Skip to content

Jak usunąć dźwięk z przesłanego filmu na Instagram?

31 de grudzień de 2021

Sieci społecznościowe miały pierwotnie za zadanie łączyć wiele osób za pośrednictwem swoich platform. Stopniowo wprowadzali funkcje, które zmieniły ich pierwotny cel. Jedną z tych funkcji jest publikowanie wideo. Jeśli chcesz usuń dźwięk z filmów na Instagramie, pokażemy Ci, co musisz wiedzieć.

Jak usunąć dźwięk z filmu, który ma zostać opublikowany na Instagramie?

Publikowanie i oglądanie filmów to jedna z najczęstszych funkcji na platformach społecznościowych. Pozytywny wpływ, jaki wywarły, skłonił twórców tych firm do utrzymania zdrowej konkurencji z innymi aplikacjami.

Obecnie widzimy, jak udało się wprowadzić funkcje, o których wcześniej nie myśleliśmy, że będą możliwe, a teraz pozwalają dostosować nagrania do tego, co chcemy transmitować. Aplikacje takie jak TikTok dają możliwość umieszczania, przycinania lub przycinania muzyki w filmie, ponieważ jeśli fragment utworu, który nam się podoba, nie znajduje się na początku, możemy zmodyfikować domyślny format.

Z drugiej strony, jeśli masz nagranie szczególnego momentu i chcesz wyeliminować hałas w tle, aby uzyskać coś bardziej gadatliwego w swojej historii na Instagramie, możesz użyć aplikacji takich jak Audio Denoiser. Ta aplikacja jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy muszą dostosować swoje materiały i może być przydatna do nagrań domowych.

Z drugiej strony, jeśli jesteś kimś, kto zwykle lubi zostać aktywny na Instagramie ze swoimi postami a chcesz poprawić jakość swoich nagrań, możesz użyć CapCut, aby usunąć dźwięk lub wprowadzić odpowiednie modyfikacje.

W tej samej aplikacji Instagram masz kilka narzędzi, które pozwalają edytować Twoje publikacje, musisz tylko wiedzieć, jak je znaleźć i jak najlepiej je wykorzystać. Dlatego jeśli chcesz opublikować wideo i nie chcesz, aby głosy lub muzyka w tle były słyszalne, wystarczy usunąć dźwięk.

W zależności od rodzaju publikacji (be własną historię, historię znajomego lub post każdy na ścianie) będziesz miał inny sposób na osiągnięcie tego samego celu.

Czy konieczne jest usunięcie dźwięku z filmu przed przesłaniem go do historii na Instagramie?

Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu okoliczności. Jeśli tworzysz nagranie z przekazem słownym, czy to edukacyjnym, rozrywkowym czy dedykacyjnym, oczywiście dźwięk wideo musi być słyszalny. W takim przypadku najlepiej jest kontrolować otoczenie nagrania, aby nie było szumów tła lub głosów, które przerywają materiał.

Teraz, jeśli robisz nagranie, w którym liczy się tylko to, co się liczy to, co zobaczą Twoi użytkownicy, a nie to, co usłyszą, usunięcie dźwięku może być dobrym rozwiązaniem. Pomoże Ci to skupić uwagę ludzi, którzy będą oglądać film, na wybranej przez Ciebie części.

kobieta z trąbką w dłoniach

Z drugiej strony, jeśli zrobisz nagranie lub zapiszesz je w galerii i zdasz sobie sprawę, że hałas, który masz w tle, obniża jakość wideo lub muzyki, której już nie lubisz w tym, który nagrałeś, to jest konieczne, aby usunąć dźwięk nagrania.

Jakie są kroki, aby dodać historie do Instagrama bez dźwięku?

Chociaż niektórzy uważają, że edycja wideo może być trudne, żmudne i czasochłonnew rzeczywistości pewne zmiany można wprowadzić za pomocą bardzo krótkich i prostych procesów. Jeśli masz niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie, nie martw się myśląc, że musisz przejść zaawansowany kurs w tym zakresie.

Kiedy widzisz film na Instagramie w historii przyjaciela i nie chcesz słuchać dźwięku, aby inni nie wiedzieli, co robisz lub ponieważ dźwięk przeszkadza ci w tym momencie, wystarczy nacisnąć przycisk głośności, aby ściszyć dźwięk. Ten proces zajmuje kilka sekund i kilka prostych kroków.

Podobnie tworzenie historii bez dźwięku jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Musisz tylko odważ się nagrywać i puść wodze fantazji.

Z dowolnego komputera PC

Witryna Instagram ma wiele funkcji podobnych do tych, których używasz na urządzeniach mobilnych. Jeśli chcesz dodać historię do aplikacji, wystarczy nagrać wyjątkowy moment lub stworzyć sytuację, w której będziesz się wyróżniać bez konieczności zabierania głosu.

filmy na Instagramie

Wiele razy nie możemy kontrolować tego, co dzieje się wokół nas i nie tylko czy jesteśmy na otwartej przestrzeni lub w powszechnym użyciuDlatego możesz nagrać film i w końcu zdasz sobie sprawę, że hałas wokół ciebie rujnuje twoje wysiłki.

Jeśli tak, jeśli masz nagranie zapisane w galerii swojego komputera, musisz wejść na stronę internetową i przejść do historii, a na górze zobaczysz ikonę głośnika. Po kliknięciu zobaczysz ukośnik wskazujący, że dźwięk został usunięty i możesz go opublikować.

Za pośrednictwem dowolnego urządzenia mobilnego

Jeśli korzystasz z platformy za pośrednictwem telefonu komórkowego, proces edycji wideo jest bardzo podobny, chociaż w przypadku telefonów masz taką możliwość nagranie w czasie rzeczywistym i opublikuj je w tej chwili. Nadal możesz usunąć dźwięk z filmu.

Wystarczy otworzyć sekcję historii w aplikacji i uchwycić sekundy, które chcesz opublikować. Jeśli wiesz, że jest dźwięk, którego nie chcesz słyszeć, naciskaj głośnik, aż pojawi się ukośny pasek, a następnie możesz opublikować.

jak publikować historie bez dźwięku

W jaki sposób aplikacja Instagram jest wyciszona z dowolnego urządzenia?

Cokolwiek używasz komputer lub telefon komórkowy Aby wejść na swoje konto na Instagramie, możesz również mieć przyjemne doświadczenie na platformie, ponieważ będziesz mógł cieszyć się zdjęciami i filmami, które Twoi znajomi i artyści publikują na swoim koncie.

Teraz, jeśli chcesz po cichu zobaczyć wszystko, co jest opublikowane na ścianie, wystarczy kliknąć ikonę głośnika, gdy pojawi się wideo. W ten sposób dźwięk zostanie usunięty z tego i wszystkich kolejnych filmów.

dołącz do naszego kanału telegram