Skip to content

Jak usunąć i wyłączyć powiadomienie „Aktualizacja oprogramowania dostępna na Androida”

6 de marzec de 2023

Musisz więc wiedzieć, że jak najszybciej nauczymy Cię, jak pozbyć się tego problemu.Jeśli pojawi się powiadomienie, które Cię niepokoi, jest to aktualizacja nachylenia na liście, a gdy już się pojawi, nie można go usunąć. To irytujące, prawda?

Prawda jest taka, że ​​będziesz miał możliwość pozbycia się „aktualizacji” na zawsze w ciągu zaledwie kilku minut, Android to bardzo dobry system, który pozwala w pełni dostosować swoje urządzenie od przypinania aplikacji do menu udostępniania po granie we wszelkiego rodzaju gry wideo, takie jak Farm Heroes

Jak krok po kroku zainstalować oczekującą aktualizację na urządzeniu z systemem Android

Najprościej byłoby w takich przypadkach zainstaluj oczekującą aktualizację Android z samego powiadomienia i to wszystko, nie będzie już irytującego powiadomienia lub innego byłoby przejście do normalnego restartu telefonu. Jest prawdopodobne, że po ponownym włączeniu będziesz mógł bez problemu ponownie przesunąć pasek powiadomień, jest to najprostsze rozwiązanie.

Aktualizacje Są niezbędne, ich montaż nie jest trudny, ale niektórzy użytkownicy nie chcą tego dobrze zainstalować, ponieważ telefon działa im dobrze i nie chcą niczego zmieniać lub ponieważ boją się utraty danych lub z innych powodów, również instalowanie aktualizacji pomaga zapobiegać trybowi cichemu na Androidzie

W przypadku tych szczegółów, które ci mówimy, byłoby interesujące poszukać innych alternatyw, które mogłyby działać w celu dezaktywacji powiadomienia Android „oczekiwanie na aktualizację”.

Jeśli zamierzasz usunąć komunikat Dostępna aktualizacja na Androidzie, w poniższych wierszach dowiesz się, jak to zrobić, będzie to bardzo proste i szybkie. Chociaż, jak zawsze wskazujemy, zalecamy zachowanie wszystkich aktualizacji, a nawet system operacyjny zaktualizowany do najnowszej wersji, nie tylko uzyskać dostęp do wszystkich jego funkcji i aby wszystko działało dobrze. Najłatwiejszą rzeczą w takich przypadkach byłoby zainstalowanie oczekującej aktualizacji z samego powiadomienia i to wszystko.

Jak wyłączyć powiadomienia krok po kroku łatwe i proste

Ta metoda byłaby najprostsza ze wszystkich, ponieważ wystarczyłaby Wyłącz powiadomienie tego konkretnego zawiadomienia. Podczas usuwania opcji „pokaż powiadomienia” Spróbuj wykonać następujące czynności:

  • W zależności od posiadanego modelu telefonu z Androidem powinna pojawić się opcja „Pokaż powiadomienia”, które powinieneś wyłączyć lub inną podobną opcję.
  • Naciśnij i przytrzymaj to powiadomienie dostępna stała aktualizacja który pojawia się powyżej i który chcesz usunąć

szybko usuń powiadomienie

Dostępne powiadomienie o aktualizacji całkowicie je usuń

Chodzi o to, aby nauczyć Cię, jak usunąć wiadomość „Dostępna aktualizacja” na Androida, a pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że w takich okolicznościach mówimy o powiadomieniu, które wykracza poza zwykłe.

Kiedy otrzymamy powiadomienie o aktualizacji oprogramowanie układowe dostępne dla naszego telefonu komórkowegomusimy postępować w określony sposób, aby usunąć go raz na zawsze

I chociaż już wskazaliśmy, że zalecamy, aby zawsze aktualizować system operacyjny Android do najnowszej wersji, z urządzenia możliwe jest, że gdy pojawi się to powiadomienie, nadal istnieją pewne powody, poza tymi powiadomieniami, nie chcesz instalować tych aktualizacji.

Do tego co trzeba zrobić, to przejść do Ustawień, Aplikacje, a po przejściu do tej sekcji musisz przejść do Wszystkie. Zobaczysz wtedy listę wszystkich aplikacji, które zainstalowałeś na swoim urządzeniu.

Następnie musisz zlokalizować Aktualizacje, które pojawiają się jako „Aktualizacje oprogramowania”, „Aktualizacje oprogramowania układowego” lub „Aktualizacje

Po zlokalizowaniu tej sekcji musisz przejść do Ustawień, a zobaczysz, że znajdziesz tam opcję Wyłącz, gdy tutaj będziesz naciskać i gotowe

W rzeczywistości jest to jeden z pierwszych, który pojawia się w tego typu sytuacjach. Po wstawieniu tej opcji musisz zobaczyć, że powiadomienie o aktualizacjach nie będzie już działać. Oczywiście musisz wiedzieć, że nie poinformuje o aktualizacjachwięc powinieneś zwracać na nie uwagę i przeglądać je.

Jaka jest najlepsza opcja ze wszystkich? Bez wątpienia pierwsze, zainstalowanie oczekującej aktualizacji, aby Twój telefon mógł być aktualizowany i zawierał łatki, poprawki błędów i bezpieczeństwo i żeby generalnie wszystko działało poprawnie.

Na koniec pamiętaj, że jeśli w dowolnym momencie chcesz ponownie aktywować te powiadomienia, wystarczy powrócić do tej samej przestrzeni konfiguracyjnej i ponownie zaznacz pola. Android jest obecnie w wersji 11 i jeśli jeszcze go nie masz, prawda jest taka, że ​​powinieneś go wypróbować.

Cóż, więc nauczyłeś się, jak wyeliminować komunikat „Dostępna aktualizacja” na Androidzie, a jak zauważyłeś, jest to dość proste krok po kroku, że większość użytkowników mogą kontynuować bez żadnych problemów. Wszelkie inne pytania, które masz na ten temat, wiesz, po prostu musisz je zadać, abyśmy mogli spróbować pomóc ci tak szybko, jak to możliwe.

Czy udało Ci się usunąć wiadomość „Dostępna aktualizacja” na Androida z tym krok po kroku, który właśnie pokazaliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram