrze znany przez wszystkich, popularny w randkowaniu poprzez rozmowy między nimi i ogólnie wszyscy użytkownicy, których tam znajdujemy, są z tego samego powodu, co my, zwykle szukają sentymentalnej relacji z inną osobą, bardziej niż jakiekolwiek inne wyszukiwanie .przyjaciół, ale ludzie mają tendencję Usuń konto Badoo gdy zdają sobie sprawę, że już kogoś znają lub po prostu nie potrzebują już usługi.

Czym jest Badoo?

Badoo to sieć społecznościowa, która powstała w Anglii w 2006 roku z rąk kilku młodych przedsiębiorców. Głównym celem tej sieci społecznościowej jest poznawać ludzi i flirtowaćaby znaleźć stabilnego partnera lub po prostu znaleźć jedną noc.

ten nagrywać na Badoo to jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy wpisać adres e-mail i wypełnić profil, aby zacząć z niego korzystać. ale jak wszystkie sieci społecznościowe ma szereg wymagań i warunków użytkowania z Badoo

Ponieważ jest to strona internetowa, w której można spotkać ludzi, użytkownicy proszeni są o wypełnienie formularza z danymi osobowymi, aby reszta społeczności mogła ich lepiej poznać. Oczywiście wtedy użytkownik będzie mógł wybrać, czy chce, aby jego profil był publiczny, czy może tylko dostęp do niego jego przyjaciele.

Pomimo tego, że Badoo jest darmowy, oferuje swoim użytkownikom różne systemy płatności dzięki czemu mają więcej możliwości poznania ludzi. Tak dzieje się na przykład z „Skupieniem uwagi”.

W obecnych czasach Badoo Jest obecny w ponad 180 krajach na całym świecie i ma ponad 14 milionów użytkowników.

badoo sposób na usunięcie konta

Formularz baboo usuń konto

Bycie kimś, kto korzysta z tej aplikacji, często jest łatwe, ale kiedy chcesz opuścić portal społecznościowy, jeden kończy się splątany bez wiedzy, jak to zrobić i jest to bardzo poważny problem, ponieważ istnieje opcja, która może łatwo rozwiązać problem, ale jest bardzo trudna do osiągnięcia przynajmniej dla przeciętnego użytkownika.

Ogólnie użytkownicy korzystający z tej sieci społecznościowej i nie chcą być jego częścią to dlatego, że mają już kogoś takiego, jak wspomniałem wcześniej, lub po prostu nie jest tak zabawnie z niego korzystać i nie chcą już dłużej znać nikogo innego, przyczyny są naprawdę różne.

Jak usunąć konto badoo

  • Wejdź na stronę Badoo przez komputer lub Z telefonu w przeglądarce.
  • Zaloguj się za pomocą dane, nazwa i hasłojeśli zapomnisz hasła, zawsze możesz kontynuować proces odzyskiwania hasła, konieczne jest wygenerowanie nowego i kontynuowanie procesu usuwania konta).
  • Przejdź do menu Ustawieniektóry znajduje się w prawym górnym rogu.
  • Kliknij usuń strona / konto
  • Pojawią się alerty, musisz zaakceptować, aby móc kontynuuj proces.
  • W rezultacie Twoje konto zostanie dezaktywowane (rozładowany.)
  • Możesz także usunąć wszystkie swoje zdjęcia i filmy.

Musisz pamiętać, że to pozostanie wyłączone na zawsze, a w każdym razie, jeśli tego żałujesz i chcesz wrócić, możesz to zrobić, ale normalnie, używając nazwy użytkownika i hasła. Dopóki tego nie zrobisz, nie ma niebezpieczeństwa, że ​​zostanie ponownie aktywowany, jeśli spędzisz 30 dni i nie zalogujesz się, Twoje konto zostanie nieodwracalnie i trwale usunięte.

Podsumowując, konta badoo są fajnym sposobem na poznawanie ludzi i naprawdę jest to dobra sieć społecznościowa do tego celu, ale lepiej wiedzieć, jak wyjść, aby kiedy chcesz wyjść, po prostu wychodzisz, kropka, nie jesteś przywiązany do rzeczy których naprawdę nie chcemy robić ani nawet mieć w naszym telefonie.

Odzyskaj usunięty profil na Badoo

Nie jest to częste, ale może po usunięciu Twoje konto badoo chcesz to odzyskać. Ta opcja jest możliwa, ale tylko w ciągu 30 dni od usunięcia konta.

Aby odzyskać stare konto, uzyskaj dostęp do email potwierdzający które Badoo wysłało ci, gdy zrezygnowałeś z subskrypcji konta, a w nim znajdziesz link do odzyskania konta. Za pomocą tego linku możesz łatwo odzyskać swoje konto. Wystarczy podać konto e-mail, na które zarejestrowałeś się z powrotem w dniu i hasło.

dołącz do naszego kanału telegram