Skip to content

Jak szybko usunąć tagi ze zdjęć i filmów na Facebooku z telefonu komórkowego lub komputera?

8 de styczeń de 2022

Byłeś na imprezie i teraz masz do czynienia z dziesiątkami zdjęć na Facebooku, na których nie jesteś w dobrym stanie?Zostałeś oznaczony na zdjęciu, które Ci się nie podoba?Chcesz pewne zdjęcia siebie nie kręcą się przez sieć?

Facebook to narzędzie przydatne i zabawneAle czasami może to sprawić, że nasze życie będzie zbyt odsłonięte, nawet jeśli nie prześlemy żadnych zdjęć.

W dobie komunikacji bardzo łatwo jest znaleźć ludzi tylko z ich nazwiskiem lub lokalizacją, a to dlatego, że wiele razy wystawiamy się na kontakt z ludźmi, których nie chcemy widzieć. Znajdź nas.

I czy inni ludzie mogą nas oznaczyć bez naszego? zgoda, w takim przypadku nie mamy innego wyjścia, jak tylko usuwać zdjęcia jeden po drugim, co może być bardzo żmudne.

Rzeczywistość dotycząca tagowania zdjęć na Facebooku dzisiaj

I to jest to, że w naszym osobistym profilu uwielbiamy publikować rzeczy, które nazywają Uwaga innych, aby mieć więcej polubień i więcej obserwujących, ponieważ uwielbiamy być popularni.

Ponieważ zawsze myślimy, że nasze kontakty lub obserwujący zobaczą wszystko, co my publikujemy, zawsze myślimy, że musimy się dzielić, aby mieć polubienia.

Kto nie lubi mieć wielu polubień na swoich postach? Myślę, że wszyscy uwielbiamy oglądać powiadomienia daj nam znać, że nasze posty są popularne.

Dlatego bardzo ważne jest, aby zawsze dobrze wyglądać na zdjęciach, ale nie oszukujmy się, nie zawsze dobrze wyglądamy na zdjęciu do Pierwsze podejście, zapewniam Cię, że sam spędziłeś na robieniu kilku zdjęć i wrzucasz tylko na swój profil, w którym wyjdziesz lepiej.

Oczywiście, bo nie wrzuciłbyś zdjęcia, w którym się mylisz, bo każdy to widzi, a przynajmniej chcemy źle wyglądać lub wyglądać śmiesznie, nikt nie lubi robić kpiny!

Niestety nie możemy kontrola co inni publikują na swoich profilach, a Ty możesz mieć znajomych, którzy żartują lub chcą zrobić z Ciebie głupka iz tego powodu wrzucają zdjęcia, na których się mylisz lub wychodzą w bardzo zabawny sposób.

Myślę, że nikt nie lubi być widziany w dziwnych sytuacjach lub kompromis. Prawda?

Na szczęście istnieje również proces, który Ci pozwoli odtaguj siebie na wszystkich zdjęciach, które chcesz znacznie szybciej.

To bardzo proste, postępuj zgodnie z instrukcjami i możesz je szybko usunąć irytujące etykiety czego nie chcesz widzieć.

  • Wejdź na Facebooka i kliknij swoje imię Nazwa użytkownika, aby w ten sposób uzyskać dostęp do swojego profilu.
  • Gdy już w nim znajdziemy, klikniemy na przycisk Rejestr aktywności lub Dziennik aktywności, który jest jego tłumaczeniem na język angielski. Podobnie jak poprzedni, ten przycisk znajduje się w prawym górnym rogu, pod Aktualizacją Informacja.
  • Później będziemy musieli przejść do sekcji Zdjęcia, a następnie do zdjęć, w których pojawiasz się śledzić proces.
  • W tym momencie powinna pojawić się lista chronologiczny wszystkich zdjęć, na których zostaliśmy oznaczeni.
  • Teraz możesz wybrać tych, których tag chcesz usunąć, a jeśli zgubisz się wśród tak wielu zdjęć, możesz kliknąć „Odznacz wszystkie„I zacznij od nowa.

aktywność związana z prywatnością usuń tagi

  • Po wybraniu wszystkich zdjęć, które chcemy odtagować, wystarczy kliknąć menu rozwijane, aby zobaczyć opcję „Zgłoś / Usuń tag”, opcja, którą będziemy musieli zaznaczyć dwukrotnie.
  • W oknie, które się pojawi, zostaniemy zapytani, co zrobić z obrazem. Musimy wybrać „Usuń tag„,” Chcę się usunąć „lub”chcę się odznaczyć„, W zależności od posiadanej przez nas wersji Facebooka.

Możemy też poprosić o coś innego, na przykład „Chcę usunąć to zdjęcie z Facebooka”, w takim przypadku będziemy mieli cztery opcje do wybrania: „Nie podoba mi się to zdjęcie”, „Dręczy mnie lub kogoś, kogo znam”, „Myślę, że nie powinno być na Facebooku” lub „To spam”.

Chociaż etykiety można usunąć automatycznie, dzięki czemu zdjęcia na Facebooku są eliminowane W szczególności będziemy musieli trochę poczekać, a jeśli warunki sieci społecznościowej nie zostaną naruszone, nie znikną.

W tym czasie możemy stworzyć fanpage na Facebooku i codziennie zdobywać obserwujących i polubienia, aby oczyścić się trochę z irytujących znajomych, którzy nas tagują. bez naszej zgody i podziel się naszymi irytacjami ze światem

Teraz możesz być trochę spokojniejszy, dzięki tej procedurze możesz mieć większą kontrolę nad swoimi obrazami, a tym samym zwiększyć swój poziom prywatność na Facebooku.

Czy udało Ci się łatwo usunąć tagi?

dołącz do naszego kanału telegram