Skip to content

Jak czytać wiadomość na Facebooku i nie pojawiać się jako widziana lub jako przeczytana?

6 de październik de 2021

Wielu mówi: „Facebook to plotki, ponieważ moi znajomi dowiadują się, czy przeczytałem wiadomość (nawet na czacie!) i do kiedy ją przeczytałem ”. Tak, to niewygodne, mają rację. Niektórzy mogą czuć się urażeni, jeśli nie przeczytaliśmy ich wiadomości, jeśli nie przeczytaliśmy ich tak szybko, jak chcą; lub co gorsza, gdybyśmy to widzieli i nie odpowiedzieli. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to utworzyć nowe konto na Facebooku z telefonu komórkowego lub komputera

Jeśli nie chcesz, aby Twoi znajomi wiedzieli, kiedy widziałeś ich wiadomości, damy Ci kilka opcji usunięcia „Wyświetlona wiadomość” na Facebooku. Poświęć dużo uwagi.

Kroki, które należy wykonać, aby usunąć „Seen” na Facebooku

Aby usunąć „Wiadomość widziana” Z Facebooka damy Ci możliwość zrobienia tego z komputera i smartfona, iPhone’a lub Androida.

Usuń „Widoczne” na Facebooku z komputera

  1. Jeśli chcesz wyłączyć opcję czytania prywatnej wiadomości na Facebooku z Twojego komputera, będziesz potrzebować rozszerzenia dla przeglądarek o nazwie Nie wykryto czatu (Przez Crossrider), pobierz i zainstaluj. Jest to plik wykonywalny .exe, niektórzy go zainstalowali i wspomnieli, że nie ma z nim problemów.
  2. Po zakończeniu instalacji Chat Undetected dostosuje się do używanej przeglądarki. Gdy to zrobisz, wyłączysz opcję wiadomość przeczytana na Facebooku, więc nie będą wiedzieć, czy przeczytałeś ich wiadomości, czy nie.

Wypróbuj także tę inną opcję:

  1. Jeśli korzystasz z przeglądarki Google Chrome, otwórz nową kartę, a w lewym górnym rogu ekranu zobaczysz ikonę, która ma kilka kolorowych kwadratów. Umożliwi to otwieranie aplikacji lub aplikacji.
  2. Wejdź do Google Chrome Web Store, tam napisz słowo Niewidzialny.
  3. Pobierz rozszerzenie Facebook niewidoczny w Twojej przeglądarce.
  4. W przeglądarce Chrome niebieski przycisk Facebook Unseen pojawia się w prawym górnym rogu, który zawiera opcję włączyć coś, kliknij tam.
  5. Teraz sprawdź opcje berło i blokowanie, które uważasz za przydatne.

Gotowy! Twoi znajomi nie zostaną powiadomieni, gdy przeczytasz ich wiadomości.

Chcemy, abyś zauważył, że w sklepie internetowym pojawią się inne rozszerzenia, które umożliwiają usunięcie „Wiadomość widziana” in Facebook, oprócz 2, które wyjaśniamy; takie jak: Unseen – Prywatność czatu i Unseen (Safe Reed).

Jeśli preferowaną przeglądarką jest Firefox, zamiast Google Chrome spróbuj zainstalować rozszerzenie ’Wiadomość widziana wyłączona’, który robi dokładnie to samo, co „Unseen”. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które powiemy poniżej:

  1. Otwórz nową kartę w Firefoksie, w prawym górnym rogu ekranu kliknij trzy linie, które tam zobaczysz i wybierz „Dodatki”.
  2. Poszukaj rozszerzenia „Wiadomość widziana Wyłącz ’ i zainstaluj go.

Usuń „Widoczne” na Facebooku z iPhone’a lub Androida

Jeśli chcesz wyłączyć opcję wiadomość przeczytana z facebooka ze smartfona z systemem Android lub iPhone’a sugerujemy aktywację trybu samolotowego w obu przypadkach. Umożliwi to czytanie wiadomości bez bycia widocznym (przede wszystkim bezpieczeństwo!).

I to wszystko. W ten sposób możesz samodzielnie skonfigurować opcję bycia widocznym lub niewidocznym podczas czytania wiadomości na Facebooku; co oszczędzi Ci chwil zakłopotania, ponieważ Twoi znajomi, nie mogąc otrzymać powiadomienia, czy przeczytałeś ich wiadomości, czy nie, nie będą Ci już mówić takich rzeczy jak: „Nie przeczytałeś mojej wiadomości”, „Przeczytałeś moją wiadomość za późno” lub „Przeczytałeś moją wiadomość i nie odpowiedziałeś mi”.

Postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, które Ci podaliśmy, możesz teraz przeczytać dowolną wiadomość wysłaną na Twój Facebook, nie będąc widzianym! W ten sposób możesz zachować swoją prywatność, jeśli chodzi o to, czy przeczytałeś określone wiadomości. Jak powiedzieliśmy wcześniej, zrób swoje badania i idź na to!

Wszyscy wiedzą, że Facebook to jedna z najważniejszych sieci społecznościowych ostatnich lat. Ma miliony użytkowników, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. W ten sposób iz zamiarem jeszcze większego połączenia z użytkownikami. Twórcy zdecydowali się na włączenie „komunikator facebookowy”.

Ten dodatek umożliwia użytkownikom czatowanie lub „czatowanie” na platformie Facebooka. Ten czat zawiera funkcję, która dla niektórych jest bardzo przyjemna, ale dla innych nie. To jest cecha „widzianego” lub powiadomienie o tym, kiedy druga osoba przeczytała wiadomość.

Jeśli chcesz, aby nikt nie mógł otrzymać od Ciebie tego powiadomienia, a zatem nikt nie wie, kiedy przeczytałeś ich wiadomości, ten przewodnik jest dla Ciebie. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami przedstawionymi poniżej i szybko pozostaniesz niezauważony we wszystkich swoich czatach.

Ukryj widoczne w czatach na Facebooku

Pierwszą rzeczą, którą będziemy musieli zrobić, to wpisać „sklep z rozszerzeniami„Z naszej ulubionej przeglądarki (lub przeglądarki, przez którą wchodzimy na Facebooka). Jeśli w Twoim przypadku jest to Google Chrome i nie wiesz, jak uzyskać dostęp do tego sklepu, przejdź do prawego górnego rogu ekranu.

Będąc na miejscu, naciśnij trzy wyrównane punkty. Tym samym wyświetlając listę z opcjami, przed którymi będziemy musieli spojrzeć tylko na jedną z nich. W ten sposób przejdziemy z naszą myszką do sekcji „Więcej opcji„I z kolei, do którego mówi:”Rozszerzenia”.

Teraz zostaniemy przekierowani do okna ze wszystkimi rozszerzeniami, które są obecnie zainstalowane w naszej przeglądarce Google Chrome. Będziemy musieli spojrzeć na lewą część ekranu, gdzie symbol trzech pasków, jeden nad drugim. Po kliknięciu otworzy się panel informacyjny.

W tym momencie możemy wyszczególnić, że na dole wspomnianego panelu znajduje się sekcja, która mówi: „Otwórz Chrome Web Store”. Logicznie klikniemy tę opcję, aby otworzyć nasz sklep z rozszerzeniami. W ten sposób, aby móc wyszukać rozszerzenie, które pomoże nam w realizacji naszego celu.

Wewnątrz sklepu będziemy musieli uzyskać dostęp do wyszukiwarki rozszerzeń i miejsca: „Widziany blok”I przeprowadź nasze poszukiwania. W ten sposób generujemy listę z różnymi wariantami rozszerzeń i będziemy musieli po prostu dodać pierwszą opcję ze wszystkich.

W takim przypadku będziesz musiał tylko naciśnij myszką tam, gdzie jest napisane: „Za darmo” sklep automatycznie pobierze i zastosuje to rozszerzenie. Po zakończeniu pobierania pojawi się wyskakujący komunikat z prośbą o potwierdzenie dodania tego rozszerzenia, musisz je zaakceptować, aby kontynuować.

Następnie zobaczysz powiadomienie potwierdzające, że rozszerzenie zostało poprawnie zainstalowane, a w przeglądarce pojawi się reprezentatywny symbol. Będziesz musiał tylko kliknij tę niebieską ikonę aby rozpocząć modyfikowanie funkcji tego rozszerzenia.

W przypadku, gdy chcesz „Obejrzane„W swoich czatach na Facebooku aktywuj opcję, która mówi:”Zablokuj widziane”. Ponadto to rozszerzenie umożliwia dezaktywację w taki sam sposób, w jaki inny użytkownik widzi, że piszesz. !I gotowyTeraz żaden inny użytkownik nie będzie mógł wiedzieć, że widziałeś jego wiadomość na Facebooku.

przeczytaj wiadomości na Facebooku ukryte

Wyświetlaj wiadomości z Messengera, nie będąc widzianym

Chodzi o to, że kiedy Wyślij nam wiadomośćKiedy idziemy to zobaczyć, „Czytać„Drugiej osobie, co niewątpliwie komplikuje fakt, że chcemy zobaczyć wiadomość i być może trochę później odpowiedzieć, ponieważ jesteśmy zajęci lub z jakiegoś powodu po prostu nie odpowiadamy tej osobie i nie dajemy jej znać, że nie jest My” już to zrobiłem.

Sztuczka polegająca na przeczytaniu wiadomości bez wiedzy drugiej osoby, że ją widzieliśmy, jest łatwa do wykonania, ale nie jest tak, że jest to zbyt wygodne. To, co musisz zrobić, to za pomocą telefonu komórkowego aktywuj tryb samolotowy, gdzie zostajemy bez żadnego połączenia i po tym możesz sprawdzić wiadomość.

Po sprawdzeniu zamkniesz aplikację, nawet jeśli możesz wymusić jej zamknięcie, a następnie dezaktywować tryb samolotowy, aby ponownie ją uruchomić. Wifi lub dane mobilne, jak również istnieje łatwy sposób na znalezienie lub odzyskanie określonych rozmów lub wiadomości

Wyświetl wiadomość na Facebooku bez jej czytania

czytaj czaty Messenger na Facebooku

Wtedy w ten prosty sposób możesz wyświetl wiadomość na Facebooku bez pojawiania się słynnego przeczytania Lub zobaczyć, że w wielu przypadkach bardzo komplikuje nam to życie, ponieważ możesz nie chcieć lub nie mieć ochoty odpowiadać komukolwiek, chyba że jest to jakaś sytuacja awaryjna, ale oczywiście, jeśli nie możesz wyraźnie odczytać wiadomości, to nie jest tak, że nigdy się nie dowiem, o co chodzi.

Jeśli znasz jakąkolwiek inną metodę, aby móc czytać wiadomości Messenger bez bycia widocznym, chciałbym, abyś podzielił się nią z nami w komentarzach poniżej, abyśmy w ten sposób wszyscy mogli znaleźć bardziej zwinny sposób, aby móc do czytaj wiadomości z Facebooka bez czytania znaku. Możesz również wiedzieć, kto odwiedza Twój profil na Facebooku lub często go odwiedza.