Skip to content

Jak usunąć dźwięk z wideo w CapCut – Wycisz zawartość

20 de styczeń de 2022

W ostatnich latach wiele osób zostało zachęconych do większej aktywności w sieciach społecznościowych, więc oglądanie wielu postów ze zdjęciami i filmami jest normalne. Wygenerowało to potrzebę stworzenia aplikacji do edycji tej treści. W CapCut możesz dokonać wielu modyfikacji, takich jak usuń dźwięk z wideoZainteresowanych zapraszamy do dalszej lektury.

Jakie są wymagania, aby móc usunąć dźwięk z filmów w CapCut?

Wiele osób miało doświadczenie w edytowaniu filmów lub innych plików multimedialnych; jedną z najstarszych są prezentacje Power Point. W nich możesz umieścić dźwięk, obrazy, efekty i filmy.

Jednak masowe tworzenie domowych filmów wideo, które są przesyłane na różne platformy wszystkich sieci społecznościowych, zmotywowało do opracowania wielu aplikacji do edycji filmów. Wśród nich jednym z najwybitniejszych jest CapCut. Wynika to z jego Różnorodność funkcji i jej proste procesy do edycji.

Wśród wielu narzędzi, które można znaleźć w CapCut, jest możliwość odwrócenia lub obrócenia orientacji wideo. Możesz więc tworzyć efekty, takie jak chodzenie po suficie lub inny kreatywny ruch.

Z drugiej strony możesz animować swoje obrazy za pomocą różnych efektów. Możesz umieścić obraz i osiągnąć za pomocą aplikacji, że osoba mruga. Chociaż dla wielu wydaje się to głupie, prawda jest taka efekt końcowy sprawi, że każdy się uśmiechnie.

Teraz, jeśli Twoim celem jest zaimponowanie tym, którzy widzą Twój materiał lub wyróżnienie fragmentu filmu, możesz użyć efektu zamrożenia ekranu. Dzięki temu każdy, kto zobaczy wideo, będzie wiedział, jaką wiadomość chcesz przekazać.

Aby usunąć dźwięk z dowolnego wideo w CapCut, wymagane są podstawowe czynniki, jednym z nich jest mieć stabilne połączenie internetowe. Ponieważ zastosowanie niektórych modyfikacji wymaga wydajnego przepływu CapCut.

Innym czynnikiem lub wymogiem jest posiadanie aplikacji CapCut z najnowszymi aktualizacjami i wreszcie upewnienie się, że masz wystarczająco dużo miejsca na telefonie komórkowym, aby wszystkie zmiany można było zapisać.

Jakiej metody użyć, aby usunąć dźwięk z wideo w CapCut?

Jedną z rzeczy, która może zachęcić Cię do korzystania z tej aplikacji jest to, że nie musisz posiadać fachowej wiedzy z zakresu edycji, ponieważ procesy potrzebne do dokonania modyfikacji są bardzo proste do wykonania. Ponadto, jeśli chcesz wprowadzić zmiany w swoim projekcie masz większy wybór, aby to zrobić.

osoba odtwarzająca wideo na telefonie komórkowym

Wpisz „Nowy projekt”

Za każdym razem, gdy chcesz wykonać pracę edycyjną, musisz otworzyć aplikację na telefonie komórkowym. Na ekranie pojawi się fraza Nowy projekt, jeśli ją naciśniesz, będziesz mógł edytować treść. Teraz w tej sekcji masz dwie opcje: po pierwsze, możesz użyj zapisanego nagrania lub możesz stworzyć nowy materiał w czasie rzeczywistym.

Kliknij na wideo

W CapCut możesz edytować ze zdjęcia na wideo. Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nagraniem, musisz kliknąć opcję wideo, spowoduje to odtworzenie wideo i zobaczysz linijkę reprezentującą oś czasu. Stamtąd możesz zmienić prędkość lub dodać dowolne dostępne efekty.

Kliknij „Wycisz dźwięk”

Jedną z opcji, które zobaczysz na dole filmu, jest ikona wyciszania dźwięku. Jeśli klikniesz tę kartę, aplikacja ukryje dźwięk. Z tym możesz umieścić inny dźwięk jako piosenkę, aby uczynić tę okazję czymś bardziej wyjątkowym.

Dzięki tej zmianie możesz również uniemożliwić słyszenie głosów lub dźwięków niezwiązanych z Twoimi celami. Nic dziwnego, że podczas wykonywania aplikacji na otwartej przestrzeni generowane są wszelkiego rodzaju hałasy, których nie da się uniknąć.

osoba trzymająca telefon komórkowy

Jak całkowicie pozbyć się dźwięku z wideo w CapCut?

Chociaż wyciszenie dźwięku jest dobrą opcją, jak już wspomnieliśmy o działaniu, które zostanie osiągnięte to ukrycie dźwięku. Jeśli jednak chcesz wyjść poza to, możesz skorzystać z innych bardzo dobrych narzędzi, które pozwolą całkowicie usunąć dźwięk z nagrania.

Dzięki tym opcjom możesz również skupić uwagę oglądających wideo na obrazach, a nie na dźwięku. Jeśli zdarzy ci się zrobić nieprzychylny komentarz podczas nagrywania, ta funkcja może ci uratować życie.

Na dole filmu oprócz oś czasu, która graficznie przedstawia nagranie, będziesz mógł zaobserwować szereg narzędzi, które pomogą Ci wprowadzić dowolne zmiany.

Palcem musisz przesunąć w prawo, aż znajdziesz sekcję wyodrębniania dźwięku, jeśli ją naciśniesz, cały oryginalny dźwięk wideo zostanie usunięty. Jak widać, są to bardzo proste kroki w celu uzyskania wysokiej jakości wyników. Podobnie są to procesy z resztą narzędzi.

Kliknij „Usuń”

Po naciśnięciu narzędzia wyodrębniania dźwięku aplikacja automatycznie umieści dla Ciebie nową ścieżkę dźwiękową, dzięki czemu możesz umieść inny dźwięk lub dźwięk które mogą służyć jako akompaniament do nagrania.

kobieta zakrywająca uszy

Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany dodawaniem nowego dźwięku do swojej produkcji, możesz kliknąć opcję usuwania. Po tym kroku nie ma powrotu, więc musisz być bardzo pewien, że później nie pożałujesz tej decyzji.

Jak zapisać wideo bez dźwięku z CapCut?

Kiedy edytujesz wideo w CapCut i usuwasz dźwięk lub wprowadzasz jakiekolwiek inne zmiany, u góry ekranu zobaczysz strzałkę, która po naciśnięciu spowoduje pobranie projektu do telefonu.

Masz również możliwość natychmiastowego udostępnienia swojego projektu w sieci społecznościowej bezpośrednio z aplikacji. Procesy te trwają kilka minut i jeśli jesteś zadowolony z wyniku, ten czas będzie niewiele znaczył dla wszystkich pozytywnych opinii, które możesz otrzymać. Upewnij się, że film ma wszystkie zmiany, których się spodziewałeś.

dołącz do naszego kanału telegram