Skip to content

Jak usunąć, dezaktywować lub usunąć powiadomienia z Facebooka na moim telefonie komórkowym

15 de kwiecień de 2023

Nie da się spędzić chwili bez powiadomień czy alertów rozbrzmiewających na Facebooku. Rzeczywiście, ta sieć społecznościowa pozwala nam otrzymywać ciągłe powiadomienia o wszystkich wydarzeniach, które mają miejsce, więc otrzymamy powiadomienia, gdy zareagują na zdjęcie, otrzymają komentarz, kiedy będą między innymi urodziny. Co staje się bardzo denerwujące, dlatego wielu użytkowników decyduje się na to Dwyłącz powiadomienia na facebooku

Wielu jest ludzi, którzy codziennie szukają sposobu dezaktywacji tych powiadomień.W szczególności, jeśli chcesz przestań otrzymywać ciągłe powiadomienia wydarzeń, które mają miejsce w sieci społecznościowej, musisz wiedzieć, że na szczęście programiści Facebooka udostępnili tę opcję publicznie, dzięki czemu możesz skonfigurować sieć społecznościową tak, jak chcesz, kiedy tylko chcesz.

Rzeczywiście, proces ten jest dość prosty, praktyczny i bardzo szybki dla tych, którzy nie chcą już otrzymywać tych powiadomieńktóre często są irytujące, dlatego w kolejnych wierszach pokażemy Ci krok po kroku.

Jak wyłączyć alerty i powiadomienia na Facebooku?

Cóż, jeśli chcesz wyłączyć wszystkie powiadomienia z Facebooka, chociaż możemy dokonać korekty w dowolny sposób, zdecydowanie zalecamy dokonanie korekty bezpośrednio na naszym urządzeniu mobilnym, dzięki czemu będziesz mógł mieć pewność, że przestań otrzymywać wszelkiego rodzaju irytujące powiadomienia.

chodzi o krok po kroku raczej prosteco nie zajmie Ci zbyt dużo czasu i ma tę ogromną zaletę, że jest odwracalne, więc jeśli w dowolnym momencie chcesz wrócić do powiadomień, wystarczy wykonać kroki w odwrotnej kolejności.

Kroki, aby wyłączyć powiadomienia na Facebooku

Pierwszą rzeczą, którą zamierzamy zrobić, aby przestać otrzymywać ciągłe powiadomienia, które z czasem stają się irytujące, jest:

  • Przejdź do menu głównego naszego telefonu komórkowego
  • włączyć Ustawienia/Konfiguracje
  • Wybierz opcję Powiadomienia
  • Pojawi się lista ze wszystkimi aplikacjami, które otrzymują powiadomienia
  • Przesuwamy konkretny przełącznik Facebooka na minus i przestaniemy otrzymywać powiadomienia z tej sieci społecznościowej

Jak widać, jest to tzw niezwykle prosta procedura, które każdy, nawet niedoświadczony użytkownik, może wykonać w ciągu chwili, a to pozwoli Ci zapomnieć na zawsze, a przynajmniej do czasu, gdy zechcesz, irytujących powiadomień z Facebooka, które doprowadzają nas do szału. W podobny sposób możemy również wyciszyć powiadomienia Facebook Messenger.

To w jaki sposób unikasz powiadomień na Facebooku, teraz masz możliwość skonfigurowania tak, aby powiadomienia pojawiały się tylko w jeden sposób. Oznacza to, że na telefonie komórkowym pojawia się tylko światło LED lub po prostu z wibracjami, między innymi. A jeśli potrzebujemy trochę więcej pomocy, aby przeprowadzić ten proces, możemy znaleźć cenne informacje w Centrum pomocy Facebooka

Aby ponownie włączyć powiadomienia na Facebooku, wystarczy powtórz ten sam proces w przeciwnym kierunku, to znaczy przesuwając odpowiedni przełącznik na pozycję dodatnią i to wszystko, ponownie będziesz otrzymywać powiadomienia z sieci społecznościowych. Możesz także wybrać, z czego chcesz otrzymywać powiadomienia, czy za wszystko, czy po prostu za posty na Twojej tablicy, komentarze, zaproszenia do znajomych, które są wysyłane do Ciebie lub które są potwierdzane.

Reakcje Facebooka wokół telefonu z powiadomieniami w środku

Ustaw diodę LED, aby ostrzegała o powiadomieniach

Ta funkcja mieści się w ramach własnych cech telefonów z systemem Android. Aby to zrobić, musisz udać się do Ustawienia->Urządzenie->Dostępność i poszukaj w sekcji Słuch opcji „Powiadomienie o mrugnięciu” lub „Powiadomienie o błysku”.

Zaznaczenie tej opcji powoduje zaświecenie się diody LED kamery terminala Będzie migać, emitując silne światło podczas otrzymywania powiadomień, połączenia lub gdy włączy się alarm. Ta dioda LED może być aktywowana przez telefony komórkowe Samsung i prawie wszystkie inne telefony z Androidem.

Jeśli ta opcja nie jest dostępna w menu Ustawienia urządzenia, następną alternatywą jest zainstalować zewnętrzną aplikację który zapewnia terminalowi tę funkcjonalność. Jest to świetna opcja do wyboru, jeśli chcemy pozbyć się dźwięków, które wydają powiadomienia, gdy nadejdą, co jednocześnie informuje nas, ale w cichy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram