Skip to content

Jak usunąć informacje o ładowaniu z mojego telefonu Samsung Mobile

27 de luty de 2021

Generalnie komputery mobilne stały się prawdziwą koniecznością dla każdego. Każdego dnia coraz więcej osób korzysta z tego narzędzia częściej, a to dlatego, że używają go nie tylko do wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości czy robienia zrzutów ekranu. Oprócz różnych aplikacji pokazuje nam dane o swoim działaniu, ale co jeśli chcę usuń informacje dotyczące ładowania z mojego telefonu komórkowego Samsung.

Jest to bardzo ważna informacja, ponieważ pokazuje nam poziom naładowania telefonu komórkowego. Dlatego zawsze pamiętaj, jak długo możemy go używać, zanim się wyłączy. Lub w celu wskazania, że ​​poziom naładowania baterii jest niski i przejdź do podłącz go do sieci, aby go naładować.

Okazuje się jednak, że są telefony znanej na całym świecie marki Samsung, za pomocą których możemy ukryć procent naładowania baterii. Jest to bardzo prosta procedura do wykonania i nie będziesz musiał poświęcić na to więcej niż minutę. W następnym samouczku pokażemy Ci, jak to zrobić usuń informacje dotyczące ładowania z mojego telefonu komórkowego Samsung.

Jak usunąć informacje dotyczące ładowania z mojego telefonu komórkowego Samsung

Dużo mówiliśmy już w poprzednich artykułach o nowościach oferowanych przez urządzenia mobilne tej renomowanej marki. Gdzie możesz wykonać bardzo proste procedury, na przykład w przypadku, gdy chcesz usunąć aplikacje fabryczne z Samsunga Android bez rootowania.

Ale wracając do omawianego tematu i pokazuję, jak można usunąć irytujące informacje o czasie ładowania telefonu komórkowego Samsung. Powiemy Ci, że prostota tej procedury będzie zależeć od posiadanego modelu telefonu. Ale ogólnie kroki, które zamierzasz wykonać, są bardzo podobne i mogą się bardzo nieznacznie różnić.

Aby rozpocząć, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to wprowadzić swój telefon komórkowy, w nim przechodzimy do sekcji Ustawienia z menu Start. W tym oknie znajdziemy kilka opcji i przewiniemy w dół, aby znaleźć opcję Ustawienia ekranu. Wtedy faktycznie będziemy naciskać na tę opcję.

W ten sposób pokaże nam kilka opcji w swoim oknie i będziemy musieli przewinąć do końca i znaleźć następną opcję Pokaż informacje o obciążeniu. Tutaj zobaczymy następujące informacje, Pokazuje poziom naładowania baterii i szacowany czas do zakończenia ładowania. Zobaczymy też, że po jego prawej stronie znajduje się przełącznik.

To zostanie aktywowane i musimy je dezaktywować, aby to zrobić, po prostu go naciśnij i przesuń w prawo. W ten sposób zmieni kolor, co będzie oznaczać, że go dezaktywowaliśmy. I w ten sposób nie pokazuj nam już informacji o czasie ładowania lub procent wykorzystania baterii.

Jak usunąć informacje o ładowaniu ze wszystkich modeli Samsunga

W przypadku innych modeli zmieni to trochę to, co musisz zrobić w pierwszej kolejności idziesz do telefonu komórkowego i masz zamiar się ślizgać. W ten sposób uzyskasz dostęp do Panelu aplikacji, a następnie przejdziesz do sekcji Ustawienia. W tym oknie wybierasz opcję ekranu, a następnie musisz poszukać opcji Pasek stanu.

Tutaj znajdziesz dwie opcje: Tylko najnowsze powiadomienia i Większość. Procent baterii, te opcje będą miały przełącznik po prawej stronie. Ale w naszym przypadku zamierzasz przejść do przełącznika opcji Most. Procent baterii. Naciśniesz przełącznik i przesuniesz się w prawo, aby go aktywować, zmieni kolor.

informacje o opłatach za telefon komórkowy

W ten sposób nie wyświetli informacji o ładowaniu mojego telefonu komórkowego Samsung, ponieważ widać, że są to bardzo proste i szybkie kroki do wykonania. A w niecały dzień koguta nauczyłeś się, co musisz zrobić usuń informacje dotyczące ładowania z mojego telefonu komórkowego Samsung.