Skip to content

Jak usunąć album zdjęć przesłanych do Facebooka z telefonu komórkowego?

2 de sierpień de 2021

Obecnie mamy więcej zdjęć przesłanych do sieci społecznościowych niż przechowujemy na naszych urządzeniach, komputerach lub albumach w domu, prywatnie. Wrzucamy tyle zdjęć, że trochę zacieramy granicę tego, co publiczne i prywatne, właśnie z tego powodu w pewnym momencie możemy zacząć żałować i chcemy usuń jakiś album ze zdjęciami Z Facebooka, Możemy to zrobić z telefonu komórkowego i tutaj mówimy, jak to osiągnąć.

Możesz się zgodzić lub nie, ale ludzie przyzwyczajają się do ujawniania praktycznie całego swojego życia w Internecie, w mediach społecznościowych i dalej Facebook czy Instagram, gdzie co miesiąc przesyłane są setki zdjęć, które opisują wszystko, co robią na co dzień, z luksusowymi szczegółami. Jest to tak powszechna praktyka, że ​​powoduje to dużą liczbę wszelkiego rodzaju komentarzy, że dziwne jest, aby nie udostępniać tych informacji.

Ale w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że żałowałeś przesłania albumu, niektóre zdjęcia i chcesz je usunąć. Być może dlatego, że jesteś z ludźmi, z którymi już się nie spotykasz, jakaś była dziewczyna.

Usuń album ze zdjęciami przesłany na Facebook

Bez względu na powód, chcę Cię nauczyć w poniższym artykule jak usunąć album ze zdjęciami z Facebooka, z łatwością. Odzyskaj spokój ducha, usuwając niezręczne zdjęcia z Facebooka.

Widocznie usuń zdjęcia Jedno po drugim wcale nie jest zabawne, zwłaszcza jeśli masz album, który ma więcej niż 30-40 zdjęć, może to stać się zbyt nudny i w wielu przypadkach unikamy właśnie tego.

W końcu zostawiliśmy zdjęcia, aby wszyscy mogli je dalej oglądać, więc chcę wam pokazać jak usunąć cały album Z Facebooka, aby usunąć jednocześnie wszystkie zdjęcia, które są jego częścią.

Zapamietaj to po usunięciu nie można go odzyskać więc musisz być całkowicie pewien, że zamierzasz usunąć te zdjęcia. Jeśli chcesz po prostu usunąć je z widoczności, możesz umieścić prywatne zdjęcia lub przekazać je prywatnie do chmury, aby pozostały przechowywane, ale nie były już widoczne dla wszystkich.

Jak usunąć moje zdjęcia z Facebooka z telefonu komórkowego?

Proces dla usuń swoje zdjęcia konta na Facebooku to proces, który musisz dokładnie przemyśleć, jeśli zdjęcia są krępujące, najprawdopodobniej nie chcesz myśleć o niczym innym.

Ale z drugiej strony, jeśli jest to coś, co przypadkowo udostępniłeś, powinieneś również rozważyć zmianę ustawień prywatności swojego konta, aby móc mieć większą kontrolę nad udostępnianymi informacjami oprócz Twoich zdjęć.

Powiedziawszy to, przejdźmy do procedury usuwania tych zdjęć z telefonu komórkowego, krok po kroku.

  • Zaloguj się do sieci społecznościowej na komputerze.
  • Przejdź do części ze zdjęciami ze swojego profilu.
  • Teraz chodźmy tam, gdzie jest napisane ”Albumy„Na zakładce u góry.
  • Po prostu wybierz album, który chcesz usunąć jednym kliknięciem.
  • Teraz przejdź do miejsca, w którym jest napisane ustawienia, czyli ikona w kształcie koła zębatego u góry.
  • I tutaj musisz kliknąć „Usuń album„I voila, potwierdź i jest to całkowicie wyeliminowane.

Usuń album na Facebooku z telefonu komórkowego

Jak powiedzieliśmy wcześniej w na wypadek, gdybyś nie był pewien; ale nie chcesz, aby ktokolwiek widział zdjęcia danego albumu, co zamierzasz zrobić, to po prostu przejść do części konfiguracji, prywatności i wybrać „Tylko ja”.

W ten sposób nie usuwasz albumu, ale jedyną osobą, która może go zobaczyć, jesteś ty i nikt inny oprócz ciebie; i żaden znajomy nie będzie mógł zobaczyć żadnego ze zdjęć, ponieważ jest to ukryte.

Możesz też zrobić kopię zapasową swojego konta, w której znajdują się zdjęcia, filmy i czaty, które masz na Facebooku. Zatem zachowasz swoje informacje i możesz wymazać, co chcesz, nie martwiąc się, że stracisz to na zawsze.

Możesz także kontrolować prywatność lub wyświetlanie swoich statusów na Facebooku, w ten sposób upewnisz się, że udostępniasz to, co chcesz, ludziom, których kochasz i nie z żadną nieznajomą To może być zły pomysł, jeśli jesteś przyzwyczajony do dzielenia się każdym ruchem swojego życia.