Saltar al contenido

Jak usunąć komentarze ze swojego konta na TikTok? – Zarządzaj swoją zawartością

31 de diciembre de 2021

TikTok to zdecydowanie aplikacja, która na stałe zagości, choć na początku swojego istnienia cieszyła się dużą popularnością wśród najmłodszych, stopniowo przyciągała starszych odbiorców. Jeśli już wpadłeś do ich sieci, być może widziałeś, jak niektóre z Twoich filmów spowodowały nieprzyjemny komentarz. Jeśli chcesz wiedzieć, jak je usunąć, powinieneś czytać do końca.

Jakie są kroki, aby usunąć komentarz na TikTok?

Wiele osób przyłączyło się do zjawiska zwanego TikTok, aby cieszyć się zabawnymi lub intrygującymi filmami opublikowanymi przez inne osoby. Ta praktyka jest na tyle atrakcyjna, że ​​można spędzić kilka godzin przy korzystaniu z aplikacji bez zwracania uwagi na czas i bez wychodzenia z sesji.

Korzystanie z tej platformy jest tak popularne, że niektórzy rozpoczęli własne publikacje z filmami, które tworzą z przyjaciółmi lub samodzielnie. W zależności od treści i kreatywności materiału, może stać się wirusowy i dotrzeć do dużej liczby osób.

Nie ma znaczenia, czy masz wszystko zaplanowane, czy po prostu dasz się ponieść szalonym sprawom chwili, prawda jest taka, że ​​zawsze znajdzie się ktoś, kto obejrzy Twoje filmy. Mogą one generować różne reakcje wśród publiczności, niektórzy je zatwierdzą, a inni odrzucą.

Niektórzy mogą nawet zrobić komentarz nie na miejscu, czy to dlatego, że Nie podobało im się to, co przesłałeś lub dlatego, że ma z tobą osobisty problem. W takich przypadkach TikTok daje możliwość uciszenia tej osoby, aby nie widzieć tych negatywnych i niepotrzebnych komentarzy przez cały czas.

Zawsze natkniesz się na ludzi, którzy w obliczu publikacji wyrażają znudzenie, niechęć lub złość na przesłanie, które przekazujesz, nie ma znaczenia, czy ta wiadomość jest niewinna, czy ogólnie materiał jest bardzo dobry. Jeśli tak, możesz wyłączyć komentarze do filmu, aby nikt nie zepsuł Ci nastroju.

Teraz, jeśli chcesz, aby wszyscy użytkownicy mogli zobaczyć Twoje publikacje, aby zyskać sławę w sieciach społecznościowych, musisz wiedzieć, że musisz za to zapłacić. Może dostaniesz toksyczni ludzie gonią cię lub robią negatywne komentarze do wszystkiego, co przesyłasz.

Ogólnie rzecz biorąc, nieodpowiednie komentarze są automatycznie usuwane przez platformę. Nadal możesz zgłosić konto osoby, aby nie przeszkadzała Ci.

W tych ekstremalnych przypadkach TikTok, podobnie jak w innych aplikacjach, ma funkcję blokowania użytkownika, można to wykorzystać dla osób wrażliwych, które nie może obsługiwać interakcji użytkownika w szczególności lub wobec osoby, która przekracza granice serdeczności. osoba używająca tiktok

Jeśli opublikujesz film na TikTok i otrzymasz komentarz, który Ci się nie podoba, możesz po prostu usuń go i przewróć stronę. W tym celu musisz wprowadzić swoje konto w aplikacji i zlokalizować wideo. Następnie musisz wybrać ikonę komentarzy i wybrać wiadomość, której już nie chcesz.

Musisz trzymać ten komentarz wciśnięty, aż pojawi się wyskakujące okienko z opcją usuwania. Musisz nacisnąć tę opcję, a zostanie ona automatycznie usunięta.

Jak wyświetlić historię komentarzy w aplikacji TikTok za pomocą prostych kroków?

Jeśli jesteś bardzo aktywny w publikowaniu wyprodukowanych filmów i dotyczących Twojej codziennej działalności, z pewnością masz więcej niż jeden komentarz do każdego z nich. Jeśli w momencie, gdy użytkownik zostawił wiadomość, nie mogłeś jej dokładnie przeczytać lub chcesz przeczytać ją ponownie, możesz to zrobić, gdy masz więcej czasu.

W TikTok nie masz historii, która grupuje tylko komentarze, jak ma to miejsce w przypadku filmów. Z drugiej strony, w sekcji, w której znajdują się Twoje opublikowane filmy, możesz przejrzeć każdy z nich i wybrać ikonę komentarzy, aby zobaczyć liczbę wiadomości, które Ci zostawili i ich zawartość.

Informacje zawarte w komentarzach powinny być często przeglądane, ponieważ informacje te mogą pomóc Ci dowiedzieć się, czy to, co publikujesz wywiera pozytywny wpływ na tych, którzy to widzą i jest polecana innym.usuń komentarze w tiktok

Teraz, jeśli z komentarzy wynika, że ​​nadal trzeba poprawić jakość swoich produkcji lub ich kreatywność, nie traktuj tego jako obrazę, ale jako konstruktywną krytykę. To profesjonalne podejście zapewni Ci sukces w przyszłości.

Dlaczego nie mogę komentować TikTok z twojego konta osobistego?

Jeśli zawsze publikujesz posty w TikTok, a także oglądasz filmy innych osób, aby zobaczyć, co jest na topie, być może skomentowałeś innego użytkownika więcej niż jeden raz. Jeśli wykryjesz, że te wiadomości nie pojawiają się na platformie, jest kilka powodów.

Jeśli chcesz skomentować film, a platforma Ci to uniemożliwia, być może właściciel publikacji zdecydował się dezaktywować komentarze do filmu. Jeśli tak, nie masz nic innego do roboty.

Z drugiej strony, jeśli zauważysz, że nie możesz komentować żadnego filmu, problem może to być spowodowane urządzeniem, którego używasz. Być może folder pamięci podręcznej jest pełny i musisz go opróżnić lub Twój system operacyjny nie jest już kompatybilny z aplikacją. W innych przypadkach może się zdarzyć, że Twoja aplikacja nie zostanie zaktualizowana lub nie będziesz mieć pojemności.

Jak dodać filtr do komentarzy do Ciebie?

W TikTok jest bardzo ciekawa funkcja, dzięki której możesz filtruj komentarze, które dodają do Twoich postów. Dzięki temu możesz ustalić słowa, których nie chcesz mieć w wiadomości, ponieważ może się to wydawać obraźliwe lub obraźliwe, a platforma je odrzuci. usuń komentarze w tiktok

Jeśli chcesz, aby to narzędzie działało Musisz wejść na swój profil konta i nacisnąć górną trzypunktową ikonę. To sprawi, że wejdziesz w ustawienia, będąc tam, zlokalizujesz opcję prywatności i klikniesz zakładkę Filtruj komentarze.

W tej sekcji musisz aktywować funkcję i dodać słowa, których nie chcesz w swoim rejestrze, robisz to po kolei, a platforma je usunie.

dołącz do naszego kanału telegram